Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań w związku z RR-5-8-5 który zainstalowałem kilka dni temu.

- mogę włączyć gdzieś automatyczne nagrywanie rozmów w systemie czy potrzebuje zew. aplikacji?

- nie znalazłem opcji konfiguracji przełączników u góry ekranu, np. kolejność, wyświetlanie. widzę tylko ilość lini poz. i pionowych.

- GooglePlay nie widzi licencji na moje zakupione programy a np. TitaniumBackup nie uruchamia sie. Jest jakis inny sposób na takie problemy?
(w SafetyNEt w Magisk mam poprawny, ctsProfilei basicintegrity: failed,  używam magisk i xpossed jako magisk modul)

- czy mozecie polecic jakis inny dialer?

Bede wdzięczny za wszelka pomoc.

 

Edytowane przez mi_user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz, szybko sobie z tym poradziłem. Mam do was jeszcze kilka pytań odnośne konfiguracji ekranu w RR.

Nie potrafię usunąć widgetu zegarka zaznaczonego przeze mnie na żółto (jest nieusuwalny, nie widzę możliwości edycji lub wyłączenia tego elementu, bo to chyba nie jest widget.)

Chce zmienić tło dolnej belki zaznaczonej na niebiesko. Mogę to zrobić w ustawieniach konfiguracji czy muszę do tego instalować odpowiednia skórkę?

Czy jest coś takiego jak spis wszystkich funkcji konfiguracji RR z opisem?

 

Screenshot_20180719-062654.thumb.png.de8725300ccb307b62613ec2377eb483.png

Edytowane przez mi_user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawliko napisał:

@SLiM

Wiesz moze czy dziala szyfrowanie na RR O? 

Nigdy nie szyfrowałem telefonu. Skoro wcześniej działało to czemu teraz niby ma nie działać ? Na jakim TWRP nie masz problemu z szyfrowaniem ??

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SLiM napisał:

Nigdy nie szyfrowałem telefonu. Skoro wcześniej działało to czemu teraz niby ma nie działać ? Na jakim TWRP nie masz problemu z szyfrowaniem ??

Na ostatniej wersji RR i na TWRP 3.1.1.0 juz nie pamietam od kogo to twrp, ale raczej nie ze strony oficjalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej wersji RR i na TWRP 3.1.1.0 juz nie pamietam od kogo to twrp, ale raczej nie ze strony oficjalnej.
TWRP to zapewne ja Ci wkleiłem link, chyba to uniwersalne pod oba BL z XDA ? Ostatni RR to zgaduje że ten z Android 7.1.2 ? Sprawdzałem na tym RR Oreo ale procent stanął na 0 i przez 30 minut nie ruszył to stwierdziłem że nie działa. Ile trwa orientacyjnie to szyfrowanie ?

小米手机4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SLiM napisał:

TWRP to zapewne ja Ci wkleiłem link, chyba to uniwersalne pod oba BL z XDA ? Ostatni RR to zgaduje że ten z Android 7.1.2 ? Sprawdzałem na tym RR Oreo ale procent stanął na 0 i przez 30 minut nie ruszył to stwierdziłem że nie działa. Ile trwa orientacyjnie to szyfrowanie ?

小米手机4c
 

Tak, to TWRP od ciebie. Z tym ze wtedy to chyba jeszcze nie bylo androida O. Ale glowy nie dam sobie uciac. Wiec raczej to stare.

Cos kolo 30min, ale procenty zawsze szly z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to TWRP od ciebie. Z tym ze wtedy to chyba jeszcze nie bylo androida O. Ale glowy nie dam sobie uciac. Wiec raczej to stare.
Cos kolo 30min, ale procenty zawsze szly z tego co pamietam.
A jeśli TWRP ma problem z szyfrowaniem to jaki jest objaw ?

小米手机4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SLiM napisał:

A jeśli TWRP ma problem z szyfrowaniem to jaki jest objaw ?

小米手机4c
 

TWRP ma problem z Odszyfrowaniem. Jezeli problem wystepuje z zaszyfrowaniem to raczej wina romu a nie recovery. 

Ogolnie to szyfrowanie "zawsze dzialalo" ale nie dalo sie odszyfrowac partycji w TWRP. Na tym polegalo to ze nie dzialalo :P

Edytowane przez Pawliko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

jak sprawuje sie bateria na tym romie? Chce dac nowe zycie swojemu mi4c 2/16 bo miui juz dosc mocno muli, zastanawiam sie nad RR N/LineageOS 15.1/RR OS 6.1.0, ale nie wiem ktory z tych romow bylby najlepszy i gdzie bateria trzymalaby najlepiej

Edytowane przez tarok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Recovery może być za stare, tylko pod Android 5-6. Weź twrp-3.3.0.0 https://androidfilehost.com/?w=files&flid=293073. Rom też nie najnowszy sądząc po dacie. Jak chcesz 7 Android to ostatni oficjalny LineageOS-14.1 na Androidzie 7 jest prawie dwa lata nowszy https://web.archive.org/web/20190222073659/https://gensho.ftp.acc.umu.se/mirror/lineageos/full/libra/20190207/lineage-14.1-20190207-nightly-libra-signed.zip 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...