Skocz do zawartości

Kupno RN2, a działanie Snapchat'a


czerwony10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zastanawiam się nad kupnem telefonu Redmi Note 2 Prime czy ktoś mi może powiedzieć czy snapchat dalej ma problemy z ciemnymi,przybliżonymi wideo?

Jest to dla mnie dość ważne. Bądź jak to naprawić jeżeli się nie zna na androidzie ani miui. Starsze wersje snapchata nie wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma dalej problemy z przednią kamerką. Ale jest jedno..... Te ciemne wideo wychodzi przy bardzo slaby świetle. Np przy jednej zapalonej zarówce w pokoju ale np już w łazience gdzie mam światło mocne, bez zastrzeżeń.  Przy pełnym słońcu jak dzisiaj wideo jest po prostu świetne.

Ale spokojnie nie tylko Miui i telefony Xiaomi tak mają, Wystarczy spojrzeć na komentarze i poczytać fora.

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal ma problemy. Często wideo na początku ma jedno-dwusekundowy lag. Przy jasnym oświetleniu jest lepiej, ale kamera nadal minimalnie drga. Jeżeli zależy Ci bardzo na filmach na snapchacie to postawiłbym na inny model. Chociaż nie jestem pewny, czy na stable nie działa poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem posiadaczem Redmi Note 3 i są problemy ze snapchat (kolega ma taki sam model). Filmy drgają masakrycznie, występuje lag i ściemnienie obrazu. Nie ma znaczenia, którą kamerą nagrywamy. Wstrzymałbym się na Twoim miejscu, lub wybrał inny model jeżeli bardzo Ci zależy na snapie.

Snapchat 9.29.3.0

Edytowane przez Bartek Jeż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wcześniejsze wersję snapa nie wchodzą w grę? Ja używam i nie narzekam.

Nie kupowałem telefonu dla jednej aplikacji co nie zmienia faktu że chciałem by ten snap działał poprawnie. Z tym nie było problemu, bo starczyło zainstalować wersję bez bodajże slow motion i problem rozwiązany. Ta wersja nie odstaje niczym szczególnym od aktualnej. Mniej filtrów? Nie jest mi to do życia i ułatwienia funkcjonowania potrzebne. Przez pojęcie starsza wersja snapa mam na myśli parę wersji wstecz. Nie parę lat ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Waxy napisał:

 

A dlaczego wcześniejsze wersję snapa nie wchodzą w grę? Ja używam i nie narzekam.

 

Nie kupowałem telefonu dla jednej aplikacji co nie zmienia faktu że chciałem by ten snap działał poprawnie. Z tym nie było problemu, bo starczyło zainstalować wersję bez bodajże slow motion i problem rozwiązany. Ta wersja nie odstaje niczym szczególnym od aktualnej. Mniej filtrów? Nie jest mi to do życia i ułatwienia funkcjonowania potrzebne.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Myślę, że "kiedyś" zostanie to naprawione, a te kilka filtrów to przecież na jakiś czas można przeżyć. 

Mógłbym prosić o numer wersji snapchat? Przyda się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że "kiedyś" zostanie to naprawione, a te kilka filtrów to przecież na jakiś czas można przeżyć. 

Mógłbym prosić o numer wersji snapchat? Przyda się

A proszę bardzo ;)

http://www.apkmirror.com/apk/snapchat-inc/snapchat/snapchat-9-20-4-0-release/snapchat-9-20-4-0-android-apk-download/

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od którejś tam wersji snapchata można w andku normalnie zmieniać kamery z przedniej na tylną podczas nagrywania. Podczas nagrywania gdy obraz jest ściemniony i zmienimy szybko 2 razy kamerę(tak żeby znowu była ta sama, co na początku) to obraz jest mega płynny i brak żadnych udziwnień. 

Twórcy snapchata po prostu walą w pałe i tyle w temacie :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...