Skocz do zawartości

Nowiutki Note 2 z wbudowanymi reklamami


kriss_zet

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem nowiutki Redmi Note 2 z tej oto aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=6013472096 . Przyszedł po 2 dniach, wszystko super, ale... Gdy wybudzam telefon pojawia się reklama... Próbowałem powyłączać wszelkiej maści powiadomienia, ale nic z tego. Przywróciłem ustawienia fabryczne - nic z tego. A jak próbowałem wgrać MIUI Polska krok po kroku, to w updaterze (kroku pierwszym do wgrania rom dev) nic się nie da zrobić, bo wyskakuje informacja "zainstaluj menadżer plików" (oczywiście instalacja menadżera nie pomaga)... Macie może jakieś pomysły? Zostaje też oczywiście opcja odesłania na gwarancję.

Screenshot_2016-05-06-00-49-34.png

Screenshot_2016-05-06-02-10-25.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
5 minut temu, Malandro napisał:

Mam identyczny problem, co kolega... Reklamy już nie dają mi spokoju... Jeszcze jeden dzień i ten syf  wyląduje w koszu 

Szkoda że forum nie działa tak że dałoby się przeczytać co ktoś napisał post wyżej, bo byś miał przyczynę i rozwiązanie :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc baj de łej 

niestety nie każdy ma okulary i studiował informatykę  

Dla przyszłych użytkowników ziaomi, redmi i chu...  Wie czego tam

Nie kupujcie tego czegoś jak nie potraficie flashowac i to  na własne ryzyko  hahaha

Bo jednak ta połowa ceny normalnego smartfona gdzieś musi uciec i jest to zdecydowanie soft a raczej jego brak i jakiej chińskie linki w przypadku próby wybrania dzwonka hahaha

Polecam wszystkim i markę i forum  z czystym sumieniem. Jedno i drugie działa na najwyższym poziomie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się spodziewałes od telefonu nie przeznaczonego na europejski rynek, bez oficjalnego wsparcia itp. A w dodatku kupiłes jeszcze w jakimś gownianym miejscu gdzie dograli jakiś śmieszny soft, pewnie z wirusami. Ale tak to jest jak się chce oszczędzać a się nie ma pojęcia o podstawach.

Ja np z Mi5 jestem bardzo zadowolony, świetny zakup. A dla ludzi którzy nie są okularnikami informatykami jak ja (nie noszę okularów, ale w sumie nie wiem co to ma do rzeczy - nawet w podstawówce już się z tego nikt nie śmieje) jest instrukcja krok po kroku, na stronie głównej miuipolska... A jak ktoś nie potrafi nawet jej znaleźć to owszem - te telefony nie są dla niego.

Edytowane przez wtbn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z poradą Admina z postu #3 kolejno:

1) najpierw tu poczytać

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/3160-MiFlash---formatowanie-telefonu-(Windows/Linux)

i zrobić flash,

2) potem tak jak kolega w poście #2 radził, czyli to

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

Taptalk HM Note 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2016 o 22:04, tomek0768 napisał:

Zgodnie z poradą Admina z postu #3 kolejno:

1) najpierw tu poczytać

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/3160-MiFlash---formatowanie-telefonu-(Windows/Linux)

i zrobić flash,

2) potem tak jak kolega w poście #2 radził, czyli to

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

Taptalk HM Note 1s

Już pierwszy step wykonalem i wszystko śmiga super :)

Teraz chciałem zapytać , w jakim celu jest krok 2 -gi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć i używać nasz rom, wyczyszczony ze zbędnego syfu i najlepiej przystosowany do polskich warunków (tłumaczenie, apn'y, gps config itd), który ma wsparcie jakiego nie ma żaden inny telefon. Zresztą jak ci@Acid proponuje to instaluj i już, facet wie lepiej jaki rom będzie dla ciebie optymalny.

Taptalk HM Note 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malandro Śmiejesz się w postach sam do siebie. Chłopie co z tobą jest nie tak? Nie potrafisz przeczytać zwykłego rozwiązania gdzie jest wszystko łopatologicznie wytłumaczone. Forum jest od tego aby zadawać pytania i po otrzymaniu odpowiedzi ZASTOSOWAĆ się do rozwiązania podanego w odpowiedzi a nie do śmiania się sam do siebie. Od tego jest las albo psychiatryk. To również nie jest czat z kolegami! Weź się ogarnij chłopie i przestań narzekać na swoją głupotę! Po prostu zastostuj się do rozwiązania a jak nie wiesz to trochę google i dopiero KONKRETNE pytania i ROBIENIE TEGO co jest w poradnikach!. Idź znajomym powiedz, żeby nie kupowali Xiaomi a nie tutaj ponieważ TU KAŻDY POSIADA telefon XIAOMI! Matko z córką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zinger napisał:

@Malandro Śmiejesz się w postach sam do siebie. Chłopie co z tobą jest nie tak? Nie potrafisz przeczytać zwykłego rozwiązania gdzie jest wszystko łopatologicznie wytłumaczone. Forum jest od tego aby zadawać pytania i po otrzymaniu odpowiedzi ZASTOSOWAĆ się do rozwiązania podanego w odpowiedzi a nie do śmiania się sam do siebie. Od tego jest las albo psychiatryk. To również nie jest czat z kolegami! Weź się ogarnij chłopie i przestań narzekać na swoją głupotę! Po prostu zastostuj się do rozwiązania a jak nie wiesz to trochę google i dopiero KONKRETNE pytania i ROBIENIE TEGO co jest w poradnikach!. Idź znajomym powiedz, żeby nie kupowali Xiaomi a nie tutaj ponieważ TU KAŻDY POSIADA telefon XIAOMI! Matko z córką!

Może trochę spokojniej. Widzę że jesteś kolejna osoba która ledwo założyła konto a już daje rady innym. Proponuję samemu dać na wstrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...