Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

Też macie w dwóch linijkach w recovery przy instalacji tego romu(niezaleznie od wersji) "unknown command"? Oczywiście rom się instaluje i wszystko działa mimo tego.

Poza tym mimo "Fix right lockscreen shortcut icon resetting" w ostatnim wydaniu, ikonka nadal znika po ponownym uruchomieniu urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem RR N na moim drugim mi4c i porównałem z MIUI 8 (przedostatni wypust DEV). Czuć różnicę w zarządzaniu pamięcią. W RR N apki żyją dłużej. Nawet, jeśli dochodzi do reload, to w RR N jest on szybszy. W przypadku Twittera i GMAIL różnica jest mega zauważalna. Puściłem też test Antutu - wynik też daje do myślenia. MIUI8 - nieco ponad 62tys, RR N - nieco ponad 72 tys. To sero czuć w normalnym użytkowaniu. Minusem jest wciąż niedorobiona apka aparatu. W wolnej chwili porównam jakość dźwięku, która na MIUI nie jest wybitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem próby Better Camera. Mi się apka MIUI podoba. Do walenia fotek z półobrotu jest bardzo ok. Niekiepska automatyka, niezłe JPG, spoko kolorystyka. Popróbuję jeszcze, ale nie mam czasu na zabawy :)

 

Co do dźwięku - w MIUI wkuropatwia mnie MiSound. A bez niego jest spoko, ale mam specyficzne słuchawki i lubię małe korekty w EQ zrobić. Niestety bez odpalenia tego cholernego MiSound się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 94smichal napisał:

@miklo generalnie RR działa szybciej od MIUI, dla mnie najbardziej widać to podczas instalacji apek ze sklepu, na miui troche to trwa, na RR mam zainstalowane od ręki.

Kwestia tego, co Google wprowadziło w Androidzie 7 :P Samo to robotę robi.
 

9 godzin temu, Dru79 napisał:

standardowe pytanie - jak z baterią? Też lubi nieraz zlecieć o 2%?

Ten błąd został wyeliminowany jakiś miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się w porównanie dźwięku i potwierdziły się moje odczucia - MiSound z MIUI jest do kitu. Całkowicie demoluje dźwięk w słuchawkach. Wrzuciłem do MIUI Viper i jest ok. Cały czas się waham, czy z nim zostać, czy pójść w RR N ;) Od jakiegoś czasu nie chce mi się bawić w bety. Za stary na to jestem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka aparatu w Miui jednak wygrywa. Chodzi o łapanie ostrości. Apka w Miui idealnie ustawia ostrość na twarze i robi to sprawnie. Apka w RR wykrywa twarze, ale z ostrością jest mocno losowa sprawa. Nie mam przy tym zastrzeżeń co do jakości zdjęć. Czasami jest nawet lepiej niż na miui, ale co z tego, skoro dzieci są nieostre.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wiem czy tylko to, ale na pewno pojawiły się opcje dotyczące rozmycia - znajdziemy je w zakładce "interfejs". Na XDA donoszą również, że zaczęło działać VoLTE - sprawdzę to na dniach.

 

Śledząc wątek można się też natknąć na masę wpisów dotyczących problemów z niedziałającym SystemUI, jednakże u mnie to nie występuje - cały czas robię klasyczny dirty flash oraz zwykły wipe cache / dalvik.

 

Jakieś pytania? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie RR. W miejsce CM14. Ale mam kilka problemów/pytań. Nie działa aplikacja Zegar, wywala "Zegar wciąż przestaje działać". Odkąd przeszedłem z Miui na CM i teraz RR, mam problem z Bluetoothem. A mianowicie sam się włącza. Mam go wyłączonego a np czasem jak telefon wybudzam to jest włączona ikonka bluetootha i od razu się wyłącza. A czasem się włącza i jak ręcznie wyłączam to znowu od razu się włącza. Co do baterii, to bez rewelacji. Nie widzę większych różnić między Miui, CM a RR. Wszędzie słabo. Ale i tak póki co RR chyba najlepszy wybór, z tego co widzę najlepiej Ramem zarządza. Muszę jeszcze potestować GPS, bo na CM w yanosiku często nie mógł złapać gps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Antyhaker napisał:

Wrzucałeś na czysto?

Tzn? Pobrałem instalke. Przeszedłem do trwp, zrobiłem wipe: casche, dalvik i system. Zainstalowałem i jeszcze raz wipe, ten obok guzika "reboot system". No i potem "reboot system". Inaczej to zrobić?

Dodatkowo 3 razy zrobił mi się już restart systemu. Zawsze podczas wybudzania telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, manx napisał:

Z miui na cm robiłem. Nie robiłem z cm na RR. To robię full i dam znać.

Przypuszczam, że nie pomoże. Mi od aktualizacji 31.12 z każdym są problemy. Najnowszy RR to w ogóle kosmos. Ciągłe problemy z WiFi, 4 restarty dokładnie takie jak opisałeś w ciągu 3 godzin. Na przestrzeni miesiąca same zmiany tylko na minus a nie plus i aktualnie zostałem bez sprawnego telefonu. Szkoda, że nie ma ani jednego w stu procentach sprawnego romu bez żadnych problemów (uwzględniając także drain baterii) :(

Edytowane przez jelennn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jelennn napisał:

Przypuszczam, że nie pomoże. Mi od aktualizacji 31.12 z każdym są problemy. Najnowszy RR to w ogóle kosmos. Ciągłe problemy z WiFi, 4 restarty dokładnie takie jak opisałeś w ciągu 3 godzin. Na przestrzeni miesiąca same zmiany tylko na minus a nie plus i aktualnie zostałem bez sprawnego telefonu. Szkoda, że nie ma ani jednego w stu procentach sprawnego romu bez żadnych problemów (choćby z drainem baterii) :(

A właśnie pomogło. Przynajmniej na problem z Zegarem, gps chyba też ok bo mi łapie w domu a wcześniej w samochodzie zrywało. Zobaczę jak będzie z bluetoothem, z wifi nigdy nie miałem problemów. Restarty cały czas aktualne, właśnie miałem jednego. Z baterią to nie liczyłbym na poprawę na żadnym systemie. Po prostu jest słabo z tym i tyle, nic tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...