Jump to content

Nie synchronizuje kalendarza Google

Recommended Posts

A co jeżeli wydarzenia z kalendarza google synchronizuje (te dodane ręcznie), ale do tego samego kalendarza mam zaimportowane wydarzenia z kalendarza FB i tych już nie widać?

On 5/6/2016 at 7:59 PM, Addamas said:

Usuń konto Google i dodaj je ponownie

Xiaomi Mi2S with sMIUI

tak zrobiłem.

po pierwsze utraciłem nieodwracalnie wszystkie eventy dodanie na telefonie....

po drugie nowoutworzone konto google na liście rzeczy do synchronizacji nie ma już kalendarza...

Który kalendarz Ci nie synchronizuje, wbudowany, czy Googla? Zainstaluj sobie Kalendarz Googla ze sklepu to i ten wbudowany zacznie synchronizować. Prawdopodobnie gdzieś po drodze wysypała ci się usługa synchronizacji kalendarza Googla, a instalacja googlowego kalendarza powinna to naprawić. Miałem podobny problem z Redmi 2 i taka operacja pomogła, może i tu pomoże.

• Like 1
28 minutes ago, FromWP said:

Który kalendarz Ci nie synchronizuje, wbudowany, czy Googla? Zainstaluj sobie Kalendarz Googla ze sklepu to i ten wbudowany zacznie synchronizować. Prawdopodobnie gdzieś po drodze wysypała ci się usługa synchronizacji kalendarza Googla, a instalacja googlowego kalendarza powinna to naprawić. Miałem podobny problem z Redmi 2 i taka operacja pomogła, może i tu pomoże.

i to dopiero pomogło. dzięki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...