Skocz do zawartości

Przywitaj się!


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam i ostrzegam.

Dzisiaj powinien do mnie dotrzeć RedMi Note 4G 2/16

Z Miui miałem już doczynienia, ostatnio nawet niedawno bo 5.5.29 na Jiayu G3S, ale z Xiaomi nie miałem jeszcze kontaktu.

Mimo, że przeczytałem prawie całe forum to z powodu sklerozy, żeby nie powiedzieć że być może nawet alzheimera zadam nie jedno głupie pytanie. Poproszę o wyrozumiałość.

Mam nadzieję, że Xiaomi będzie moim drugim hobby zaraz po :

 

coriandr_kv.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć misiaczki <3

W dniu dzisiejszym zasiliłem grono posiadaczy (i fanów) marki Xiaomi dzięki otrzymaniu paczki z najnowszym Mi Bandem. Czekam także na realizację zamówienia z Mi4c.

 

Przesiadam się z Apple - ewenement, bo zazwyczaj ludzie migrują z Windowsa/Androida na Apple, a ja na odwrót - z iOS korzystam od wersji 5-tej i zaobserwowałem, że o ile sam system dorobił się wielu ciekawych funkcji, to generalnie z wersji na wersję staje się coraz mniej elastyczny. Nie wiem czy to dobrze, czy źle - zapewne ma wpływ na stabilność ekosystemu, ale jako zaawansowany użytkownik mam swoje przyzwyczajenia z których rezygnować nie zamierzam.

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam, jako świeży użytkownik z nadzieją na daleko idącą pomoc i wyrozumiałość.

Jestem tu nowy za sprawą prezentu z Chin w postaci telefonu Redmi 2 na Androidzie MIUI 7.0 - obecnie nie potrafię podać bardziej szczegółowych danych, bo poprosiłem syna o pomoc (o tym dalej). Po uruchomieniu telefonu w opcjach językowych dla systemu były tylko dwa chińskie i angielski, i mimo wybranego angielskiego ponad połowa aplikacji była "upstrzona robaczkami". Dzięki synowi Android telefonu został "spolszczony" i konfiguracja wygląda tak:

  • Model HM 2LTE-CMCC
  • Wersja Android 4.4.4 KTU84P
  • Wersja MIUI  MIUI 7.0 (stabilna) 7.0.12.0(KHJCNCI)
  • Procesor 4x1,2GHz
  • Pamięć RAM 1,00 GB
  • Wersja jądra 3.10.28-g3b3f03a
  • Baza Android KTU84P

Edycja pierwszej wersji postu spowodowała, iż zadane pytania zostały usunięte, gdyż w międzyczasie znalazłem rozwiązania problemów.  

Zatem ograniczam się do przywitania i "pochwalenia" konfiguracją, celowo w cudzysłowie, bo niby jaka w tym moja zasługa :)

Edytowane przez Cocobongo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...