Skocz do zawartości

Kupno Xiaomi Red Rice


krystian1012

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zeszłym tygodniu dokonałem zakupu MI2S na http://www.spemall.com/ Sklep sprawdzony i cena była niższa niż na ibuygou, gdzie na samym początku zamierzałem kupować, nawet podczas super promocji. Paczuszka przyszła w ciągu 3 dni DHLem jako gift więc żadnych dodatkowych niespodzianek nie było :smile:

Jeśli chodzi o Red Rice to póki co nie ma wersji WCDMA, która będzie działać w Polsce na 3G, będziesz miał jedynie GSM ... więc proponuję poczekać na wersję WCDMA która ma się ukazać niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś spotkałem już ten sklep. Cena nawet fajna.

A pytanie: czy ten telefon był rozpakowany i wgrany już multilang jak twierdzą na stronie?

Musieli go jakoś wyjąć z pudełka, żeby uruchomić i wgrać roma, więc folii na pudełku nie było. Wgrali multilang w wersji 3.8.x który później podniosłem do najnowszego miuipolska.

Bateria była włożona w folię i umieszczona w komorze w telefonie. Ekran oryginalnie oklejony matową folią więc nie wyglądał na używany, dorzucili przejściówkę na europejskie gniazda do ładowarki.

ps. i jeszcze taka ciekawostka, dostałem wersję MI2SC ... czyli GSM/CDMA/WCDMA :smile: jest ona odrobinę mocniejsza, przynajmniej tak wynika z benchmarka http://www.androidbenchmark.net/passmark_chart.html , poniżej antutu z mojego fona z 3.9.20 miuipolska na pokładzie:

post-75-13980030798018_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Jest wielu dobrych sprzedawców na Ali i sprzedają red rice WCDMA spokojnie 16 dolarów taniej. Na Ali masz pewność odzyskania kasy, na tej stronie hgw.

Wysłane z mojego MI 2A przy użyciu Tapatalka

Jakoś do Ali mam mieszane uczucia... to coś jak nasze allegro, więc w sumie nie wiadomo na kogo trafisz. Poza tym chyba tutaj czas oczekiwania jest dłuższy i cholera wie czy cła nie doliczą (czytałam opinie, że na Ali jednak częściej się to zdarza). Ale... masz jakichś sprawdzonych sprzedawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zamówię Red Rice na spemall.com, bo są atrakcyjniejsi cenowo (206$). Ufo ty jakoś zaznaczałeś że chcesz gift? Kupowałeś sam telefon czy akcesoria też?

kupowałem sam telefon, wysyłka jako gift DHLem, w opisie było naprawa ramki cyfrowej 20USD ;) przeszło bez pudła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...