glaedrem

iBuyGou.com - opinie

Recommended Posts

Cześć Wszystkim... Osobiście posiadam telefon Mi2s kupiony u nich... Płatności dokonuje się przez PayPal... Przesyłka leci DHL-em... ekipa jest świetnie zorientowana odnośnie cła i innych opłat :) ...aha uwaga na podróbki z innych stronek, na pierwszy rzut nie do odróżnienia (miałem takową w ręce) ...jedną z metod odróżnienia podróbki od oryginału jest brak aplikacji aktualizacji. OK to tyle na początek. Pozdrawiam!

@glaedrem: Jeśli byście byli zainteresowani to bym mógł dopisać do tego artykułu mały fragmencik o doborze waluty, bo płacenie dolarem australijskim czy kanadyjskim to spory zysk względem euro. Tylko nie biorę się za pisanie jeśli to ma się nie znaleźć w artykule - zakładam że jestem w stanie napisać taki fragment na tyle poprawnie żeby się nadał do publikacji.

Nie warto jednak brać powyższej tabelki jako jako jedyne słuszne rozwiązanie, dobrze jest zapoznać się z cenami w innych walutach niż euro. Tyczy się to wszelkich zakupów gdzie możliwy jest wybór waluty. Akurat na Ibuygou do wyboru mamy 5 walut: dolary amerykańskie, kanadyjskie, australijskie, funty i euro. Najwygodniej ceny porównywać już po dodaniu wszystkich przedmiotów do koszyka, kiedy znamy całkowity koszt zakupu. Można wtedy zmieniać dowolnie walutę w której chcemy zapłacić. Ceny końcowe w różnych walutach można szybko porównać używając konwertera walut na stronie PayPal. Gra jest warta świeczki bo różnica w kwocie po przeliczeniu potrafi sięgnąć nawet 100zł.

Coś takiego nasmarowałem, żeby rzucić pod tabelkę.

Wiem, że uparcie powtarza się słowo waluta i cena, no ale taki temat i nie za bardzo mam na to pomysł.

zrezygnowałem już z xiaomi bo nie mogę podłączyć konta do paypala. Chyba citihandlowy nie jest obsługiwany. Już miałem płacić ale błedy wyrzuca.

Co to znaczy że nie możesz konta podłączyć? Przelewu (na konto PayPal) też nie możesz wykonać? MI z niezrozumiałych przyczyn nie akceptowało karty, ale wpłata była bezproblemowa. Poza tym żaden bank nie jest akceptowalny lun nieakceptowalny, ale sam PayPal funkcjonuje jako bank (w Polsce Danske Bank) więc całość sprowadza się do wykonania zwykłego przelewu krajowego (elixir).

Coś kombinujesz. Jak już masz konto na paypalu to logujesz się nie na nie. Wchodzi Ci główna strona - Moje konto. Na belce niżej masz Opis, Dodaj środki, Wypłać itd.

Klikasz Dodaj środki -> Doładuj konto (błyskawicznie) i dalej już sobie poradzisz. Usługa jest darmowa, ale doczytaj sobie żeby nie było na mnie jak coś. I dalej doładowujesz konto tak jakbyś płacić za zakupy np. w allegro - szybkie płatności. I wtedy masz już pieniądze na koncie paypala i potem to już sobie chyba poradzisz, bo jest wszystko w instrukcji.

Jeśli odrzuca mu znak ":" w tytule przelewu to raczej nic nie zrobi. Jak miałem podobną sytuacje parę lat temu to po prostu pożegnałem się z bankiem i przeniosłem do takiego co problemów nie robił.

Zawsze pozostaje standardowy przelew (wolniejszy), tam w tytule chce chyba tylko litery, a nie wiem co chce w tytule przelewu ta szybka opcja. Na pewno da się to jakoś rozwiązać.

Witam.

Mam problem z zakupem Mi2s. Nie mogę dokonać płatności po kliknięciu przycisku Kontynuuj na stronie paypal wyskakuje komunikat:

Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności.

Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności

Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna).

Czy miał ktoś już podobny problem?? Proszę o pomoc

------------------------------------------------------------

Nieaktualne. Dałem radę. MI2S zamówione.

Mam pytanie : jak jest z ładowarką w mi2s standart jest chińska i trza se dokupić przejściówkę na pl czy jak ? Pozatym którą folię polecacie ? I co jest w standarcie razem z telefonem ?

Ładowarka jest chińska, ale w zestawie z telefonem znajduje się przejściówka na nasz standard, więc nie musisz w tej kwestii przejmować ;)

Jeśli chcesz kupić folię na ibuygou to polecam tą: Super Ultra High Definition Screen Protector. Jest to folia nie zniekształcająca kolory, gładka. Może zniechęcać cena, ale nie musisz przejmować się, czy folia będzie pasować, czy nie. Pasuje w 100% :) Jedyna jej wada - lubi się palcować :P W zestawie są 3. Niestety nie potrafiłem dobrze jej założyć i wszystkie 3 wykorzystałem, więc zostałem z jedną założoną na telefonie...

Jeśli kupisz sam telefon to niczego więcej się nie spodziewaj. Kiedy ja kupowałem MI-2S to standardowych słuchawek nie uświadczyłem, więc nie wiem, czy coś się aktualnie zmieniło. Z dodatkowych rzeczy, jakie dostałem, to była wspomniana przejściówka ;) Wszystko inne musisz kupować dodatkowo.

Z iBuyGou:

Package included:

1 * Charger

1 * Data cable

1 * BM20 battery

1 * Xiaomi phone

1 * User guide booklet

( Please notice : earphone is not accessorized. Thank you )

Co do ładowarki to jest na gniazdka chińskie lecz dołączoną miałem przejściówkę.

A folię kupiłem osobiście: http://www.ibuygou.com/p-super_ultra_hi ... 0-eur.html i daje radę.

A jak zakładać folię jest pokazane tutaj: http://v.youku.com/v_show/id_XNTY4NTYzNTA4.html

Witam,

Czy tylko mi od wczoraj, jak i dziś, nie działa strona ibuygou? Chciałbym już mieć myszke na przycisku Buy :D

Dear All customers:

Ibuygou is very sorry to tell that our website was attacked by DDOS.Ibuygou has been fixing this now..If you have any questions,please do email to each of this email;Or Skype Ibuygou

Trwają ataki DDoS na nich:

Dear All customers:

Ibuygou is very sorry to tell that our website was attacked by DDOS. Ibuygou has been fixing this now..

Ktoś się orientuje , gdzie można sprawdzić ile sztuk zostało danego telefonu ? kiedyś przeglądałem stronę gdzieś kliknąłem i pisało, że zostało 700 sztuk tego modelu a teraz ciągle szukam i nie mogę tego znaleźć ;p

http://www.ibuygou.com/crazy-discount/

Proszę bardzo :)

EDIT: Nie wiecie może od kiedy obowiązuje crazy discount? Z tego co widzę na stronie ibuygou pozostało już tylko 281 Xiaomi RR jest jakaś podstawa aby się tym sugerować czy to tylko taki chwyt?

Moje konto paypal nie zostało jeszcze zweryfikowane i zastanawiam się czy kupować przed dokonaniem pełnej weryfikacji konta, czy też poczekać na weryfikacje i narazić się, że braknie mi telefonów (weryfikuje za pomocą powiązania z kontem bankowym). Dlatego moje pytanie: Czy przy zakupie niezbędna jest pełna weryfikacja konta paypal? Czy też mogę śmiało kupować?

Dzięki wielkie , ja mam też podobny problem z tym , że interesuje mnie mi2s , z tego co pamiętam jakieś 2-3 tygodnie temu zostało ich 700 sztuk teraz widzę 310 i też się zastanawiam czy czekać do stycznia , bo może braknąć ?

Na pewno potem dokupują kolejne ale czy będzie mniejsza cena ?

Zamiast pytać na forrum, lepiej zadać pytanie osobiście ibuygou. Ja tak zrobiłem, i otrzymałem odpowiedź, że nie mam się martwić zakupów po nowym roku, na pewno coś zostanie. Świetny kontakt z nimi jest, na FB szybko odpisują (oczywiście musimy popatrzeć która tam godzina), w ogóle spoko ludzie tam pracują :)

Guest
This topic is now closed to further replies.