Skocz do zawartości

Przywitaj się!


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu się zarejestrowałem ;)
Siemka. Mogłem to zrobić ciut wcześniej, bo w listopadzie zeszłego roku zostałem orżnięty na Allegro :( miało być Redmi 2 2/16, ale w międzyczasie potaniało Mi3, a i inne wychodzą teraz (Redmi 3?), w moim ulubionym rozmiarze 5 cali. I mam sieczkę w głowie bo nie wiem co wybrać :( Raczej nie Redmi Note, bo za duże ;) 5 cali jest git.
Życzcie mi powodzenia, bo już mnie trafia z obecnym Samsungiem Trendem (grrrr!)

Ale się rozpisałem. Pozdrawiam ze śnieżnego Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja też witam wszystkich forumowiczów. Jestem tu od niedawna korzystałem z redmi 2 wersja 2 GB RAM. Gdyby ktoś chciał kupić mam do sprzedania

Teraz korzystam z Mi4 a mam zamiar przerzucić się na Mi5 :)

Może ktoś odpiwiedziałby na mój problem z instagramem w Mi4 byłbym wdzięczny. Opisałem wszystko na forum :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:!:

Witam wszystkich zapaleńców i pasjonatów Xiaomi:ugeek:

Zaczynam przygodę z Mi4c więc chętnie skorzystam z pomocy Szanownego Grona Forumowiczów MIUI Polska.

Mam nadzieję, że po długiej przygodzie z i9100 będę również pomocny w niektórych kwestiach androidowych zakamarków.

Pozdrawiam:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich. Zaopatrzony w Redmi 3 :) przesiadka po BB, staram się ogarnąć ten "wielki" (jak dla mnie) i w pełni dotykowy telefon (do tej pory głównie trackpad na bb) no ale trzeba iść z duchem czasu i spróbować czegoś nowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jako nowy, również witam. :)

Do tej pory korzystam z Nokii N9 - fantastyczny telefon, jak dla mnie, ale niestety, whatsapp przestał go wspierać, a za wersje nieoficjalne banują, także zacząłem się rozglądać za jakimś niedrogim, ciekawym telefonem i tak padło na Xiaomi.

Z samego forum korzystam już od jakiegoś miesiąca, czyli od momentu zakupu Redmi2 2GB i z kilku porad skorzystałem, za co dziękuję. Aktualnie czekam jeszcze, aż przyleci z Chin Mi4 2GB. 

 Krystian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim, LG P500 -> LG P700 -> Motorola Moto G -> Xiaomi Mi4C - początki ze smartfonami miałem ciężkie jak widać ;-) (uraz do LG pozostał - oczywiście niesprawiedliwy ponieważ modele które posiadałem to lekkie zabytki :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześc wszystkim.

Wcześniej miałem kontakt z Xiaomi poprzez power bank i pistony v2. 

Brat posiada Mi Note 2 Prime, a ja wczoraj stałem się posiadaczem MI 5 (4/128) :) Przesiadka z leciwego SGS 3 ;) 

Obecnie ROMGlobal, czekam na odblokowanie bootloadera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szczęśliwy posiadacz Xiaomi Mi 5 Pro :)

Jestem tu u Was by podziękować za świetną robotę z ROM'ami :) Tutorial jak odblokować Mi5 oraz dać mu nowe europejskie (polskie) życie mistrzostwo i bardzo przydatny :)

Pozdrawiam,

W1TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-D Do forum przyciągnęła mnie nadchodząca premiera Xiaomi Redmi Pro. Mój aktualny telefon to Samsung Galaxy S4 VE, ale rozglądam się za czymś nowym w dobrej cenie. Jak dotąd dla mnie smartfon = Samsung, raz miałem LG L Fino oraz jakiś Prestigio. Spodobał mi się SoC Helio x25 i postanowiłem poszukać smartfona z nim - Elephone S7 odpada, nie lubię podrób. Zostaje Meizu Pro 6 oraz nadchodzący Xiaomi Redmi Pro. Xiaomi podoba mi się bardziej. Prawdopodobnie 5,5 calowy ekran Full HD OLED, wspomniany procesor Helio x25 z niezłą grafiką, 4 GB RAM, podwójny aparat, czytnik linii papilarnych i pojemna bateria. Dla mnie jak ulał. Tylko obym modowanie ogarnął - na LG średnio mi szło, wybieram (wybierałem?) Samsungi bo custom ROMy, root, custom recovery - tu umiem to zrobić bez problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...