Skocz do zawartości

[Rom][Unofficial][Stable][03/04][OTA][CM12.1] Redmi Note 3 Wersja dla MTK


leonov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamieszczam informacje o : ROM CM12.1 dla RMN 3 Mediatek, wersja dla odblokowanego bootloadera.

Szczegółowy opis instalacji na stronie :

XDA Developer

Known issues: No LTE on SIM 2, can't install apps from Google Play Store which are larger than 1GB (TO BE CONFIRMED), FINGERPRINT SENSOR and FM RADIO NOT WORKING

Edytowane przez leonov
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.07.2016 o 19:39, MichalAslan87 napisał:

Czy ktoś znalazł już CM dla tego modelu z działającym fingerprintem? Czy CM daje więcej niż MIUI pod względem wydajności, długości pracy baterii?

Fingerprint działa tyle ze bateria u mnie to tragedia,po 2 dniach wróciłem do miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 9.08.2016 at 6:35 PM, situ said:

Fingerprint działa tyle ze bateria u mnie to tragedia,po 2 dniach wróciłem do miui.

Testowałem kilka dni. System sam w sobie śmiga. Fingerprint ustawiony ale opóźnienie przy odblokowywaniu trochę długie. Aparat ubogi w opcje. Wydaje się mniej rozbudowany od MIUI. Bateria działa wydajniej ma CM ale drastycznej różnicy nie ma. Wróciłem również do MIUIPolska. Dobrze by było, jakby był CM 13 ale będzie ciężko. Androida 6 jeszcze na MTK nie widziałem... Jakby się pojawił raczej bym przeskoczył. 

Edytowane przez MichalAslan87
Adding lines
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kilka dni. System sam w sobie śmiga. Fingerprint ustawiony ale opóźnienie przy odblokowywaniu trochę długie. Aparat ubogi w opcje. Wydaje się mniej rozbudowany od MIUI. Bateria działa wydajniej ma CM ale drastycznej różnicy nie ma. Wróciłem również do MIUIPolska. Dobrze by było, jakby był CM 13 ale będzie ciężko. Androida 6 jeszcze na MTK nie widziałem... Jakby się pojawił raczej bym przeskoczył. 

A Redmi Note 4? Też jest na MTK i ma 6.0

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...