Skocz do zawartości

Wibracja w Mi5


sampras

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od tygodnia jestem posiadaczem Mi 5 w wersji 64 GB. Otrzymałem go z ROM-em 7.2.4, w którym jest język polski. Ale nie o tym chcę pisać. Mam wrażenie, że wibracja w moim egzemplarzu jest dziwna. Krótki sygnał wibracyjny występuje w momencie rozpoczęcia rozmowy tel. Mam wtedy tel przy uchu i doskonale słyszę - dźwięk tej wibracji jest metaliczny, rozchodzi się mam wrażenie po całym telefonie. Przyznam, że do tej pory nie miałem takiego wrażenia z żadnym z poprzednich telefonów. Czy w Waszych egzemplarzach wibracja nie budzi żadnych wątpliwości?

Postaram się jakoś zarejestrować ten dźwięk i tutaj zamieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mój przypadek, to ona działa wtedy kiedy powinna, ale nie tak jak powinna. Obojętnie czy jest to reakcja na nowy sms, mail czy inne powiadomienie, kiedy w pomieszczeniu jest cisza, a telefon ustawiony tylko na wibracje, to dobrze slychac, ze dzwiek to nie tylko sam silniczek wibracyjny, ale tez to, ze przenosi sie nie wiem - na obudowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, sampras napisał:

OK, to co mogę zrobić bez odblokowanego BL? Mogę wgrać chiński dev?

Zastanawiam się nad zwróceniem tego telefonu i nie wiem czy zmiana romu mi tego nie uniemożliwi.

Kolego zmień sobie na ten rom śmiga on super  https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/ bo ten co Ty masz jest nie dopracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Segor napisał:

Ale czy przypadkiem on nie ma odblokowanego BL skoro miał ROM z językiem polskim?? Przecież na stable ani dev nie ma polskiego, a to jedyne oficjalne ROMy.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Sprawdzę to dzisiaj wieczorem, spróbuję wgrać rom MIUI Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adeptmc napisał:

Poohacz79 widzę kolejny wspaniały dzień dla samarytanina ;)

He he.

Nie do końca bo dzisiaj na pomoc online brak czasu... miałeś farta :)

15 minut temu, Zniwiarz napisał:

Tak, to jest fake i chyba najpierw musisz grać oryginalne MIUI, później odblokować bootloader i wgrać MIUI PL.

Chyba na pewno.

Na ROMie który posiadasz nie odblokujesz BL.

Czyli oryginalny soft pod fastboot potem odblokowanie BL i następnie PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Poohacz79 napisał:

He he.

Nie do końca bo dzisiaj na pomoc online brak czasu... miałeś farta :)

Chyba na pewno.

Na ROMie który posiadasz nie odblokujesz BL.

Czyli oryginalny soft pod fastboot potem odblokowanie BL i następnie PL.

OK, jak długo czekaliście na swoje zgody na odblokowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Siema.

 

Czy w waszych mi5 s wibracja też jest taka słaba, że nie czuj jej w kieszeni w trybie cichym? nigdzie nie ma regulacji siły wibracji. A ta wibracja serio jest słaba jak trzymam w reku tlefon to cos tam czuje, ale w kieszeniach jeansow to totalnie nic. Co prawda mam case'a na obudowie ale on ejst na plecach a do nogi jest skierowany wyswietlacz na ktorym nic nie ma. Jak to jest u was z wibracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Piotrz napisał:

Siema.

 

Czy w waszych mi5 s wibracja też jest taka słaba, że nie czuj jej w kieszeni w trybie cichym? nigdzie nie ma regulacji siły wibracji. A ta wibracja serio jest słaba jak trzymam w reku tlefon to cos tam czuje, ale w kieszeniach jeansow to totalnie nic. Co prawda mam case'a na obudowie ale on ejst na plecach a do nogi jest skierowany wyswietlacz na ktorym nic nie ma. Jak to jest u was z wibracja?

Ustawienia - > aplikacje systemowe->telefon - >ustawienia zaawansowane -wibracje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu co podałeś mam tylko "wibracje przy odbieraniu" i tam do wyboru normalne,słabe, i bez wibracji. Domyslnie juz jest zaznaczone normalnie. Dzieki ze odpowiedź, ale to nie to. Tu chyba chodzi o wibracje jak odbierze osoba do której dzwonisz, jak sobie ustawisz taka opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...