Skocz do zawartości

Przywitaj się!


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

O ile my się tego nie podejmiemy (a jeśli, to i tak przez jakiś sklep zewnętrzny... więc nie ta cena, oferowana przez Xiaomi) to raczej żaden z Was nie zaufa komukolwiek z forum, przekazując mu pieniądze na zamówienie. A to by miało sens tylko i wyłącznie, gdyby cała partia przyszła na jeden adres w PL, a potem była rozsyłana.

Ah no i... wtedy i tak doszedłby podatek, bo ciężko byłoby zamówić np. 20 telefonów jako "gift" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gratuluję w końcu przejścia na "swoje"! Trzymam kciuki i życzę dalszego rozwoju! Mimo, że chwilowo przeszedłem do obozu zła (iP5) to z niecierpliwością czekam na info o możliwości zakupu MI-3 oraz informacji na ten temat szerszych jak i samego urządzenia :) Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z Warszawy by móc potrzymać to "cacko" w łapach zanim ewentualnie się zdecyduje na przesiadkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przesyłam pozdrowienia prosto z Oberschlesien :grin: a dokładniej z Rudy Śląskiej :wink:

Forum o MIUI - to jest to. Męczyło mnie już poruszanie się po forum.android.com.pl. Denerwowało mnie tam to, że nie było osobnego działu dla produktów Xiaomi. Teraz jest oficjalne, polskie forum i nie muszę nigdzie latać i szukać :smile: Świetna sprawa :!:

Cieszę się, że zaryzykowałem i zdecydowałem się zakupić MI-2S. Już dawno nie byłem TAK zadowolony z jakichkolwiek zakupów :razz: Gorąco polecam i zachęcam innych do kupowania produktów tej firmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Moja przygoda z MIUI trwa już prawie 3 lata. Począwszy od Desire. (obecnie DesireS).

Super pomysł aby wyizolować forum z innego. Choć na pewno jest to brat innego dużego forum.

Zamierzam nabyć Mi2-S. Mogę kupić go w samych Chinach (fizycznie) tylko gdzie, jakiś sklep, portal). Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Chinach to najlepiej oficjalnie od Xiaomi (przez ich stronę internetową), ale płatność tylko przelewem z chińskiego banku. Nie musi to być bank internetowy, może być tradycyjny. Nie trzeba też znać chińskiego - angielski wystarczy. Oczywiście wysyłka także tylko na chiński adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo się cieszę, że powstało takie forum i wspiera polskich uzytkowników. Acid wkłada bardzo dużo pracy, pomagając nam wszystkim i powinniśmy być mu wdzięczni za to :)

Mam nadzieję, że bardzo wiele wyniosę z tego forum i się dowiem o wielu ciekawych rzeczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...