Skocz do zawartości

MI3 brak reakcji na nic - cegła


Pelczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj w pracy gdy chciałem sprawdzić godzinę na moim MI3 okazało się że ekran jest cały czarny (bateria naładowana była w około 80%) próbowałem go włączyć we wszelkich możliwych trybach lecz zero reakcji , po podpięciu pod komputer po 15 minutach zaczęła świecić się dioda i zaczął ładować więc go włączyłem. Sądziłem że to może wina wgranego CM13 więc w recovery zrobiłem full wipe i wgrałem plik .zip z najnowszym MIUI , system normalnie się wgrał bez problemu, lecz gdy kliknąłem by aplikacja od pogody mogła ustalić pogodę po lokalizacji ekran stał się znów czarny, po powrocie do domu próbowałem go "ruszyć" z kabla podłączonego pod komputer, z oryginalnej ładowarki 1.5A, oraz power banku 2.1A to dalej nie reaguje, dioda od ładowarki się nie świeci, ani żadna kombinacja przycisków też go nie uruchamia. Macie jakieś pomysły jak można to rozwiązać ? 

Dodam jeszcze że już kiedyś raz też mi padł telefon lecz trochę w inny sposób który opisałem tutaj, lecz dwa tygodnie później po podłączeniu ładowarki problem poniżej sam się rozwiązał : 


Sadzicie że może być to jakiś wadliwy egzemplarz ?

Edytowane przez Pelczi
dodanie szczegółów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pelczi napisał:

Macie jakieś pomysły jak można to rozwiązać ? 

Przytrzymaj przycisk power jakieś 3 min, jak się pojawi logo MI to puść.

Jak to nie pomoże to podaj jak się telefon zgłasza w managerze urządzeń po podłączeniu do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama płyta główna telefonu powinna wstać po odłączeniu baterii ale to oznacza zerwanie dwóch plomb gwarancyjnych i nie daje pewności, że telefon zacznie faktycznie poprawnie działać. Jak masz gwarancję to z niej skorzystaj, bo to może być problem sprzętowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...