Sign in to follow this  
glaedrem

Rozwijamy się – Forum MIUIPolska.pl

Recommended Posts

Użytkowników MIUI jest w Polsce coraz więcej. Przybywa również posiadaczy urządzeń firmy Xiaomi, którzy prawie codziennie piszą do nas maile z pytaniami dotyczącymi ich użytkowania. W związku z tym postanowiliśmy w końcu otworzyć własne forum, na którym będziecie mogli wymieniać się doświadczeniami związanymi z MIUI i powstającymi dla niego produktami. To również dobre miejsce, by zadawać pytania kierowane do nas. Postaramy się pomóc w miarę możliwości :smile:

Mamy nadzieję, że miuipolska.pl/forum okaże się w przyszłości przydatnym narzędziem dla każdego, kto zdecyduje się skorzystać z oferty chińskiego producenta, który pewnie niebawem wedrze się na europejski rynek.

Gorąco zapraszamy do rejestracji.

Dajcie nam znać, jak podoba Wam się forum i sam fakt jego powstania!

Super :smile: Dotychczasowa forma dyskusji w komentarzach pod wpisami nie była moim zdaniem najlepsza. Teraz będzie git :smile:

PS. Forum wygląda bardzo przejrzyście, właściwa kolorystyka - widzę tu dotyk profesjonalisty :)

Na pewno się przyjmie :grin:. Tego tutaj brakowało.

Zgadzam się, tego tutaj brakowało :smile:

Brakuje też opcji Like, albo nie Like, coś jak na Youtubie

Clipboard01.jpg

Kwestia informacyjna - czy można zamieszczać linki do "bliźniaczych" forów (np. en.miui.com), podobnych tematycznie (forum.android.com.pl, xda-developers.com) lub "konkurencyjnych" forów (tu nie przychodzi mi na myśl żaden link)?

Mam na myśli np. odnośniki do wątków z motywami, solucji, itp..., a nie reklamowanie innych forów.

@742617000027 na chwilę obecną - jak najbardziej tak. Na dniach powstanie regulamin i wtedy kwestie te zostaną uregulowane.

Oczywiście wszystko w granicach normy - nie możemy pozwolić sobie na akceptowanie wątków, w których poza linkiem odsyłającym do opisu na innej stronie, nie znajduje się żadna treść.

Mam takie pytanie, czy będzie dodana opcja spoileru? I jeszcze jedno, czy te przyciski będą tak wyglądały?:sf7ryzencwa9.png

Na jakiej przeglądarce masz tak te buttony? CTRL + f5?

Chrome ale CTRL + F5 naprawia ten błąd :D

A no i przydała by się opcja centrowania tekstu bo ręczne wpisywanie boli xD I chyba jest jakichś problem z "Listą uporządkowaną".

[list=]Test

Test

Test

Oraz wstawianie linku, Też trzeba ręcznie wpisywać (tzn. zmieniać "]" na "=" itp. żeby zamiast linku był tekst)

@up

No to jest standardowy bbcode, tak to zawsze działa. Jak wstawimy linka pomiędzy to wyświetli się link po prostu. A jak zrobimy tutaj_tytuł to wtedy możemy linkować daną nazwę.

Co do listy . Jeśli chcemy mieć punkty, to każdy poprzedzamy poprzez [*]. Natomiast robiąc listę numeryczną, dodajemy na początku

.

Opiszę to dodatkowo (np w dymku przy najechaniu na button), ale wszystko jest tutaj: http://miuipolska.pl/forum/faq.php?mode=bbcode. Znajdziecie tego linka pod uśmieszkami.

Mimo iż jestem "nowa" (zarówno w temacie MIUI jak i na forum) to chcę wyrazić mój wielki szacunek dla osób (m.in. ZduneX25, Acid) za pomoc i wyjaśnienia kilku spraw, miło widzieć jak forum się rozwija i jacy mili ludzie tutaj się znajdują. Bardzo pasjonuję się wszelakimi systemami operacyjnymi na wszelakich platformach, tak też trafiłam na MIUI oraz to forum. Będę bacznie śledzić i brać udział w dyskusjach, oraz postaram się dzielić nabytą wiedzą z osobami potrzebującymi pomocy. Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this