Skocz do zawartości

Serwisy VOD na Mi5 i ROM-ie xiaomi.eu


sampras

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Próbowaliście włączać którąś z zawartości w Player.pl albo nc+go na mi5? Będąc poza domem chciałem obejrzeć start F1 przez nc+go (na ROM 7.2.13). Niestety mam błąd -123. Po powrocie do domu natknąłem się na temat wgrania wersji xiaomi.eu na zablokowany bootloader, spróbowałem, udało się. Na tej wersji ponownie spróbowałem uruchomić transmisję w w/w programie - niestety błąd ten sam. Poszedłem dalej i sprawdziłem czy może player.pl daje radę. Niestety aplikacja odtwarza reklamy przed materiałem i zatrzymuje się - kręci się kółko. Jedynie aplikacja tvp działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez to iż Miui nie ma supportu Google Widevine DRM. Gdyby było to dograne, to bez przeszkód dało by rade oglądać, bez tego niestety są chocki klocki z tymi aplikacjami.

Edytowane przez kecik18
bledy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kecik18 napisał:

Wszystko przez to iż Miui nie ma supportu Google Widevine DRM. Gdyby było to dograne, to bez przeszkód dało by rade oglądać, bez tego niestety są chocki klocki z tymi aplikacjami.

Dobrze wiedzieć. Czyli jeśli ukaże się ROM np z CyanogenMod to problem zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zostanie tam dodany GWD. Poprzednio miałem Mi4c korzystałem z Cm13 teamsuperluminal, zapytałem czy dograłby do romu GWD . Dograł, dzięki czemu NC+ Go latało aż miło. Niestety Miui Polska jest tylko spolszczany i usuwane z niego niepotrzebne śmieci, przez co praktycznie nie ma szans aby działało na nim poprawnie NC+Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...