glaedrem

iBuyGou.com - opinie

Recommended Posts

Ja bardzo dożo mailowałem z ibougou bo chciałem rozwiać wątpliwości co do obsługi sieci 3G 900MHz przez MI2A i zawsze odpisywali praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście nie w weekend. Także jak nie odpisują to może wiadomość nie doszła itp. Co do crazy discount zanim wybrałem MI2A chciałem MI2S i miałem podobny problem, z weryfikacją PayPal zanim się skończy crazy discount. Dlatego pytałem ich jak długo potrwa zanim się pozostałe sztuki skończą i otrzymałem odpowiedz, że ta informacja o ilości pozostałych sztuk jest tylko orientacyjna. Że nie trzeba się spieszyć bo telefonu dla nikogo nie zabraknie . A jeśli nawet się skończy to wkrótce będzie kolejny crazy discount. I rzeczywiście potem zmieniłem zdanie na MI2A, długo na temat jego szczegółów technicznych mailowałem. Czas mijał a crazy discount trwał ciągle.

zanim wybrałem MI2A chciałem MI2S

Zaniepokoiło mnie to, bo planuję zakup MI2S. Dlaczego jednak MI2A? Pomijając różnice w cenie - czy są inne argumenty za "A", a przeciw "S"?

Nieco większy ekran?

Minimalnie bardziej pojemna bateria? (pewnie trzyma dużo lepiej ze względu na słabsze procesor)?

Bo chyba oba mają WCDMA?

MI 2A ma większy wyświetlacz 1gb ramu, 2x1,7 i to chyba na tyle różnic baterie ma 2Ah

Trzyma pewnie tak samo

Właśnie dostałem przesyłkę z ibuygou.com

Zamawiałem telefon z dodatkami , szybko przyszedł ale co się okazuje...

Nie mam instrukcji do telefonu, mam jakieś chińskie dokumenty - chyba gwarancyjne ale instrukcja chyba nawet po Chińsku nie zajmuje 3 strony?

Brak paragonu , faktury , NIC z IBUY, jak oni to przyją ma gwarancję w razie czego ?

wysłali inny kolor kabla USB - pomimo odpowiedzi na maila , przed wysyłką, że wysyłają w tym kolorze.

Nie mam słuchawek - a mam wpisane jako Gratis

Zamawiałem ten zestaw z dodatkami:

http://www.ibuygou.com/p-happy_new_year ... 1-usd.html

http://www.ibuygou.com/p-original_high_ ... 6-usd.html

http://www.ibuygou.com/p-binli_protecti ... 1-usd.html

Masz numer płatności i zakupy na ich stronie. Ja miałem w paczce jedynie dokument, że wysyłają telefon z gwarancji o wartości 20$ czy jakoś tak.

Co do koloru i braku słuchawek, pisz im na maila żeby wysłali poprawny kolor i słuchawki

Poprawka właśnie doszukałem się "faktury" co do reszty piszę maila...

Co ciekawe przed zakupem pisałem do nich , że chcę pomarańczowy kabel - bo miałem sobie wybrać kolor a nie chciałem losowo ;p i odpisali ...w sumie kolor tego kabla jest mi obojętny ale te słuchawki... nie daruje

Tak w ogóle , powie mi ktoś co powinno być w standardowym zestawie z samym telefonem, bo bardzo biednie mi to wygląda, choć sam telefon na pierwszy rzut oka bardzo fajny.

Telefon, bateria, trochę papierów, ładowarka + przejściówka.

W zestawie z telefonem to otrzymałem Uff.

szczerze mówiąc , wpierw byłem przerażony , że nawet nie pisze nazwy telefonu bo rónnie dobrze mógłby to być mi2 , na szczęście w opcjach telefonu wszystko pisze prawidłowo.

Napisałem do nich e-mail , czekam na rozstrzygnięcie sprawy

Tak ale chodzi mi raczej o napis na telefonie czy w środku po wyjęciu baterii , bo pudełko pudełkiem;p

Wiedziałem, że jak ja zamówię i dojdzie bez problemu telefon to będzie za pięknie ;P

Mam nadzieję, że wyślą mi te słuchawki bez problemu , jak oni to sprawdzają przed wysyłką na oko ?

Tak ale chodzi mi raczej o napis na telefonie czy w środku po wyjęciu baterii , bo pudełko pudełkiem;p

Wiedziałem, że jak ja zamówię i dojdzie bez problemu telefon to będzie za pięknie ;P

Mam nadzieję, że wyślą mi te słuchawki bez problemu , jak oni to sprawdzają przed wysyłką na oko ?

Przygotowują paczki na szybkość, inaczej na polu ryżowym lądują.

Witam, zamówiłem 9 stycznia w ibuygou Mi2S 32gb + gratis słuchawki piston i jak do tej pory na stronie widnieje status paid, może koledzy orientują się ile mniej więcej trwa proces od zapłaty do wysyłki? Pytam bo jestem trochę zniecierpliwiony :?

Witam, zamówiłem 9 stycznia w ibuygou Mi2S 32gb + gratis słuchawki piston i jak do tej pory na stronie widnieje status paid, może koledzy orientują się ile mniej więcej trwa proces od zapłaty do wysyłki? Pytam bo jestem trochę zniecierpliwiony :?

Ja płaciłem w czwartek późnym wieczorem , pieniądze dotarły w piątek.

W piątek popołudniu miałem status paid, po czym za jakichś czas wskoczył na kolejny "w drodze"

Dzisiaj mam go u siebie , jednak zapomnieli w moim przypadku o słuchawkach ! i na nie poczekam jeszcze trochę ;/

W południe dotarła do mnie przesyłka, całe szczęście obyło się bez płacenia Vat-u :)

Zrobiłem szybkie porównanie z moim obecnym Huawei Honor 2 i szczerze powiem, że jestem pod wrażeniem jeżeli chodzi o szybkość działania i jakość wykonania MI2S. Niestety nie obyło się bez drobnego rozczarowania, na minus w porównaniu do smarta od Huawei wypada jakość zdjęć (ciemniejsze i zaszumione), dźwięku zarówno poprzez słuchawki jaki i głośniki systemowe oraz wyświetlacz (dość słabe podświetlenie). Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.

Jeżeli ktoś był by zainteresowany zakupem mojego Huawei Honor 2 to zapraszam po szczegóły do działu giełda

Nie wiem czy ktoś już to wspominał ale patrzcie w czym płacicie na ibuygou. Dzisiaj sprawdzam cenę telefonu z paypalem, bo kumpel był zainteresowany zakupem i wychodzi, że za płatność w dolarach australijskich damy więcej niż w USD. Miesiąc temu było to około 120zł mniej niż obecnie, a jeśli bierzemy pod uwagę ostatnie plotki o trzepaniu paczek na granicy przez celników to nie wychodzi to najkorzystniej.

Khek to jest normalne że cena może ulegać zmianom ponieważ kursy walut ciągle się zmieniają, złoty nie jest mocna waluta. U mnie różnica w aud a usd wyniosła jakieś 150 zł. No właśnie plotki... jako dorosły człowiek powinieneś wiedzieć że plotkę trzeba dzielić na 4. Osobiście korzystałem ostatnio z usług DHL i nie miałem problemu z opłatami, może kwestia szczęścia.

Wysłane z mojego MI 2S

Akurat tutaj to nie jest problem słabego złotego. Problemem jest słaby dolar australijski i wyższa cena mi2s o ponad 30$AUD niż miesiąc temu.

Witam,przymierzam się do zakupu MI2S,mam kilka pytań.Warto coś dołożyć do tego zamówienia?druga sprawa to kolor telefonu czy na ibuygou jest opcja wybór koloru?bo nic takiego nie widzę..

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaom ... 7-usd.html

http://www.ibuygou.com/p-original_3100m ... 8-usd.html

http://www.ibuygou.com/p-ultra_thin_met ... 4-usd.html

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaom ... 1-usd.html

Telefon masz czasrny oprócz tego w standardzie masz białą obudowę, którą możesz sobie wymieniać.

Nw. jak reszta ale mnie ta "metalowa ramka" nie przekonuje , bo i tak większość zakrywa wymienna obudowa a ochrona na boki nie jest aż tak potrzebna ale to moje zdanie i mogę się mylić.

Ja bym dokupił słuchawki chyba ,że ci na nich nie zależy

I radziłbym się streszczać z zakupem albo lepiej wstrzymać się do nowego roku :)

A co sądzicie o "bajeranckich" klapkach tylnych typu skóra lub aluminium? Czy metalowa nie będzie osłabiać czułości anten w-fi i GSM?

A co sądzicie o "bajeranckich" klapkach tylnych typu skóra lub aluminium? Czy metalowa nie będzie osłabiać czułości anten w-fi i GSM?

Wszystkie klapki są plastikowe.

To naklejka w stylu aluminium.

A po co chcesz zmieniać walutę na paypal?

Walutę powinieneś zmienić na ibuygou u góry, przed kupnem.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

AUD nie jest już opłacalne, płacisz około 15-25zł więcej przy zakupie mi2s. Chociaż warto sprawdzać to na bieżącą z każdą walutą. Kurs AUD mocno leciał w dół to Chińczyki, żeby nie być stratnym podnieśli cenę w AUD na stronie o ~30$, żeby wyrównać straty, prawdopodobnie USD są teraz najbardziej opłacalne. W ciągu miesiąca samo mi2s podrożało o jakieś 80-120zł jeśli dobrze pamiętam.

Chetnie ubezpiecze paczke tylko zastanawia mnie jedno.Ibuygou bedzie musial podac wartosc paczki,czy urzad celny ma wglad do tego na ile paczka jest wyceniona??Zamawiam DHL

Guest
This topic is now closed to further replies.