Skocz do zawartości

Przywitaj się!


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nie jestem pewna czy się witałam tu, choć konto mam już ponad 3 lata. Znów przymierzam się do kuona xiaomi. Mam póki co chińczyka ale nie jestem z niego zadowolona, szczególnie z powody bardzo słabej baterii na obecne czasy. Więc się teraz rozglądam. Fanką tej nakładki jestem już kupę lat(jak dla mnje!), począwszy od jakichś śmiesznych portów z kosmosu na Galaxy Mini, potem na Galaxy S2, Galaxy Note2 aż przestali portować. Teraz przyczajam się do kupna czegoś z większą bateria co wytrzyma i zniesie nieco intensywną pracę niż mój dotychczasowy Huawei GRAL. To tyle.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry. Kupiłem sobie niedawno telefon Xiaomi, no i pomyślałem, że skoro jest forum na temat tej marki, to mogę założyć konto i brać udział w dyskusjach. Oby sensowny, bo patrząc na to, jaki jestem dla innych osób, może być z tym ciężko :)

Pozdrawiam z Wrocławia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Ja tu tylko czytam i niewiele się udzielam bo to nie moja broszka :-D Swojego pierwszego Xiaomi - Redmi 4X utopiłam ostatnio w wannie, co prawda udało się go naprawić, ale akurat miałam fundusz na coś nowego więc padło na Note 4. Przesiadałam się z LG G3s i nie żałuję, bo myślę że Xiaomi zostanie ze mną na dłużej, jak niegdyś HTC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...