Sign in to follow this  
Blee

Nexus 4 - MIUI v5 (JB)

Recommended Posts

nvukxt.png
Rom ten jest portowany, więc może zawierać błędy jakich oficjalne urządzenia z MIUI nie posiadają.

Changelog:
MIUI Polska

Screeny:
Chyba są zbędne. :D

Instalacja:

UWAGA!:NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CO ROBISZ.

1. Wgraj Kernel (Jeśli bootloader odblokowany)
Specjalny pod MIUI:
KLIK!

2. Full wipe, wipe dalvik cache itp.
3. Instalacja MIUI poprzez TWRP
4. Gappsy, Dodatki PL (Opcjonalnie)

Dodatki:
ModSuite

Przydatne linki:
Motywy
Ikony
Porady

Prezentacja MIUI v5:

Download:
ROM + Multilang
Gapps + Dodatki PL Lub KLIK!

Root, odblokowanie bootloadera, wgrywanie recovery itp.:
KLIK! Edited by Blee

Miui niestety nie ma transparentnego paska NAVIGATION BAR nie status bar dlatego się pytam czy jest jakiś mod edytujacy SYSTEMUI i Pasek :grin:

Myli się to :D. A jeśli chodzi o mod to niestety nie spotkałem się z takim.

3.9.20, były jakieś zmiany w kernelu? czy cały czas ze źródeł aosp 4.2.2?

Myślę, że nie ma co się spodziewać żeby jakieś większe zmiany nastąpiły w ciągu tygodnia.

Proszę skorygować informacje odnośnie Kerneli jedynym działającym custom kernelem jest franco r165 (i to specjalna wersja pod MIUI) :D

Ok już poprawiam :D

po wgraniu navbar 36dpi, nie które komunikaty są po angielsku, mod pobrany z xda

Tak, ale to chyba w niczym nie przeszkadza. :D

sekwencja wgrania przed spolszczeniem powoduje zatrzymanie na bootaminacji miui, a jak po spolszczeniu jest już normalnie, ogóle mniejszy navbar jest jest praktyczniejszy,

Można kiedyś pomyśleć by zmienić ten rozmiar w romie miuiandroid. Bo faktycznie na screenach jest ładnie. Akurat mój kolega z teamu MIUIAndroid robi ten mod to popytam.

mam nadzieje ze navbar 36dpi wejdzie na stałe do port nexus 4, jest najbardziej optymalny wielkością i nie jest wielki jak stock,

W dalszym ciągu nie została poprawiona informacja o kernelu... Wgranie standardowego kernela Franco (nie Franko) przez niedoświadczonych użytkowników spowoduje złapanie bootloopa! Ze względu na modyfikacje RAM DISKu w kernelach od Franco, musi to być specjalnie zmodyfikowana wersja dla ROMów MIUI! Blee rozumiem, że chcesz się wykazać i błyszczeć na nowym forum, ale musisz też brać odpowiedzialność za treści na nim zamieszczane! Popełniając takie błędy narażasz użytkowników na potencjalne uszkodzenie ich sprzętu! Popraw to jak najszybciej tak jak ktoś już to sugerował kilka postów wyżej.

Miałem taką sytuację, ale dostałem link do kernela, po wgraniu normalnej był bootloop ale na szczęście nic nie uszkodziło, ale z Franco miui miałem w ciągu 3 dni z 4 restartu ale na 3.9.13

@ Angel_of_Death: Sam posiadam kernel Franco (Już poprawiłem) i nie doświadczyłem problemów z bootloopem, (A nie mogę się nazwać doświadczonym użytkownikiem, gdyż Nexusa posiadam od prawie dwóch tygodni) a kernel wgrałem przez TWRP. Ale w pełni Cię rozumiem. :D

A teraz kolejny problem, jest bug z bluetooth, chce za łączyć a nie załącza, pomaga restartu, działo się to już komuś?

A można prosić o dokładny link do tego navbara 36dpi? Bo na miuiandroid nie działają linki a na XDA jest stara wersja - albo nie znalazłem właściwego wątku.

A teraz kolejny problem, jest bug z bluetooth, chce za łączyć a nie załącza, pomaga restartu, działo się to już komuś?

Z jakiego kernela korzystasz? Czy nie masz włączonej opcji Deep Sleep?

chodzi mi ze po instalacji czystej wersji nie ma navbar tam gdzie powinien byc tylko jest ten w kółku ze można zmieniać jego lokalizajce, a miałem nadzieje że będzie prosto bez dodatkowych instalerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this