Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 6.05.2018 o 10:37, SLiM napisał:

@Pawliko ostatnia wersja RR-N-v5.8.5-20171016-libra-Final , w tej wersji RR-O nie działa mi kilka rzeczy a nie zanosi się żeby ktoś to poprawił :P

 Myslalem ze przeniosles sie na cos innego.

Ja w planach mialem Linage os, ale ze nie ma na nasz model andka 8.0 to tez narazie siedze na tym RR final :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawliko jest przecież  tu masz https://forum.xda-developers.com/mi-4c/development/alpha-lineageos-15-0-libra-aqua-t3667638

Miałem to, ale coś tam mi nie pasowało , koleś robi dla siebie. Pisałem że mam 2 karty sim i na drugiej coś nie działa to mi stwierdził że on ma jedną i jest ok :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Pawliko napisał:

W sumie pierwsze slysze. Masz, polecasz?

W sumie ta ostatnia wersja RR dziala dobrze i nie mam z niczym problemow. 

Już odinstalowałem , dodałem wątek o crDroid w tym dziale modyfikacji. Chyba też wrócę na RR bo na tych co teraz sprawdzam to zawsze coś nie działa. Wygląda na to że jedynie RR jest ok a reszta custom rom jeden od drugiego zrzyna bo mają te same błędy których nie ma w RR :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SLiM napisał:

Już odinstalowałem , dodałem wątek o crDroid w tym dziale modyfikacji. Chyba też wrócę na RR bo na tych co teraz sprawdzam to zawsze coś nie działa. Wygląda na to że jedynie RR jest ok a reszta custom rom jeden od drugiego zrzyna bo mają te same błędy których nie ma w RR :D 

To dzieki za info, odpuszcze sobie w takim razie testy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 24/06/2018 o 16:31, Pawliko napisał:

Jakos nie bardzo chce instalowac soft od randomowych ludzi :D

Juz raczej na mi4c nie doczekam sie jakiegos sensownego romu na najnowszym androidzie. Czas chyba powoli myslec o upgradzie sprzetu.

Ani RR, ani Moke, ani LoS, nic nie wspiera juz tego modelu :P

Nie mam żadnych zastrzeżeń do kolegi z Rosji , używałem jego crDroid a teraz widzę że przesiadł się na RR. 

Vovan77's Developer Profile RR-O-v6.1.0-20180627-libra-Unofficial.zip

A jak bardzo chcesz mieć podpisany official to masz AICP ;)  

EDIT: Vovan77 odpisał mi ze może zostanie opiekunem dla libra RR, tak że jak dobrze pójdzie to będziesz mieć official :P 

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SLiM napisał:

Nie mam żadnych zastrzeżeń do kolegi z Rosji , używałem jego crDroid a teraz widzę że przesiadł się na RR. 

Vovan77's Developer Profile RR-O-v6.1.0-20180627-libra-Unofficial.zip

A jak bardzo chcesz mieć podpisany official to masz AICP ;)  

EDIT: Vovan77 odpisał mi ze może zostanie opiekunem dla libra RR, tak że jak dobrze pójdzie to będziesz mieć official :P 

Dobra wiadomosc, licze ze tak bedzie.

Rozumiem ze instalacja RR na oreo wymaga czystej instalacji? Czy mozna zrobic normalny update z ostatniej finalnej wersji RR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawliko ja zawsze jak zmieniam system od różnych "dostawców" :D to robię na czysto. 

Wgraj na czysto RR-O-v6.1.0-20180627-libra-Unofficial i PixelMod_Gapps_arm64_Oreo_libra_universal_27.06.18 od tego Vovan77. 

Ja używam i nie mam zastrzeżeń. Jedyne co się mogę przyczepić to brak opcji wyłączenia drugiej karty SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.06.2018 o 18:40, SLiM napisał:

@Pawliko ja zawsze jak zmieniam system od różnych "dostawców" :D to robię na czysto. 

Wgraj na czysto RR-O-v6.1.0-20180627-libra-Unofficial i PixelMod_Gapps_arm64_Oreo_libra_universal_27.06.18 od tego Vovan77. 

Ja używam i nie mam zastrzeżeń. Jedyne co się mogę przyczepić to brak opcji wyłączenia drugiej karty SIM.

mozesz jescze napisac jakie TWRP do tego abym mogl szyfrowac/deszyfrowac partycje?

i jeszcze jedna prosba, moglbys podeslac screena jak wyglada tutaj zarzadzanie kartami SIM oraz DIALERA, nie widze nigdzie opcji

wyboru karty SIM do wykonania polaczenia. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mi_user napisał:

mozesz jescze napisac jakie TWRP do tego abym mogl szyfrowac/deszyfrowac partycje?

i jeszcze jedna prosba, moglbys podeslac screena jak wyglada tutaj zarzadzanie kartami SIM oraz DIALERA, nie widze nigdzie opcji

wyboru karty SIM do wykonania polaczenia. Dzieki

To uniwersalne twrp co jest podane w tym wątku, powinno działać szyfrowanie twrp-20180106-1033.img

Ustawienia kart SIM.

QFgXXNTl.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2018 o 15:48, SLiM napisał:

To uniwersalne twrp co jest podane w tym wątku, powinno działać szyfrowanie twrp-20180106-1033.img

Ustawienia kart SIM.

QFgXXNTl.png

Ja niestety mam taki problem , po instalacji pixel moda że przy próbie dzwonienia odbierania nie okna z z możliwością zakończenia rozmowy lub jej odebrania... tak jak by nie było grafiki dialera , a po instalacji tylko gapps oraz miui camera oraz hatekarnel telefon nie chodzi płynie np przy włączeniu latarki włącza się po jakieś sec lub dwóch przy przesuwaniu w przeglądarce widać jak się zacina , zobaczę przy Lineageos czy coś się poprawi. mi4c 2gb/16gb 2 karty sim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...