Jump to content

Nexus 4 - MIUI v5 (JB)

Recommended Posts

nvukxt.png
Rom ten jest portowany, więc może zawierać błędy jakich oficjalne urządzenia z MIUI nie posiadają.

Changelog:
MIUI Polska

Screeny:
Chyba są zbędne. :D

Instalacja:

UWAGA!:NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CO ROBISZ.

1. Wgraj Kernel (Jeśli bootloader odblokowany)
Specjalny pod MIUI:
KLIK!

2. Full wipe, wipe dalvik cache itp.
3. Instalacja MIUI poprzez TWRP
4. Gappsy, Dodatki PL (Opcjonalnie)

Dodatki:
ModSuite

Przydatne linki:
Motywy
Ikony
Porady

Prezentacja MIUI v5:

Download:
ROM + Multilang
Gapps + Dodatki PL Lub KLIK!

Root, odblokowanie bootloadera, wgrywanie recovery itp.:
KLIK! Edited by Blee
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ten sam link jest w temacie. A co do nowej wersji miui to temat zaktualizuję jutro, dziś sił brak.

Miui niestety nie ma transparentnego paska NAVIGATION BAR nie status bar dlatego się pytam czy jest jakiś mod edytujacy SYSTEMUI i Pasek :grin:

Myli się to :D. A jeśli chodzi o mod to niestety nie spotkałem się z takim.

W dalszym ciągu nie została poprawiona informacja o kernelu... Wgranie standardowego kernela Franco (nie Franko) przez niedoświadczonych użytkowników spowoduje złapanie bootloopa! Ze względu na modyfikacje RAM DISKu w kernelach od Franco, musi to być specjalnie zmodyfikowana wersja dla ROMów MIUI! Blee rozumiem, że chcesz się wykazać i błyszczeć na nowym forum, ale musisz też brać odpowiedzialność za treści na nim zamieszczane! Popełniając takie błędy narażasz użytkowników na potencjalne uszkodzenie ich sprzętu! Popraw to jak najszybciej tak jak ktoś już to sugerował kilka postów wyżej.

@ Angel_of_Death: Sam posiadam kernel Franco (Już poprawiłem) i nie doświadczyłem problemów z bootloopem, (A nie mogę się nazwać doświadczonym użytkownikiem, gdyż Nexusa posiadam od prawie dwóch tygodni) a kernel wgrałem przez TWRP. Ale w pełni Cię rozumiem. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...