Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć z HDR się uporali. Widziałem jajca z mikrofonem i nagrywaniem dźwięku :D Póki co zastanawiam się, po co miałbym MIUI wrzucać, skoro na RR wsio (praktycznie prócz pierdół) działa. Zresztą zaraz po kupnie mi4c zapakowałem CM. MIUI miałem teraz przez 2 miesiące i też był całkiem spoko, ale widzę, że idzie ku gorszemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy build RR jest. Zaraz sprawdzę change log.

EDYCJA: To 5.8.2 jest :D Ciągnę. Raz kozie śmierć. Na telefonie ściągam. Zobaczymy.

EDYCJA DRUGA: Heh. Wg wątku na XDA 5.8.2... blokuje bootloader, bo jest na oparta o flaki z MIUI na Nougacie. Się porobiło. To nie robię update. Na spokojnie odblokuję BL na china dev czy czymś i już. Zgodę Xiaomi nową mam. Może się uda ;)

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=71114622&postcount=1196

 

Important announcement ! :

Version v5.8.2 and later are based mostly on miui n beta blobs and firmware from it is required to boot. I created flashable zip to simply update it without flashing whole miui rom :
https://www.androidfilehost.com/?fid=457095661767138866
If you have previously old bootloader example from xiaomi.eu 5.1 rom or unlocked bootloader by unofficial method (without xiaomi permission) this will lock it !
After that you can boot system, but you won't be able to use fastboot or recovery, you need to unlock it by official method and mi flash unlock.
Also due to bootloader changes old twrp is also no longer bootable, you need to flash new one after updating firmware :
https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862704733

Edytowane przez miklo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki - na MIUI (mam dwa simy) po rozmowie telefonicznej SIM, z którego gadałem był inicjowany od nowa. Tzn. najpierw byłem bez zasięgu na tej karcie, potem się pojawiał zasięg 2g, 3g i lte. Na RR nic takiego się nie dzieje. Po rozmowie nie tracę zasięgu. Można? Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GanjaMafia napisał:

Zezwolenie na odblokowanie bootloadera ma jakiś czas ważności? Bo wiem że jak zamawiałem tel z Chin to zanim doszedł do mnie to dostałem zezwolenie ale okazało się że był z odblokowanym bl

To już pewnie nie masz, wycofali masowo przy wejściu andka 7 do Mi4C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do RR - nie wiem, jakie są zmiany pomiędzy 5.8.1 a 5.8.2 pod maską, ale jest ładniejszy z wierzchu ten nowy. Fajniej dobrane czcionki. Zegar na ekranie blokady wygląda fajosko w końcu. W Twitter widzę też inną czcionkę. Ładną, prostą. Chyba, że coś niechcący nawyprawiałem. To przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam synchronizacja kontaktów z kontem Google? Zainstalowałem dziś RR i dla żadnego z 3 kont nie hula ;s

 

EDIT. Dobra, poddaje się. To pierwszy raz jak wydajność jest znacznie gorsza niż na China Stable - zatem z bólem serca wracam :P Czy to MIUI poprawili, czy też RR się pogorszyło - interesujące. Ewentualnie wersja China Stable jest lepsza od xiaomi.eu i stąd taka różnica.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, miklo napisał:

Mi działa synchronizacja. A co Ci tak słabo chodziło?

Pobawiłem się Substratum. Nie znalazłem żadnego fajnego tematu. Szkoda, bo stock nie oszałamia ;)

Choćby ta synchronizacja ^^ Słabo mi działało zarządzaniem RAMem, wydajność pod obciążeniem, czy samo uruchamianie aplikacji było za długie - aż się zdziwiłem, bo kiedyś tak nie było :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...