Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jechałem na poprzednich buildach i nie narzekałem. Rzadko, bo rzadko jakiś restart się pojawił. Wrzuciłem 31.12 i UI siadło, więc czysty flash po wipe'ach. No i tu się skończyła bajka, bo leci restart za restartem. Dodatkowo problemy z siecią i WiFi. Niestety, ale chciałbym żeby telefon był sprawny. Małe błędy to luzik, ale takie które uniemożliwiają normalne korzystanie to już słabo. Szkoda, że nie ma żadnego w pełni sprawnego szybkiego romu bez błędów. Niby tak niewiele, a jednak bardzo dużo :( Nawet niekoniecznie na Andku 7.0 ciężko o taki rom. Kumajaya z 14.10 też ma błędy i też mi się restartował po jakimś czasie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jelennn napisał:

No ja jechałem na poprzednich buildach i nie narzekałem. Rzadko, bo rzadko jakiś restart się pojawił. Wrzuciłem 31.12 i UI siadło, więc czysty flash po wipe'ach. No i tu się skończyła bajka, bo leci restart za restartem. Dodatkowo problemy z siecią i WiFi. Niestety, ale chciałbym żeby telefon był sprawny. Małe błędy to luzik, ale takie które uniemożliwiają normalne korzystanie to już słabo. Szkoda, że nie ma żadnego w pełni sprawnego szybkiego romu bez błędów. Niby tak niewiele, a jednak bardzo dużo :( Nawet niekoniecznie na Andku 7.0 ciężko o taki rom. Kumajaya z 14.10 też ma błędy i też mi się restartował po jakimś czasie.. 

Zainstaluj xiaomi.eu i tyle. Stosujesz customy, które nigdy nie będą w 100% sprawne bo robią je pasjonaci w wolnej chwili to nic dziwnego, że są błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, galakty napisał:

Zainstaluj xiaomi.eu i tyle. Stosujesz customy, które nigdy nie będą w 100% sprawne bo robią je pasjonaci w wolnej chwili to nic dziwnego, że są błędy.

Obawiam się, że nie wiesz o czym piszesz. Ja używam OmniRom od TS, i nie mam z nim żadnych problemów. Przypuszczam, że gdybym używał CM, AOSPA czy Slima, byłoby podobnie, piszę oczywiście o romach opartych o adroida 6.0

Te oparte o Nugata oczywiście nie są jeszcze tak dopracowane, wiadomo - choroba wieku dziecięcego, ale za jakiś czas te też nie będą już sprawiały problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jelennn napisał:

No ja jechałem na poprzednich buildach i nie narzekałem. Rzadko, bo rzadko jakiś restart się pojawił. Wrzuciłem 31.12 i UI siadło, więc czysty flash po wipe'ach. No i tu się skończyła bajka, bo leci restart za restartem. Dodatkowo problemy z siecią i WiFi. Niestety, ale chciałbym żeby telefon był sprawny. Małe błędy to luzik, ale takie które uniemożliwiają normalne korzystanie to już słabo. Szkoda, że nie ma żadnego w pełni sprawnego szybkiego romu bez błędów. Niby tak niewiele, a jednak bardzo dużo :( Nawet niekoniecznie na Andku 7.0 ciężko o taki rom. Kumajaya z 14.10 też ma błędy i też mi się restartował po jakimś czasie.. 

Polecam wrzucić OMNIRom od TS (Android 6.0.1) jeśli chcesz mieć oprogramowanie stabilne jak skała. Używałem przez jakiś czas i naprawdę mogę polecić, a do tego zarządzanie baterią (przynajmniej przy moim korzystaniu z urządzenia) było miodne i dawało mi dodatkową godzinę grania w PoGo :P

 

Ja na całe szczęście nie mam dosłownie żadnych problemów z RR (no może prócz nieszczęsnej prawej ikonki na ekranie blokady :P), a bawię się sporo - Root + Magisk + Kernel Auditor + taki skrypt + + Greenify + zbita rozdzielczość ekranu do HD (720 x 1280). Normalnie skała :D Czekam jeszcze na Xposed i będę w pełni zadowolony ^^

Edytowane przez Antyhaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Antyhaker napisał:

W sumie non stop coś zmieniam emoji3.png Na pewno zmieniłem I/O na Noop i zmniejszyłem taktowanie procesora.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 

Skoro masz super CM'a, czy mógłbyś sprawdzić ile FPS masz w filmach 4K? Albo nagraj chociaż 5 sekund filmu i wrzuć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji aktualizacji 16.12.31 która to pojawiła mi się na pasku powiadomień aplikacja interfejs nie odpowiada i nie da się nic zrobić. Jakieś pomysły nie uwzględniające full wipe? Zależy mi na danych aplikacji.

 

EDIT: Powróciłem do 16.31.16 i działa wszystko oprócz GApps, nie mogę się zalogować do sklepu play

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej kwestii - często występujący błąd, przynajmniej na XDA względnie dużo osób o nim wspomina. Mnie na szczęście nie dotknął.

 

Co do drugiej kwestii - spróbuj wyczyścić cache / dalvik, jeśli tego nie robiłeś.

 

 

EDIT. Co do kwestii moich problemów - doszedłem do tego czym to było spowodowane i RR samo w sobie nie miało tu nic do rzeczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Antyhaker napisał:

Co do drugiej kwestii - spróbuj wyczyścić cache / dalvik, jeśli tego nie robiłeś.

Akurat o tym nie zapominam nigdy, jednak mimo tego zrobiłem jeszcze raz. Nie pomogło. W sumie to z doświadczenia wiem, że wracanie do poprzednich wersji bez full wipe nigdy nie było dobrym pomysłem. Teraz przynajmniej mogę zrobić sobie kopię danych za pomocą Titanium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że aparat dostał na wersji 07.01.2017 potężnego kopa? Szczególnie zdjęcie bez lampy jakoś są mniej poruszone.

Ogólnie muszę pochwalić tą wersję. W końcu u mnie działa poprawnie bateria, rozładowuje się do końca i ładnie trzyma. Prędkość systemu jest zawrotna. Mam nadzieję, że uda się jeszcze jakoś dobrać do bibliotek ze sterownikiem ekranu dotykowego z najnowszego miui nougat i będzie bomba. @Andropax doskonała robota.

Edytowane przez senq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wrzucić OMNIRom od TS (Android 6.0.1) jeśli chcesz mieć oprogramowanie stabilne jak skała. Używałem przez jakiś czas i naprawdę mogę polecić, a do tego zarządzanie baterią (przynajmniej przy moim korzystaniu z urządzenia) było miodne i dawało mi dodatkową godzinę grania w PoGo
 
Ja na całe szczęście nie mam dosłownie żadnych problemów z RR (no może prócz nieszczęsnej prawej ikonki na ekranie blokady :P), a bawię się sporo - Root + Magisk + Kernel Auditor + taki skrypt + + Greenify + zbita rozdzielczość ekranu do HD (720 x 1280). Normalnie skała  Czekam jeszcze na Xposed i będę w pełni zadowolony ^^

Mógłbyś wrzucić czasy pracy na baterii i info na jakim romie? Czytam od dłuższego czasu ten temat ale ze względu na fakt że piszecie o różnych romach trochę się pogubiłem. Zależy mi na dobrym romie jeśli chodzi o czas na baterii, bo miui pod tym względem nie zadowala.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę zreflektować swoje zdanie na temat baterii. Mam RR z 7stycznia. Nie gram w gry. Głównie przeglądam internet, Hangout i youtube. No i dzwonienie. No i miałem teraz 27h na jednym ładowaniu, 3.5h na ekranie. Jak dla mnie wynik rewelacja. Ani na miui, ani na CM14 nawet się nie zblizylem do takiej wartosci. Tam zawsze mialem ok 2h. Nie oszczedzam baterii, wszystko mam włączone i jasnosc na 75%. Póki co ten rom ze mną zostaje. Odpukać, nawet resety już nie występują a jeśli są, to rzadko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2017 o 19:34, manx napisał:

A ja muszę zreflektować swoje zdanie na temat baterii. Mam RR z 7stycznia. Nie gram w gry. Głównie przeglądam internet, Hangout i youtube. No i dzwonienie. No i miałem teraz 27h na jednym ładowaniu, 3.5h na ekranie. Jak dla mnie wynik rewelacja. Ani na miui, ani na CM14 nawet się nie zblizylem do takiej wartosci. Tam zawsze mialem ok 2h. Nie oszczedzam baterii, wszystko mam włączone i jasnosc na 75%. Póki co ten rom ze mną zostaje. Odpukać, nawet resety już nie występują a jeśli są, to rzadko. 

Pozwól ze wyśmieje twoja wypowiedź, 3,5h sot to ja osiagam na MIUI dzwoniac grajac i praktycznie caly czas siedzac na fb.

5h sot natomiast wyciągam na CM 13.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...