Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

Siedziałem na China Stable i działał dobrze. Wrzucałem na czysto, a niby jak inaczej?  Również działa dobrze. Gram regularnie w PoGo, więc jestem na to wyczulony. Znaczy chciałbym grać, ale jest praktycznie niegrywalne - lagi, przycinki, istny dramat
 
 
EDIT. Ja nie wiem co się z tym systemem porobiło, ale jak z raz dziennie nie zrobię restartu to jest nieużywalny - jakby jakieś wycieki pamięci czy coś, bo zwalnia niemiłosiernie.


No właśnie te nowe buildy straszne zamulaja, a nawet potrafi zaciąć telefon ze tylko restart pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Jak na mój gust RR nigdy jakoś wybitnie się ponad MIUI nie wybijał :P 

 

EDIT. Dobra, poddaję się. Pokornie wracam do China Stable, choć najpierw zahaczę chyba o najnowszy Dev :P

 

EDIT2. Pojawił się build z dzisiaj - sprawdzę jak działa i jak dalej taki dramat, to wracam na stare śmieci :x

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, miklo napisał:

Wrzuciłem nowy build. Póki co działa. Ja do miui nie wracam. Nie da się używać na co dzień. Głównie przez debilny system powiadomień. No chyba, że coś poprawią. Tak na marginesie wczoraj się pojawił build 7.3.9 xiaomi.eu.

Przecież nikt Cię do tego nie zmusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej. Brak możliwości odpowiedzi wprost z powiadomienia. I brak możliwości rozwinięcia powiadomienia. W Miui każde trzeba tapnąć i odpalić odpowiednią aplikację. W gołym Androidzie aplikacji odpalać nie trzeba. Jeśli słuchasz muzyki na Spotify, czytasz coś w Feedly, przeglądarce i Tapatalk (i może coś tam jeszcze), to skakanie co chwila jeszcze do apki SMS, czy czatu powoduje reloady apek, z których korzystałeś przed powiadomieniem. Telefon dostaje mocnej zadyszki. Szczególnie, że w Miui dość agresywnie są ubijane apki w tle (w porównaniu z RR). Praca z powiadomieniami w RR przypomina mi nieco powiadomienia z BlackBerry. To jest wciąż wzorzec metra. Miui jest lata świetlne do tyłu w tym aspekcie.

Jeśli potrzebujesz mocy na jednej apce, to miui pewnie będzie lepsze. W innych przypadkach irytuje mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem tematu do wersji marshmalow, więc zapytam tutaj.
Mój mi4c po wyłączeniu i włączeniu gubi ustawienia bluetooth, wszystkie urządzenia powiązane zostają skasowane. Po za tym telefon wyłącza się sam w granicach 10-15 % baterii. Czy jest możliwość naprawienia tych problemów bez zmiany softu?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...