Skocz do zawartości

Problem z Android Wear


needlehole

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem:

Używam MiNote z Miui stable 7.2 i zegarka na Android Wear. W momencie gdy wyłączę dźwięki na telefonie, z automatu włącza mi się tryb Nie przeszkadzać na zegarku, czyli nie wyświetlają się powiadomienia i nie wibruje. Na normalnym androidzie to nie występuje. Czy ktoś zna może rozwiązanie tego problemu? Mam Android Wear m.in. z tego powodu, aby telefon milczał a zegarki były na powiadomieniu, a w obecnej chwili to nie chce funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam problem z ustawieniem zegarka działającego pod Android Wear z MiUi, a konkretniej po parowaniu nie otrzymuje powiadomień połączeń oraz SMS.

Podejrzewam, że aplikacje od Xiaomi nie mają wsparcia dla Android Wear, jednak po instalacji Googlowskiej aplikacji do SMS powiadomienia raz są, a raz nie.

Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę są tematy dotyczące utraty połączenia, braku powiadomień lecz na zasadzie zrywania komunikacji czy też o znikających powiadomieniach. Są też opisane problemy związane z brakiem wykrywania zegarka. Nie widzę jednak problemu jaki ja poruszyłem stąd założenie nowego tematu. Fakt mogłem coś przeoczyć lecz teraz przeszukałem raz jeszcze tematy z szukajki jaką zaproponowałeś i również nie mogę znaleźć. Mógłbym również opisać swój problem do tematów z podobnymi lecz te są już pozamykane z powodu rozwiązania problemu.
Wybacz, jeśli założyłem ten temat gdy faktycznie coś jest na forum lecz proszę wskaż mi taki temat bym mógł z niego skorzystać.

P.S. Ten temat gdzie mnie przeniosłeś również dotyczy czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...