Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Antyhaker napisał:

A zamykał się kiedykolwiek? ^^ Pod RR zdarzało mu się przerywać pobieranie, czego na MIUI nie uświadczyłem.

Co niby miałem zepsuć skoro była to czysta instalacja bez przywracania danych? ^^

Pod MIUI Chrome znika bez ostrzeżenia. Miało tak wiele osób. Nie tylko ja. Pod RR przerywało Ci pobieranie? Nie zdarzyło mi się, ale może jest jakiś bug... Nie mówię nie. A co zepsułeś? Nie wiem. To żart był raczej :) W każdym razie u mnie nie ma takich problemów. RR też nie jest idealny. Fanbojem nie jestem. Po prostu na razie używam i jest ok.

8 godzin temu, data17 napisał:

Powiedzcie mi czy jak zaintaluje ten najnowszy RR to znowu mi zablokuje bootloader jak przy nugacie i co juz nie da sie go nawet oficjalna metoda oblokowac?

Najnowszy RR potrzebuje nowego bootloadera. Tego, z MIUI na nugacie. Więc tak. Jeśli masz stary bootloader, to musisz zainstalować RR, nowy bootloader z blobsami i potem robić unlock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zainstalowałem tego RR nowego, zgodę mam na odblokowanie ale w mi flash Unlock wyskakuje komunikat na 50% że konto na które się loguje w mi flash unlock jest inne niż na telefonie, pozostaje tylko czekać parę dni aż w końcu przejdzie jak ktoś tu pisał czy jest jakiś inny sposób jeszcze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, GanjaMafia napisał:

Kurcze, zainstalowałem tego RR nowego, zgodę mam na odblokowanie ale w mi flash Unlock wyskakuje komunikat na 50% że konto na które się loguje w mi flash unlock jest inne niż na telefonie, pozostaje tylko czekać parę dni aż w końcu przejdzie jak ktoś tu pisał czy jest jakiś inny sposób jeszcze?

 

 

Nie ma sposobu, trzeba czekać. Najlepiej do kolejnego poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz odblokowanego BL, to nie zrobisz tego ładnie przez TWRP. Możesz za to w EDL wrzucić stary ROM z odblokowanym BL, wrzucasz TWRP 3.0.2, wrzucasz ROM xiaomi.eu 6.12.22, a potem najnowszy xiaomi.eu. To oczywiście, jeśli chcesz xiaomi.eu. Jeśli chcesz chiński stable lub DEV, to wrzucasz przez EDL i masz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2017 o 15:59, GanjaMafia napisał:

Kurcze, zainstalowałem tego RR nowego, zgodę mam na odblokowanie ale w mi flash Unlock wyskakuje komunikat na 50% że konto na które się loguje w mi flash unlock jest inne niż na telefonie, pozostaje tylko czekać parę dni aż w końcu przejdzie jak ktoś tu pisał czy jest jakiś inny sposób jeszcze?

 

 

Czekać.

Właśnie przed chwilą odblokowałem na RR po tygodniu prób, codziennie rano i wieczorem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę może gdzieś zgubiłem ;) Jak pisałem wcześniej - w sumie nie korzystam z GPS i nawet nie wiem, czy kiedyś działał. Tak, czy owak testuję sobie nowe MIUI. Może być, choć mocno mnie irytuje momentami. Przewijanie pulpitów potrafi się ciąć. Zwłaszcza w efekcie "kostka". Zaobserwowałem to u żony wcześniej, także to nie jest jednostkowa sprawa. Coś spierniczyli. Irytujący jest system powiadomień. W Androidzie 7 rozwijane powiadomienia z możliwością szybkiej odpowiedzi bezpośrednio z nich bardzo przyspiesza pracę. W MIUI każda apka musi się odpalić, żeby można było odpowiedzieć. W Android 7 nie. Po prostu odpowiadasz i potem samo się robi w tle. Mniej wygodne jest też przeglądanie otwartych apek. Przewijanie w poziomie, to debilny pomysł. W pionie jest więcej miejsca i więcej widać. Ale rozumiem, że ma być jak w iPhone ;) 

 

Poużywam MIUI. Zobaczymy. Ma swoje zalety, ale potrafi też zirytować. Nagrywanie filmów działa lepiej, bo w ogóle działa ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miklo napisał:

Mniej wygodne jest też przeglądanie otwartych apek. Przewijanie w poziomie, to debilny pomysł. W pionie jest więcej miejsca i więcej widać. Ale rozumiem, że ma być jak w iPhone ;) 

Nie wiem co ma do tego iPhone, skoro nie tylko on korzysta z takiego sposobu przeglądania ostatnich aplikacji. Baa, taki wygląd tego mechanizm wcześniej był w Windows Phone. Mi tam bardziej odpowiada i jak dla mnie jest znacznie wygodniejszy.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa. Będzie o MIUI. Słucham sobie muzyki ze Spotify, przeglądam fejsa. Nagle dostaję wiadomość od żony na hangouts i... wcina Spotify. Uwaliło proces. Kłódka jest, oszczędzanie baterii wyłączone. Nawet optymalizację pamięci ustawiłem na LOW. No i pyk. Śmiesznie :D 

13 minut temu, Antyhaker napisał:

Wcześniej, ale fakt, mniejsza o to emoji23.png

Pierwszy WIndows Phone wyszedł w październiku 2010. W I połowie tego roku był już iOS z multitaskingiem (kulawym, ale jednak), Przewijało się z poziomie. Ikonki. Taki widok mamy w MIUI również. Także wilk syty i owca cała ;)

Edytowane przez miklo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...