Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle występuje problem z głośnikiem bluetooth Xiaomi Mi Bluetooth Speaker. Mianowicie przy ustawieniu głośności na 3/10 mamy maksymalna moc, a po podgłoszeniu do 4/10 głośność spada do minimum i czym wyżej tym znowu rośnie. Problem nie występuje na innych głośnikach czy też car audio.
Original-Xiaomi-Mi-Bluetooth-Speaker-Portable-Wireless-Mini-Square-Box-Speaker-for-IPhone-and-Android-Phones.thumb.jpg.87d3601e4ffc0f64b11dfada04a7ff44.jpg

 

Edytowane przez d1verse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu pisałem o problemie prześwietlonych zdjęć (tutaj i w kilku kolejnych postach). Dzisiaj zrobiłem clean flash z najnowszym RR i niestety dalej to samo :(. Problem dotyczy dwóch Mi4C, które mam i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Może to jednak kwestia wgranego firmware? Wgrałem kiedyś 8.2.3.0 i chyba jakoś od tego czasu mam ten problem, a wgranie starszej wersji nie poprawia sytuacji...

Edytowane przez abes99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, abes99 napisał:

Jakiś czas temu pisałem o problemie prześwietlonych zdjęć (tutaj i w kilku kolejnych postach). Dzisiaj zrobiłem clean flash z najnowszym RR i niestety dalej to samo :(. Problem dotyczy dwóch Mi4C, które mam i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Może to jednak kwestia wgranego firmware? Wgrałem kiedyś 8.2.3.0 i chyba jakoś od tego czasu mam ten problem, a wgranie starszej wersji nie poprawia sytuacji...

Zdejmij case i zrob zdjecie bez niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obydwóch wgrane to samo. To się stało w trakcie przechodzenia z 5.8.1 na 5.8.3, czyli zabawy z bootloaderem, odblokowywanie oficjalne itd. Wtedy wgrywałem właśnie pierwszy raz firmware przed ROM'em...

Edit: wgrałem xiaomi.eu_multi_MI4c_7.7.20_v8-7.0.zip (z https://miuipolska.pl/download/) i zdjęcia wychodzą ok. Po powrocie na najnowsze RR też już jest ok ;). Nie wiem co to było, ale dzięki za pomoc...

Edytowane przez abes99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dodać do RR te bajery z Paranoid Android

Team Paranoid Android Releases Source Code for Color Engine, PIE Controls, Pocket Lock and Other Features


https://www.xda-developers.com/team-paranoid-android-releases-source-code-for-color-engine-pie-controls-pocket-lock-and-other-features/amp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=9643]miklo[/mention] Po to żeby było, lepiej mieć niż nie mieć  Może nie rozwija ale może napisać sugestie żeby coś dodali  

 

Edit: Nie wiem co się stało ale normalnie co dzień pod wieczór ładowałem telefon a teraz 75% zostało baterii czary jakieś

 

a9a22d8f6cd70cfe01e8acb7374ae645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@AndropaX jak bym wiedział że tak będzie to bym zapisał loga, bo wystarczy jeszcze raz zainstalować i system wstaje. Przy następnej aktualizacji zrobię logcat. 

Widzę jednak że nie tylko ja tak mam, na xda też są wpisy tylko że oni to wgrywają ponownie wcześniejszy build.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barol tak.

@AndropaX LineageOS i AICP widzę że już mogą się uruchomić na obu bootloaderach czy na RR też już jest dodana taka możliwość czy dalej trzeba wgrywać N firmware ?? 

To samo pytanie tyczy twrp, będziesz robił wersję uniwersalną pod oba bootloadery ??

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawliko jest info że w AICP jest naprawione szyfrowanie to może i w RR się w końcu doczekasz :P 

Spoiler
Cytat

Encryption support is fixed in today's build plus some aicp goodies like pa colors.
AICP now boots with both, lollipop and nougat, bootloaders. Yo don't need to flash any extra kernel. Just the rom, gapps and optionally the root solution you want.
Don't forget to remove any substratum overlay you have installed before update. You can install them after boot.
Enjoy!.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...