Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

RR z 23 marca czasem ma restarty i szkoda że to nie są tzw. szybkie restarty, bo jestem zmuszony wpisywać pin. Poza tym ciałem usunąć pin w ustawieniach i ciągle dostaję komunikat o nieprawidłowym kodzie pin (karta Orange). Poza tym system działa bardzo bardzo szybko i świetnie zarządza ramem (pewnie widzieliście filmik który ukazuje różnice  w szybkości działania miedzy 7.0 a 7.1.1). Nie mam zamiaru wracać na MIUI, prawdopodobnie wrócę dopiero gdy pojawi się wersja 9. Jutro pewnie zainstaluje najnowszą wersję i zobaczę czy coś się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, polecam przeczytać cały artykuł:

http://android.com.pl/news/81527-film-oneplus-3t-google-pixel-xl-opoznienie-dotyk-nougat/

" Google wydając Androida 7.1 Nougat oficjalnie oznajmiło, że reakcja na dotyk została zdecydowanie usprawniona "

A co do RR to nie wiem czy jego błąd czy urok Androida 7.1.1 ale gdy robię coś na telefonie i odpisuje na sms w okienku które pojawia się na górze to po kliknięciu wyślij zamyka mi włączony program i wraca do ekranu głównego. Gdy odpisuję z belki powiadomień dzieje się to samo i w obu przypadkach powiadomienie nie znika a zostaje jakby "nieodczytane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codzienne odczucia znakomite. Porównywałem dzisiaj z miui. W Miui przy powrocie do poprzednich apek prawie zawsze reload, w RR prawie nigdy. Tak więc delikatne problemy z wydajnością i tak są szybsze w normalnym użytkowaniu niż prędkie miui. Chyba, że się z jednej apki korzysta.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, miklo napisał:

Codzienne odczucia znakomite. Porównywałem dzisiaj z miui. W Miui przy powrocie do poprzednich apek prawie zawsze reload, w RR prawie nigdy. Tak więc delikatne problemy z wydajnością i tak są szybsze w normalnym użytkowaniu niż prędkie miui. Chyba, że się z jednej apki korzysta.

Problem w tym, że to "korzystanie z jednej apki" mówi o faktycznej wydajności systemu, a z tym na RR krucho :) Skoro dławi się pod obiążeniem, o czym piszą na XDA, to raczej nie jest "znakomicie" ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że to "korzystanie z jednej apki" mówi o faktycznej wydajności systemu, a z tym na RR krucho  Skoro dławi się pod obiążeniem, o czym piszą na XDA, to raczej nie jest "znakomicie" ^^

Co kto lubi. Dla mnie reload apek co chwila jest do kitu. Nawet, jak czasem się przytnie, to i tak jest szybciej w ogólnym rozrachunku.
Po update na najnowszy rom z kwietnia bateria mi poleciała na łeb i szyję ;p  Czy wy też tak macie. Pierwsze 30 min po odłączeniu od ładowarki ciut netu 1 rozmowa i 92% i tak od 2 dni.

U mnie jest chyba ok. Poprzednie wydanie było gorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co widzę to mało ramu FB i Firefox i zostaje 300mb to trochę tragicznie bo zaczyna zacinać.  Na CM 13 nie miałem tego problemu.  Próbowałem też  wgrać Mokee i Omni Rom i lipa na Mokke nie startuje nić a Omni nie chce się wgrać. Zastanawiam się czy to nie wina najnowszego TWRP. Ktoś próbował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, djdred napisał:

Jedyne co widzę to mało ramu FB i Firefox i zostaje 300mb to trochę tragicznie bo zaczyna zacinać.  Na CM 13 nie miałem tego problemu.  Próbowałem też  wgrać Mokee i Omni Rom i lipa na Mokke nie startuje nić a Omni nie chce się wgrać. Zastanawiam się czy to nie wina najnowszego TWRP. Ktoś próbował ?

Wolna pamiec, to zmarnowana pamiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni build 20170408 powoduje u mnie zawieszenie telefonu, muszę wcisnąć power aż się ponownie uruchomi. Antutu benchmark zawiesza telefon, to samo mam w Moje ING Mobile. Uruchomiłem kamerę po wybudzeniu i też czarny ekran musiałem znów ręcznie go zrestartować. Co jakiś czas magisk gubi root.  Na poprzednim build 20170401 było bez takich smaczków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba przez miflash wrzucać - nie wiem jak to jest z MIUIPolska, ale w przypadku China Stable wystarczy po prostu wgrać je przez TWRP. Wtedy wróci stary BL.

 

 

EDIT. Pojawił się nowy wypust, jeśli to kogoś interesuje - jak wrzucicie to opiszcie jakieś widoczne zmiany :)

EDIT2. Tak w ramach informacji >>> "FYI maintainers , RR source has been officially updated to 7.1.2" ^^

EDIT3. No i już jest - RR 5.8.3 na Androidzie 7.1.2 :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja TWRP jest potrzebna żeby zainstalować ten rom? Jakiś czas temu próbowałem wrzucić ale podczas instalacji wyskoczył błąd,  nie mogłem wgrać ani systemu ani buckupa przy probie restartu bootloop i musiałem flashować prze miflash, nie pamiętam którą miałem wersje TWRP ale chyba właśnie z recovery było coś nie tak. :/. Teraz mam wersje 3.0.2, pójdzie? Bo to miui mnie już trochę męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już możliwość nieoficjalnego odblokowania bootloadera z Nougata? Dalej siedzę na ostatniej wersji 5.8.1, bo nie znalazłem czasu na rozkminianie kolejnych aktualizacji ;). Tel odblokowywałem nieoficjalnie i od razu wrzucałem TWRP i CM13 od TS, więc MIUI praktycznie nie używałem ;). Może ktoś po krótce opisać krok po kroku, co trzeba zrobić? Żeby odblokować oficjalnie muszę konto u nich zakładać i siedzieć na MIUI? Bo z tego co widzę, to często ludzie czekają np. tydzień aż zaskoczy. Z tego co na szybko widzę, to musiałbym zaktualizować bootloader do N, odblokować, wgrać nowe TWRP i firmware. Coś jeszcze? Chętnie przyjmę wskazówki z linkami, które wersje działają ok i je instalować ;). THX...

Edytowane przez abes99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...