Skocz do zawartości

Błędy / Pomysły na forum


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Co do chatu to byłbym ostrożny. Taka funkcja zabiera dużo zasobów serwera i nie wiem na ile nasz hosting wytrzyma. Pamiętajcie, że na tym nie zarabiamy i dopłacamy do wszystkiego z własnej kieszeni. Ale zobaczymy jak się będzie rozwijała sytuacja. Chat ma sens raczej przy większej społeczności bo na początek to raczej zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek poświęcony modyfikacji Viper4Android - mógłby się zacząć oczywiście do tutoriala z opisem wszystkich funkcji, a jednocześnie pozwoliłby na dyskusję na temat własnych ustawień, dzielenia się nimi, opisywaniem poszczególnych ustawień convolvera. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

A co myślicie o widoku profilu z prawej strony? Jest to nietypowe, ale... mimo, że rzadko spotykane, to wydaje się wygodniejsze. Czytamy od lewej do prawej, więc najważniejsza część powinna znajdować się od lewej strony.

Nawet tego nie zauważyłem, więc chyba nie przeszkadza ;)

BTW, spróbowałem zacytować wypowiedź z posta przede mną. Czy tu będzie obowiązywać zasada (notabene bzdurna), że nie cytujemy posta, który znajduje się bezpośrednio nad odpowiedzią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Wiadomość doszła.. to jest funkcja, którą ktoś nieszczęśliwie przetłumaczył.

"Do wysłania" - tam leżą wiadomości, które nie zostały jeszcze odczytane przez odbiorcę. Gdy zostaną przez niego otwarte, wtedy trafiają do "wysłane".

Funkcja fajna, ale źle nazwana. Poprawię to.

@742617000027 - zawrę informacje o tym w regulaminie. Ale myślę, że możemy cytować wtedy też. W końcu czasem poprzednia wiadomość może znajdować się na poprzedniej stronie (każdy może indywidualnie ustalić ilość wątków / odp na stronę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zgodnie z Waszymi sugestiami, zmiany zostały wprowadzone. Jestem otwarty na dalsze propozycje.

+ liczby nowych i nieprzeczytanych postów.

+ łączenie postów.

+ giełda

+ PW wysłana trafia do "wysłane (nieprzeczytane)" póki nie zostanie otwarta przez odbiorcę, to można ją edytować.

+ szybka odpowiedź / otwarta / formatowanie tekstu możliwe.

++ inne mniej ciekawe rzeczy.

Wątek poświęcony modyfikacji Viper4Android - mógłby się zacząć oczywiście do tutoriala z opisem wszystkich funkcji, a jednocześnie pozwoliłby na dyskusję na temat własnych ustawień, dzielenia się nimi, opisywaniem poszczególnych ustawień convolvera. Co o tym sądzicie?

Możesz taki napisać. Podepnę go do działu tutoriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki wstawiane do posta dziwnie się zachowują. Po wstawieniu jest ok, ale jeśli wyedytuję post to zamiast obrazków pojawia się coś takiego:

Clip.jpg

Acha, i jeszcze taka propozycja, żebyście dział "oficjalnie wspierane przez MIUI" zrobili w stylu tego z produktami Xiaomi bo mam takie przeczucie, że po jakimś czasie zrobi się tam niezły bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc dzisiaj swojego pierwszego posta na forum, w temacie Przywitaj się!, natknąłem się na taki błąd. Podczas pisania odpowiedzi, gdy wybierzemy emotikonę z katalogu to po zatwierdzeniu posta w miejscu emotikonek pojawiają się prostokątne elementy, takie jak w momencie, gdy nie może wgrać się dany obrazek.

Jeśli podczas pisania naszej odpowiedzi wpiszemy ręcznie daną emotikonę, np. ":)" , to po zatwierdzeniu obrazek będzie widoczny normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego pomysła. W zakładce "nieprzeczytane posty" przydałby się przycisk "oznacz wszystkie jako przeczytane" i "(...) wybrane jako przeczytane". Wiadomo, że nie będzie się czytało wszystkich wątków, szczególnie tych o innych urządzeniach niż nasze, więc takie cuda ułatwiły by nam życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dziale Smartfony Xiaomi, jest szansa na dołożenie MI-1S.

Wiem, że to już stary sprzęt, ale pewnie nie jestem jedynym jego użytkownikiem. Świadomie zdecydowałem się na taki a nie nowszy gdyż nie chcę większego smartfona i dachówki w kieszeni, a na rynku moim zdaniem jest to jedno z lepszych urządzeń o przekątnej do 4 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem napisać o opcji oznaczenia wszystkich postów jako przeczytane. Przydało by się jeszcze "obserwuj wątek" jeśli oznaczymy jakiś watek to dostajemy maila z informacją że ktoś coś napisał. Kolejny pomysł to jakieś podziękowanie za ważną informacje lub udzielenie pomocy.

Co do oznaczenie to już doczytałem że na stronie głównej forum można odznaczyć wszystkie wątki.

Może da się dodać jakiś przycisk "ignoruj wątek"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up opcja obserwacji wątku jest. Znajdziesz ją na samym dole - "Obserwuj".

Dodam ten button w bardziej widocznym miejscu :)

-- 28 wrz 2013, o 01:33 --

Tak jak prosiliście:

    [*:3swrguy3]Nowe tagi w edytorze - spoiler / wyszczególnienie tekstu za pomocą "ostrzeżenia" lub "polecenia"
    [*:3swrguy3]Dodałem widoczne buttony "obserwuj" i "dodaj do zakładek" koło przycisku odpowiedź. Przeglądać dodane za pomocą nich wątki możemy w "Panelu użytkownika" u góry ekranu.
    [*:3swrguy3]Dział aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mi to przeszkadza, ale w dziale MIUI portowane poddział modyfikacje systemowe nie mówi mi wprost, że są tam porty. Myślę, że to powinno być jakoś inaczej nazwane albo dodać poddział na ROMy. Modyfikacje systemowe pewnie jakieś się tam znajdą, ale przecież na nie jest dział modyfikacje techniczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...