Skocz do zawartości

Yanosik i jego polecenia głosowe


zmylna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Starałem się przejrzeć dział pod kątem tego problemu i nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.

Czy komuś udało się skorzystać z poleceń głosowych Yanosika pod najnowszym MIUI ?

Zainstalowałem aplikację Google i polecenie głosowe działają jako takie ale niestety nie polecenia Yanosika :(

Ikonka nasłuchiwania reaguje na słowo "janosik" ale dalej już nic.

Co ciekawe jak włączę obsługę poleceń głosowych w opcjach Yanosika to przestaje działać wyszukiwanie wyszukiwanie głosowe (np. przy określaniu celu podróży).

Oczywiście jak pisałem wcześniej polecenia głosowe też nie działają. Jak wyłączę to wyszukiwanie głosowe działa.

Nie wiem czy zrozumiale opisałem...mam nadzieję, że tak,

Ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ten sam problem ale u mnie też polecenia głosowe nie działają z tym że błąd to niby brak połączenia z internetem! Dodam że internet działa a aplikacja na starym LG L9 działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, zmylna napisał:

Ja próbowałem usunąć dane aplikacji Yanosik ale nie pomogło. Spróbuj Ty może u Ciebie zadziała. Zobacz też uprawnienia aplikacji czy nie masz gdzieś odmowy.

Z tego co wyczytałem to po wypowiedzeniu słowa "janosik" ikonka mikrofonu powinna zareagować (i tak się dzieje) oraz powinien pojawić się dźwięk ze strony Yanosika, że czeka na polecenie. Niestety tego ostatniego nie ma :(

---

Zmylna

 

Edytowane przez zmylna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na Mi4c ale działało kiedy chciało i dosyć denerwujące było jak podczas rozmowy z współpasażerem co chwila słychać było pikanie, że czeka na komendę (i nie, nie używałem w rozmowach słowa Yanosik ;))

Hehehe, dzięki za info :)

Ciekawe swoją drogą, że u Ciebie działa po prostu, a u mnie za nic nie mogę zmusić do współpracy.

---

Zmylna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...