Skocz do zawartości

Problemy po instalacji miui 6.4.28


4r3k

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zainstalowałem najnowszy rom xiaomi.eu_multi_wt88047_6.4.28_v7-5.1 na swoim redmi 2 i teraz mam następujące problemy : 1. Blokada wzorem nie działa, gdyby nie miband nie mógłbym odblokować telefonu, próba zmiany wzoru też nic nie daje, bo sie jakby restartuje program 2. Próba odinstalowania czegokolwiek to restart systemu 3. Problemy z dźwiękiem przy odtwarzaniu muzyki, coś tzasnie na chwilę cisza a potem gra dalej 4. Telefon grzeje się przy robieniu byle czego


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cache/dalvik czyściłem od razu po instalacji, chciałem zainstalować spowrotem "kk 4.4" ale "twrp 3.0" wywala "error 7", po wrzuceniu "twrp 2.8.6" telefon nie chce sie uruchomić w trybie recovery i tak w kółko. W końcu wrzuciłem twrp 3.0 przez ADB i zrobiłem factory reset, blokada ekranu dalej nie daje sie ustawic ani jako pin ani jako wzór (kropki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, porobione, pomógł WIPE oraz ponowne ściągnięcie i zainstalowanie romu.

Mała uwaga: jeśli ktoś posiada TWRP 2.8.6.0, niech ma na uwadze że po zainstalowaniu romu dostanie 3.0.0.1 który nie czyta backupów z tego starego, a po wgraniu spowrotem 2.8.6.0 telefon nie uruchamia się w trybie recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga: jeśli ktoś posiada TWRP 2.8.6.0, niech ma na uwadze że po zainstalowaniu romu dostanie 3.0.0.1 który nie czyta backupów z tego starego, a po wgraniu spowrotem 2.8.6.0 telefon nie uruchamia się w trybie recovery.

Pytanko: po co instalować nowe TWRP? Działam od dawna na wersji 2.8.7.3 od Superluminal i wszysto sie instaluje OK

Sent from my Xiaomi Libra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...