Skocz do zawartości

Problem z dotykiem.


wiross

Rekomendowane odpowiedzi

Po trzech miesiącach użytkowania redmi note 2, ekran zaczął szaleć. Wciskają się aplikacje w zależności od położenia na ekranie, wysuwa się pasek stanu i chowa. Jest również problem z odblokowaniem ekranu, gdy chcę przesunąć w górę. Po kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu przycisku blokady ekranu problem ustępuje ale niestety powraca. 

Posiadam android 5.0.2 LRX22G + wgrany niedawno MIUI 6.4.21. Myślałem, że zmiana softu pomoże. Chyba że wersja androida nijak się ma do wersji romu.

Co mogę z tym dalej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem z moim Redmi Note 2 tylko z tą różnicą, że u mnie ekran wariuje bez przerwy i nic z tym nie mogę zrobić.
Efekt jest taki jakby ktoś klikał bez przerwy dół ekranu.

W telefonie nie robiłem nic, system z tego co kojarzę to wersja europejska. Telefon zakupiony przez oficjalną stronę http://xiaomi.com.pl/ 

Jest możliwość wyjścia z tej sytuacji samemu czy kłania się wysyłka do serwisu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można ten sklep nazywać oficjalną stroną... Wu7eK przykro mi ale muszę Cię rozczarować bo strona, którą podałeś nie ma nic wspólnego z oficjalną dystrybucją telefonów Xiaomi w Polsce. To tylko kolejny pośrednik, który sprowadza telefon z Chin i daje swoją gwarancję, która sądząc po komentarzach do najlepszych nie należy

Wysłane z mojego Redmi Note 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...