glaedrem

iBuyGou.com - opinie

Recommended Posts

Witam,
chcę kupić Xiaomi Mi 5s, ale na ibuygou to będzie mój pierwszy zakup, więc mam pytanie czy kupował już ktoś Mi 5s i może się podzielić informacją czy posiada Google play store, OTA i j. polski?

Zainstaluj po zakupie miuipolska i tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, m4ci3k_sz napisał:

Zainstaluj po zakupie miuipolska i tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

ok , mogę tak zrobić, ale czy nie stracę przy tym gwarancji? sorry, za być może głupie pytania, ale nie znam się w tym temacie aż tak.

Do mnie nic nie pisałeś o potrzebie sprzątania poza jakimś innym pw chyba. Poza tym 

19 minut temu, Morfeusz napisał:

wielkie zakłamanie co do sklepu   iBuyGou

to gruba przesada. Na setki tysięcy przesyłek Twoja zaginęła. Trudno, zdarza się. Chińczyki jakoś to (pomimo swojej niezdarności) ogarnęły. 1 przypadek z tysięcy to nie jest jeszcze powód by wylewać takie wiadro pomyj na sklep tak? Zobacz sobie do wątku o xiaomi.com.pl i porównaj ze swoim marginalnym przypadkiem, który nawet został rozwiązany po Twojej myśli tak? Więc może by tak zakończyć? Rozwiązano problem to zostaw to. Po co dalej dyskutujesz z innymi? Tamci też nie mają racji ale ja nie siedzę tu w tym wątku by wszystko pilnować. Jak zgłosisz to w odpowiedni sposób to się zareaguje.

Robisz burzę z jakiejś drobnostki w tym przypadku. Tony wiadomości a przypadek dosyć prosty i rozwiązany po Twojej myśli. Co sklep oszukał cię na miliony złotych? Co zabrał telefon i nie oddał? Zostałeś bez kasy? Co masz setki podobnie poszkodowanych klientów? 

• Like 2

Ok zarządzam koniec tematu zgubionej przesyłki. Kto poruszy ten temat ponownie dostanie dotkliwe ostrzeżenie. Wszystko zostało wyjaśnione, sprawa zakończyła się pomyślnie i nie ma sensu pisania o tym dalej. 

• Like 1

Słuchaj nie śledziłem wątku, nie odpowiadam za ludzi co piszą. Co dać im bany wstecz bo pisali może zbyt dostanie? Tak przepraszam, że na serwerze są ludzie, którzy Cię urazili. Gdybym miał czas i w ogóle ochotę brać czynny udział w tej rozmowie to bym reagował. Ale nie miałem ochoty ani tym bardziej czasu na to. 

Dobrze, że poradziłeś sobie sam ze sprawą. Następnym razem kupisz w innym sklepie i wybierzesz kuriera to może nie powtórzy się sytuacja. 

Koniec.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.