Skocz do zawartości

jest ktos z Łodzi.


Gość Pinaga

Rekomendowane odpowiedzi

Studiuje w Łodzi. Pinaga, tak jak koledzy wyżej sugerują, spokojnie przejrzyj wątki, instrukcje, i na spokojnie sam zrobisz, a w razie czego, to się spotkamy i postaram się pomóc.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pinaga

Przeczytanie dla mnie forum żaden kłopot.
Kłopot jest ze sterownikiem bo komputer nie widzi telefonu.
Wszystkie sterowniki jakie było zainstalowałem do Win 7 64.
A zmieniać system już wyrosłem z tego aby coś działało siedzieć tygodniami i latać po necie.

Jeśli jest ktoś lepszy szybszy wiec wysłałem zapytanie.
Oczywiście zapłacę za wiedzę i usługę.

A @daniel.wu serdecznie dziękuje za wyrozumienie mego zagadnienia i jako jedyny serdecznie dziękuje za wpis.
I Ciebie jako jedynego pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, temat przeczyściłem, bez sensu się żrecie... Na W7 można bez problemu instalować, po zainstalowaniu odpowiednich sterowników i MiPcSuite (http://pcsuite.mi.com/) oraz przejść w tryb instalacji (bodajże trzeba odpalić telefon trzymając power+Vol+ lub Vol-, teraz dokładnie nie pamiętam jaki tam był skrót) i chyba MiFlash (http://en.miui.com/a-234.html) także da radę. Odblokowanie jest proste, jeżeli ma Pan zgodę, to wgrywa tylko china dev, odblokowuje, a potem już normalnie leci z aktualizacją, jeżeli nie ma Pan czasu i chęci się bawić, @daniel.wu zaoferował swoją pomoc, więc niech Pan się z nim kontaktuje na PW, na pewno będzie szybszy kontakt oraz mniej osób postronnych z niepotrzebnymi opiniami :). My tutaj możemy jedynie pokierować jak to zrobić, ale jeżeli wszystko "zatrybi" to takie odblokowanie i instalacja to 15min :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik MTP USB   tu mam kłopot.

Spróbuj jak najkrótszy kabel usb, max 1 metr. Nie żartuję, dzisiaj odblokowywałem synowi Redmi 3 pro i na starcie był ten sam problem. Windows coś widział ale nie było komunikacji z telefonem. Kabel był 2 metrowy + 0,8m. Zamiast tego 0,8 próybowałem kilku innych: 1m, 0,5m, 0,8m. Ruszyło dopiero na takim 15cm czyli razem 2,15m. Potem jeszcze eksperymenty, na pojedyńczych kablach wszystko ok, z przedłużaczm 2m nie działa. Może masz podobmy problem, próbowałeś zmienić kabel usb?

Wysłane z HT7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pinaga

Zainstaluj Mi PC Suite China, podłącz tel. w trybie Fastboot, na dole w programie jest chiński krzaczek podświetlony na czarno, pozostałe szare, kliknij na czarny a zainstaluje Ci brakujące sterowniki MTP USB.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pinaga
2 godziny temu, Morvi napisał:

@Pinaga

Zainstaluj Mi PC Suite China, podłącz tel. w trybie Fastboot, na dole w programie jest chiński krzaczek podświetlony na czarno, pozostałe szare, kliknij na czarny a zainstaluje Ci brakujące sterowniki MTP USB.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zainstalowałem z http://zhushou.xiaomi.com

telefon załączony w Fastbot - klikam na ten jeden czatny guzik co napisałeś - prełancza się na kułko kture sie kręci i za chwile wskakuje wersja Ro do wyboru.

W menadżer urządzeń bez zmian.

IMG_20160506_204624_HDR.jpg

IMG_20160506_204617_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pinaga

mam, robię tak jak na obrazku i jest na telefonie ten napis Fastboot.

 

jak podłącze w ten sposób to w menadżerze urządzeń Redmi Note 3 jest ok, a MTP usb nadal nie posiada sterownika i nic nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, daniel.wu napisał:

Użytkownik @Pinaga ma już wgrane najnowsze xiaomi.eu na telefon. Razem usiedliśmy i krok po kroku z poradnika - bez zbędnych problemów. Temat można zamknąć. :)

Dz

@daniel.wu Jeszcze raz dziękuje za fachową pomoc.

Szybko i za pierwszym razem. Teraz to mam dopiero zabawę i poznawanie telefonu.

Jeszcze zrobimy to samo dla żony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...