Skocz do zawartości

Sklep play traci połączenie i nie działa


kudlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z moim telefonem. Otóż ostatnimi czasy kolega coś pogrzebał mi w telefonie, ponieważ jedna z gier nie działała bo wyświetlało się że telefon jest zrootowany. Po zabawie mojego kolegi teraz wgl nie działa mi sklep play. Wyświetla się "Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie". Po naciśnięciu na przycisk "ponów próbę" wysuwa się lewe menu. Ktoś może wiedzieć o co chodzi i jest w stanie mi z tym pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2016 o 18:10, kudlacz napisał:

Ktoś może wiedzieć o co chodzi i jest w stanie mi z tym pomóc?

Z pretensjami i o pomoc zwróć sie do swojego kolegi. Do grzebania, pomimo tego że sie na tym jak widzę kompletnie ńie zna, był dobry, ale jak coś skaszanił to po pomoc do innych? Niech kolega naprawi to, co popsuł, bo tylko on wie, co popsuł. 

Ostatecznie reset lub flash telefonu. I nie zakładaj tematu, zanim nie przeszukasz Forum.

@lukk9314, jeżeli nie potrafisz doczytać, że pytający ma Xiaomi Redmi Note 2, to może lepiej nie proponuj pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mrosi napisał:

 

@lukk9314, jeżeli nie potrafisz doczytać, że pytający ma Xiaomi Redmi Note 2, to może lepiej nie proponuj pomocy.

Już dawno ustaliliśmy, że przy przeglądaniu forum na telefonie nie wyświetla się model telefonu przy nazwie użytkownika, więc wyluzuj trochę :)  Poza tym kolega jeszcze NIE zaproponował pomocy, chociaż pewnie pytanie miało być wstępem do tego...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro się licytujemy na obrazki, to proszę: 

Przeglądam na TELEFONIE, nie na TABLECIE. One się różnią wielkością ekranu, tak dla wiadomości, i dlatego też sposobem wyświetlania treści... ;)

2 godziny temu, mrosi napisał:

I podtrzymuje komentarz. Najpierw wypadałoby wiedzieć, co namieszał kolega.

 A to to z całą pewnością :D

Screenshot_2016-05-01-22-11-33_com.android.chrome.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, magyarek napisał:

No to skoro się licytujemy na obrazki, to proszę: 

Przeglądam na TELEFONIE, nie na TABLECIE. One się różnią wielkością ekranu, tak dla wiadomości, i dlatego też sposobem wyświetlania treści... ;)

 A to to z całą pewnością :D

Nooooo.... niech będzie ;) Zwracam honor @lukk9314.

Niech bohater wątku pochwali się ustaleniami względem kolegi. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę temat, bo chyba jestem w podobnej sytuacji i podobna geneza problemu.

Ściągnąłem patcher Freedom, zaznaczyłem gierkę, kliknąłem patch i od tej pory nie działa Sklep Play. Na początku wywalało błędy aplikacji com.android.vending, usunąłem więc sklep play i zainstalowałem od nowa (pobierając ręcznie aplikację z sieci), sklep się włącza ale wyskakuje "Brak połączenia" i mogę bezskutecznie ponawiać próbę. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Domyślam się, że może pomóc wipe wszystkiego, ale to chciałbym zrobić w ostateczności. Jest jeszcze jakaś możliwość naprawy, czy tylko wipe?

aha, Redmi Note 2, info dla mobilnych ;)

może będzie przydatne, może nie, rom 6.3.11

Edytowane przez Bartek1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...