Skocz do zawartości

Przywitaj się!


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Siema wszystkim, jestem Oskar i przesiadłem się w zasadzie z iPhone na xiaomi redmi note 3. Póki co jestem pod wrażeniem. Jako informatyk proszę śmiało bić z zapytaniami z zakresu poczty exchange etc i ,, telewizji internetowej":-) chętnie pomogę.

Jestem właścicielem buldoga angielskiego bubu

7e637a9fb0150edabe1bcf42725c562c.jpg


I w sumie chyba tyle o sobie, nie wiem czy miało być krótko czy rozwlekle więc mam nadzieję że jest w sam raz :-).

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć i czołem - choć już trochę popisałem na tym forum ;)

Od mniej więcej 2 miesięcy posiadam Redmi 4a i dzięki temu bliżej zaprzyjaźniłem się z Xiaomi. Przesiadka z dość już zużytego LG L65, który się i tak popsuł - więc w zasadzie strata żadna, a zysków sporo.

W telefonach grzebię od w zasadzie wczesnego dzieciństwa - zaczęło się to w okolicach 2006r., kiedy to na telefonie siostry (teraz już nawet nie kojarzę, na pewno Motorola i na pewno z klapką) pościągałem dość dużo gier za pośrednictwem Internetu (który był wówczas drogi) i wydzwoniłem cały jej abonament. Głupi, nieświadomy młody ja. :)
Później przewinęło się w moim życiu jeszcze dużo telefonów (Nokie, iPhone - nie wiem czy 2 czy też 3, chyba ten drugi, Sony Ericsson k800i, LG Cookie, trochę Samsungów, LG, no i obecnie Xiaomi), byłem chyba na praktycznie każdym sławniejszym systemie (z javą, badaOS, Symbian, Android, iOS - no może wyjątek stanowi Windows Phone w każdej wersji oraz Blackberry), więc sporo rzeczy przeżyłem. :) W internecie pojawiłem się pod koniec 2007r. (ale o początkach może lepiej nie wspominać, są zbyt, hm... dramatyczne :D).

Pozdrawiam serdecznie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Serdeczne ukłony dla Was wszystkich - coś pięknego ile można się tu dowiedzieć ;) Na stałe dołączam do społeczności xiaomiowców - przyszły użytkownik mi5! ;)

Będzie ktoś chętny do poprowadzenia mnie przy zakupie z ibuygou? Będzie to pierwsza styczność z zakupami za granicą, ew. vatem, rabatami i całą czynnością około-zakupową. Z chęcią poproszę o porady. :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry Forumowiczom!

Własnie czekam na Redmi 4 pro i z przyjemnością zapoznaję się z Forum MIUI Polska. Dzięki za tyle pożytecznych informacji i Wasz wkład intelektualny w rozwój softu i pomoc w opanowaniu sprzętu.

pozdrawiam! N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie. Od kilku dni posiadam Xiaomi Redmi 4X z polskim miui8. :) Wcześniej był i Windows Phone i android na LG i Samsungu. Chociaż rok temu nawet ZTE Axon 7. Ale teraz Xiaomi:)

Mam doświadczenie w wersji wgrywaniu romów czy to cm czy lineage czy też stock. Ale wciąż się uczę.

Liczę na Waszą pomoc a i ja służę pomocą :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...