Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

@slimdick widzę, że siedzisz cały czas na RR, także odpowiedz mi proszę, czy ostatni wypust jest standardem jeśli chodzi o baterię na RR, czy jest jakoś gorzej niż wcześniejsze buildy? U mnie trochę dziwnie się zachowuje, raz jest super a zaraz potem bateria (przy użytkowaniu) leci łeb na szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2017 o 22:10, slimdick napisał:

@nosteres możesz porównać folder z 7.2.9 z jakimś najnowszym , pewnie wszystkie pliki będą te same. Jak ktoś twierdzi że po wgraniu nowszego firmware jest lepiej to wiesz nazywa się to placebo :D 

Mając dawniej samsunga galaxy powiem Ci szczerze że zmiana modemu robiła różnice z zasięgiem ;) mieszkam na wsi więc bywa różnie. Czy RR będzie z andka 8??;D

Kurcze coś słabo bateria trzyma na RR telefon na półce a bateria spada :/

 

Edytowane przez nosteres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nosteres kwestia zasięgu to bym raczej szukał problemów od strony operatora, mam Play i wiem jak to bywa. Co do czasu działania na baterii to na RR biję rekordy, może coś przekombinowałeś albo jakaś apk Ci wysysa baterię.

@abes99 to samo Ci mogę napisać w kwestii baterii, na RR nie miałem nigdy problemu. Na MIUI codziennie wieczorem musiałem ładować, teraz jest o wiele lepiej bo prawie dwa dni bez ładowania, a użytkowanie podobne. Aplikacja aparat ok bez żadnych problemów, widziałem na xda że ktoś coś tam plumkał że ma jakiś problem jak używa lampy.

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ostatnie wydania RR? Powoli myślę nad zmianą systemu zanim zmienię telefon... MIUI9 działa tragicznie, co się pobawię cięższą aplikacją to przeładowuje pulpit, a bateria też gorsza niż na ósemce, szlag mnie trafia... No i czy potrzeba nowego TWRP itp? Można potem wrócić na backup z MIUI9 w razie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dru79 zdajesz sobie sprawę że ten rom co tu podałeś to jest xiaomi.eu z dodanymi modyfikacjami w build.prop które i tak nie mają żadnego znaczenia, to jest zbiór pseudo poprawek które nic nie dają :D Porażka.

@Sephriot znaczy się umieszczasz w wątku RR wpis odradzający instalację RR  ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, slimdick napisał:

@Dru79 zdajesz sobie sprawę że ten rom co tu podałeś to jest xiaomi.eu z dodanymi modyfikacjami w build.prop które i tak nie mają żadnego znaczenia, to jest zbiór pseudo poprawek które nic nie dają :D Porażka.

no nie tylko w build.prop są zmiany, wystarczy poczytać całą specyfikację tego ROM-u oraz temat autora odnośnie skryptów wydłużających pracę telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dru79 żartujesz, ja nie muszę nikogo pytać a w szczególności tego kolesia co to zrobił. To jest xiaomi.eu z dodanymi wszystkimi możliwymi modyfikacjami co do tej pory funkcjonowały na xda. A te patche czy poprawki nic nie dają bo faktyczne zmiany są w systemie a ten koleś jest za cienki żeby coś tam umieć zmodyfikować. Takich "lepszych" romów to kilkanaście jest w necie, mają ten sam syf aplikowany i różnią się tylko nazwą. To że sam tego syfu używasz to już twoja sprawa ale nie polecaj komuś bo może potem mieć do Ciebie pretensje że mu telefonik się nie uruchomił :D 

Tu masz kolejny klon, też oczywiście lepszy optymalizowany :D 

59bb85a291502_7663794265652496954-account_id0.thumb.png.af506c74cd348e8aeff8aab54596afeb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dru79 napisał:

niestety na RR ten telefon też rewelacyjnych czasów na baterii nie wyciąga, bo jak to mówią "z gó...a bata nie ukręcisz". W Mi4c zastosowany procek jest zabójcą, chcesz lepszej baterii to czas zmienić telefon.

Pierwsze wersje andka 7 miały mdpecision i telefon był chłodny. Po wifi z moim użytkowaniem dobijałem do 7h SoT. Teraz ledwo 5h. A ja tylko newsy przeglądam + smsy wysyłam, nic więcej... Dwie godziny różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndropaX używam aplikacji Telefon Google, po zaktualizowaniu apk do najnowszej wersji gdy wybieram kontakt który ma kilka numerów nie wyskakuje okienko wyboru z którym mam się połączyć , jak kontakt ma jeden numer to nie ma problemu. Oczywiście zakłada ulubionych. Możliwe że coś ustawiłem w RR czy problem jest od strony apk ?

EDIT:

Sprawdziłem na wersji aplikacji 11.0.164102751 to okienko wyboru wyskakuje, po aktualizacji do nowszej wersji 12.0.167196395 już nie wyskakuje :( 

Tak że muszę teraz pamiętać żeby czasem nie aktualizować, brawo Google :D 

Screenshot_20170920-125741.thumb.png.7f8e61fcf6ed18842d3e788e57d55514.png

 

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. W Snapdragon Camera działa Wam rozpoznawanie twarzy? Pamiętam, że w RR na mi4c działo kiedyś. I to całkiem dobrze. Na LG G3 można włączyć ale nie działa w ogóle. Podobnie jest ze zmianą pomiaru światła, czy wyłączeniem odszumiania. Opcja jest, ale nie ma żadnego efektu.

I teraz pytanie - czy generalnie w LineaeOS i klonach tak teraz jest, czy goście od LG popsuli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...