Recommended Posts

Uwaga użytkownicy PayPala! Nie korzystajcie z najnowszej funkcji tego serwisu

Serwis chwalący się “bezpiecznym podejściem do płatności internetowych” zaczął prosić użytkowników o loginy, hasła do kont bankowych, a także jednorazowe kody z bankowych SMS-ów służące do potwierdzania transakcji…

https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-uzytkownicy-paypala-nie-korzystajcie-z-najnowszej-funkcji-tego-serwisu/

• Like 1

Tia, wypięli się na BlueMedia z Sopotu i wzięli to całe "Trustly", pewnie dawali niższe ceny, ale żądanie loginów i haseł, a nawet jednorazowych kodów do konto jest... chore :o.

Wszystkie serwisy technologiczne o tym piszą dzisiaj.

I dobrze niech jak najwiecej ludzi sie dowie!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Ciekawe ile osób nieświadomych mogło takie poufne dane podać.

W razie(ODPUKAĆ) wycieku danych itp... można się pożegnać z odszkodowaniem ze strony swojego banku.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Dnia 27.04.2016 o 13:43, tinOFbeer napisał:

Serwis chwalący się “bezpiecznym podejściem do płatności internetowych” zaczął prosić użytkowników o loginy, hasła do kont bankowych, a także jednorazowe kody z bankowych SMS-ów służące do potwierdzania transakcji…

A ja naiwny po cichu liczyłem, że może w końcu wprowadzą dwuetapową weryfikację logowania, i jakieś dodatkowe potwierdzenie przy płaceniu... a tu taka niespodzianka, eeeh.

Ty masz im padać całe hasło, a oni już sobie wstawią w odpowiednie miejsce gdzie trzeba przy logowaniu...

Wysłane z mojego Mi-4c

nie. Wyświetlają sie w oknie trustly 32 miejsca z czego 27 jest niewpisywalne. Jeszcze inaczej jest z firmowym kontem bo wtedy wgl przekierowuje na strone ING i automatycznie wypełnia wszystkie rubryki po czym wraca do trustly informujac ze transakcje zakonczona. Nie jest to atrapa. Jazda jest i tak. Czemu jedni mają inaczej a inni inaczej i inni inaczej?? PaypaŁowcy

edit: rubryki w danych do przelewu a nie rubryki do logowana jbc :D

Edited by avish

Guest
This topic is now closed to further replies.