Skocz do zawartości

Aktualizacja do Android 5


K4M1L

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Posiadam Mi 4c, z Androidem 5.1.1 LMY47V, MIUI 7 od MIUI Polska 6.1.14, chciałem zainstalować aktualizacje, bo jakiś czas ich nie instalowałem, wcześniej instalowałem przez aplikację Aktualizację -> aktualizuj z ZIP i elegancko się intalowało, natomiast teraz przy takiej próbie wyskakuje mi, że wszystko jest aktualne. Czy powinienem aktualizować w jakiś inny sposób telefon?

I taki mały offtop, czy pojawi się Android 6.0 na ten telefon?

 

Dodam jeszcze TWR 2.8.7.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Po tragicznej śmierci mojej Z2 przymierzam się do zakupu innego telefonu. W sumie jedyne w co celuje to Xiaomi, zastanawiam się tylko nad tym jaki wybrać model. Dlatego chciałem odświeżyć pytanie z pierwszego posta. Czy pojawi się Android 6.0 na ten telefon? Wiadomo coś w tej sprawie? Czy jeśli zależy mi na aktualizacjach to lepiej brać nowszy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2016 o 15:47, Sobota napisał:

Witam, Po tragicznej śmierci mojej Z2 przymierzam się do zakupu innego telefonu. W sumie jedyne w co celuje to Xiaomi, zastanawiam się tylko nad tym jaki wybrać model. Dlatego chciałem odświeżyć pytanie z pierwszego posta. Czy pojawi się Android 6.0 na ten telefon? Wiadomo coś w tej sprawie? Czy jeśli zależy mi na aktualizacjach to lepiej brać nowszy model?

numerek androida w przypadku Xiaomi nie ma żadnego znaczenia, romy niezależnie od wersji androida mają tą samą funkcjonalność. MIUI idzie swoją drogą rozwoju a numerki androida są wymuszane bardziej przez hardware z tego co wiem.
Poza tym, na pewno znajdziesz romy z czystym androidem 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...