AndropaX

Resurrection Remix N

Recommended Posts

A tak z innej beczki. W Snapdragon Camera działa Wam rozpoznawanie twarzy? Pamiętam, że w RR na mi4c działo kiedyś. I to całkiem dobrze. Na LG G3 można włączyć ale nie działa w ogóle. Podobnie jest ze zmianą pomiaru światła, czy wyłączeniem odszumiania. Opcja jest, ale nie ma żadnego efektu.

I teraz pytanie - czy generalnie w LineaeOS i klonach tak teraz jest, czy goście od LG popsuli?

Czy jest możliwość ustawienia w tym romie trybu jednej ręki jak to jest w miui. nie działa mi dotyk wprawej krawędzi ekranu i czasem mam problem z wciskaniem pewnych rzeczy na ekranie 

2 godziny temu, advcron napisał:

Jakie najlepiej gapps wgrać?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Opengaps. pico.

59 minut temu, advcron napisał:

I jeszcze aby się upewnić baza RR to Android 7.0?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

7.1

Sciagnij sobie apke opengaps z google play. Samo ci wykryje ^^

Dnia 23.02.2018 o 18:05, SLiM napisał:

RR-O-v6.0.0-20180225-libra-Official

A wiesz czemu nie ma odnośnika z oficjalnej strony RR? Dalej korzystasz z tego wydania? Jak się sprawuje?

@virusek90 nie ma odnośnika bo nie ma opiekuna dla tego modelu , wygląda na to że AndropaX zrezygnował. Co do tej wersji to używam i jest ok, coś tam było nie tak ale tylko przez to że zrobiłem update, po instalacji na czystko wszytko działa jak należy.

• Like 1

@Pawliko ostatnia wersja RR-N-v5.8.5-20171016-libra-Final , w tej wersji RR-O nie działa mi kilka rzeczy a nie zanosi się żeby ktoś to poprawił :P

A nie wiecie czy ten Demon od lineage official dalej go rozwija czy porzucił temat dla mi6? Na oficjalnej stronie lineage os niektóre telefony dostają już los15.1 stąd moje wątpliwości i pytanie. 

Dnia 6.05.2018 o 10:37, SLiM napisał:

@Pawliko ostatnia wersja RR-N-v5.8.5-20171016-libra-Final , w tej wersji RR-O nie działa mi kilka rzeczy a nie zanosi się żeby ktoś to poprawił :P

Myslalem ze przeniosles sie na cos innego.

Ja w planach mialem Linage os, ale ze nie ma na nasz model andka 8.0 to tez narazie siedze na tym RR final :D

W sumie pierwsze slysze. Masz, polecasz?

W sumie ta ostatnia wersja RR dziala dobrze i nie mam z niczym problemow. 

2 godziny temu, Pawliko napisał:

W sumie pierwsze slysze. Masz, polecasz?

W sumie ta ostatnia wersja RR dziala dobrze i nie mam z niczym problemow. 

Już odinstalowałem , dodałem wątek o crDroid w tym dziale modyfikacji. Chyba też wrócę na RR bo na tych co teraz sprawdzam to zawsze coś nie działa. Wygląda na to że jedynie RR jest ok a reszta custom rom jeden od drugiego zrzyna bo mają te same błędy których nie ma w RR :D 

1 godzinę temu, SLiM napisał:

Już odinstalowałem , dodałem wątek o crDroid w tym dziale modyfikacji. Chyba też wrócę na RR bo na tych co teraz sprawdzam to zawsze coś nie działa. Wygląda na to że jedynie RR jest ok a reszta custom rom jeden od drugiego zrzyna bo mają te same błędy których nie ma w RR :D 

To dzieki za info, odpuszcze sobie w takim razie testy.

Jakos nie bardzo chce instalowac soft od randomowych ludzi :D

Juz raczej na mi4c nie doczekam sie jakiegos sensownego romu na najnowszym androidzie. Czas chyba powoli myslec o upgradzie sprzetu.

Ani RR, ani Moke, ani LoS, nic nie wspiera juz tego modelu :P

Dnia 24/06/2018 o 16:31, Pawliko napisał:

Jakos nie bardzo chce instalowac soft od randomowych ludzi :D

Juz raczej na mi4c nie doczekam sie jakiegos sensownego romu na najnowszym androidzie. Czas chyba powoli myslec o upgradzie sprzetu.

Ani RR, ani Moke, ani LoS, nic nie wspiera juz tego modelu :P

Nie mam żadnych zastrzeżeń do kolegi z Rosji , używałem jego crDroid a teraz widzę że przesiadł się na RR. 

Vovan77's Developer Profile RR-O-v6.1.0-20180627-libra-Unofficial.zip

A jak bardzo chcesz mieć podpisany official to masz AICP ;)  

EDIT: Vovan77 odpisał mi ze może zostanie opiekunem dla libra RR, tak że jak dobrze pójdzie to będziesz mieć official :P 

Edited by SLiM

9 godzin temu, SLiM napisał:

Nie mam żadnych zastrzeżeń do kolegi z Rosji , używałem jego crDroid a teraz widzę że przesiadł się na RR. 

Vovan77's Developer Profile RR-O-v6.1.0-20180627-libra-Unofficial.zip

A jak bardzo chcesz mieć podpisany official to masz AICP ;)  

EDIT: Vovan77 odpisał mi ze może zostanie opiekunem dla libra RR, tak że jak dobrze pójdzie to będziesz mieć official :P 

Dobra wiadomosc, licze ze tak bedzie.

Rozumiem ze instalacja RR na oreo wymaga czystej instalacji? Czy mozna zrobic normalny update z ostatniej finalnej wersji RR?