Skocz do zawartości

Instalacja rom z PL


Roberttt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  zapłace osobie która mi powie krok po kroku jak zaistalować jaki rom Globa z PL lub Miui polska .

Przlew wykonam z Mbanku wiec jesli taki masz to dzis bedza piniadz na koncie

3 razy juz uwaliłem telefon i mam serdecznie  tego dosc ( formu przeczytałe juz całe ).

Instalu wpierw China Stable po aktualizuje Chiny Developer ze stronyhttp://en.miui.com/a-234.html

i na tym koniec 

Cos próbowłąe z tym TWPR   miałem ta table po chinsku potem dawąłem podawałem soft z miui PL niby wsztskto dobrze  rebot i telefon sie nie uruchamiał.

cale zabawa od pocztku istalowani wszystkiego.

Za 1 razem odblokowąłem bootloader.  Potem  ze znow instalowałe wsztso od poczatku to jest odblokowany czy nie?

Co mam teraz zrobić by wrescie  to działo po Polsku

Jest po zaistaloani Stabl i aktualizacji dev

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robie źle, wczesnie instalowałe za Lenovo na LG i nigdy nie było problemu, generalnie informatylkiem nie jestem ale z komuterem nigdy nie mailem problemów zadny.

Mowie meczarnia bo robie tak ja 3 razy tak jak wyczytałe w instrukcj na MIUI PL potem latam po forum dopytuje i na koncu sie uwala.

Prosze niech ktos mi pomoze krok po kroku od tego momentu   Jest po zaistaloani Stabl i aktualizacji dev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To moje pierwsze Xiaomi (Redmi Note 3 Pro 3/32)

Czytam i czytam forum i nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Czy nie mając odblokowanego bootloadera można zainstalować jakiś rom po polsku?

Może jakaś łatka spolszczająca? Aktualny rom to ten: http://www.miui.com/download-308.html#451 wersja stabilna. ( V7.2.3.0.LHOCNDA (MIUI7) )

W ogóle jest rom global z językiem polskim na RN3Pro ?

Aktualnie wysłałem prośbę o kod (chyba kod wg instrukcji na forum) do odblokowania bootloadera i czekam. Będę instalował soft MIUI Polska.

Do tej pory chciał bym się zapoznać z softem Miui a angielski u mnie kulawy... Po za tym mój Lenovo A850 wyzionął ducha i jestem skazany już na Xiaomi ;-)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez peter1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo szukasz i słabo czytasz bo wszystkie odpowiedzi są w tym dziale a kolega Robert niech spróbuje pisać ręką a nie nogami to może się coś z tego o bełkotu zrozumie bo na razie murzyńskie narzecza są bardziej zrozumiałe i nie dziwię się że mu nic nie wychodzi z fonem :D

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-830L przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jesli pisałem nie wyraznie, ale gdyby wszystko było napisane krork po kroku to nie było by takich pytan jak np kolega wyzej czy cał masa innych osób.

Obecnie jstem na etapi instalacji sytemu miui_HMNote3ProGlobal_6.3.31_bdbd4cfe91_5.1  przez recover i po niby udanej istalacji telefon wogole sie niechce uruchomić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roberttt napisał:

Obecnie jstem na etapi instalacji sytemu miui_HMNote3ProGlobal_6.3.31_bdbd4cfe91_5.1  przez recover i po niby udanej istalacji telefon wogole sie niechce uruchomić

 

Z tego co wiem to telefon Ci nie wstanie po instalacji global dev przez recovery, żeby to zainstalować musisz mieć chyba china dev i przez niego wgrać paczkę .zip przez apkę aktualizacje. Ale moim zdaniem prościej będzie ściągnąć global dev 6.4.14 pod fastboot i bez problemu Ci telefon wstanie, ale wyczyści wszystko co na nim masz po takim flashu, ja tak wgrałem, ale po instalacji twrp i supersu na ten rom telefon już nie wstawał i wróciłem do romu xiaomi.eu/miuipolska. Myślę, że bez problemu znajdziesz instrukcję jak wgrać rom przez fastboot jeśli jeszcze tego nie robiłeś :)

http://bigota.d.miui.com/6.4.14/kenzo_global_images_6.4.14_20160322.0000.17_5.1_global_75eb4b8e05.tgz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...