Sign in to follow this  
needlehole

Problem z Android Wear

Recommended Posts

Mam następujący problem:

Używam MiNote z Miui stable 7.2 i zegarka na Android Wear. W momencie gdy wyłączę dźwięki na telefonie, z automatu włącza mi się tryb Nie przeszkadzać na zegarku, czyli nie wyświetlają się powiadomienia i nie wibruje. Na normalnym androidzie to nie występuje. Czy ktoś zna może rozwiązanie tego problemu? Mam Android Wear m.in. z tego powodu, aby telefon milczał a zegarki były na powiadomieniu, a w obecnej chwili to nie chce funkcjonować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem z ustawieniem zegarka działającego pod Android Wear z MiUi, a konkretniej po parowaniu nie otrzymuje powiadomień połączeń oraz SMS.

Podejrzewam, że aplikacje od Xiaomi nie mają wsparcia dla Android Wear, jednak po instalacji Googlowskiej aplikacji do SMS powiadomienia raz są, a raz nie.

Miał ktoś podobny problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę są tematy dotyczące utraty połączenia, braku powiadomień lecz na zasadzie zrywania komunikacji czy też o znikających powiadomieniach. Są też opisane problemy związane z brakiem wykrywania zegarka. Nie widzę jednak problemu jaki ja poruszyłem stąd założenie nowego tematu. Fakt mogłem coś przeoczyć lecz teraz przeszukałem raz jeszcze tematy z szukajki jaką zaproponowałeś i również nie mogę znaleźć. Mógłbym również opisać swój problem do tematów z podobnymi lecz te są już pozamykane z powodu rozwiązania problemu.
Wybacz, jeśli założyłem ten temat gdy faktycznie coś jest na forum lecz proszę wskaż mi taki temat bym mógł z niego skorzystać.

P.S. Ten temat gdzie mnie przeniosłeś również dotyczy czegoś innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this