Skocz do zawartości

MI4 pomoc aktualizacja cancro 5.11.5


borygo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

telefon  MI4 to MI4LTE-CU , android 4.4.4 KTU84P , wersja MIUI 6.6.5.0 KXDCNCF, chce zainstalować https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982086989322.

Robię download, wchodzę w aktualizację klikam i ....... aktualizacja dochodzi do 60% , wyskakuje komunikat aktualizacja nieudana, sprawdź rozmiar i sumę MD5 pobranego pliku zip z danymi na stronie pobierania. Jeśli dane się nie zgadzają pobierz rom i spróbuj ponownie. Dobrze że z telefonu cegły nie zrobiłem :?, Poproszę o pomoc, bo chyba zostanę z tym co mam , a im więcej czytam to mniej wiem . Chcę zostać na .4.4 tylko wgrać MIUI PL. Dzieki.

 

Edytowane przez borygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik ściągałem kilka razy, bezpośrednio na telefon i przez komputer, za każdym razem wyskakuje błąd. Rozmiar pliku zgodny. Może muszę jeszcze coś zrobić przed wrzuceniem pliku do telefonu , bo opcja z kiepskim netem raczej odpada, zawsze było ok??

Edytowane przez borygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, borygo napisał:

Dzięki, zmieniło. Czy teraz przywrócić ustawienia fabryczne? Czym mogę jeszcze wyczyścić telefon. 

możesz, ale nie musisz. Jak masz i tak czysty tel to walnij sobie przywrócenie fabrycznych, jak już coś ważnego na nim masz, to dopóki nie ma problemów, daruj sobie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...