Skocz do zawartości

Smartwatch


EnaM\

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym sobie kupić jakiegoś smartwatcha ale nie zależy mi na opcjach śledzenia które udostępnia Mi Band tylko bardziej na takich jakie udostępnia np ten od Sony i tutaj pytanie czy każdy smartwatch mogę sparowac z moim RN3?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Alcatel onetouch smatwatch nie drogi, można czytać powiadomienia sms, messenger, poczty miui, wyświetla pogodę, powiadamia jak wyjdzie się poza zasięg telefonu, można zmieniać tarcze, wiadomo krokomierz i pulsometr, budzik stoper, zmiena odtwarzanej piosenki na telefonie, kompas, wyzwalacz migawki to chyba tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Polecam Alcatel onetouch smatwatch nie drogi, można czytać powiadomienia sms, messenger, poczty miui, wyświetla pogodę, powiadamia jak wyjdzie się poza zasięg telefonu, można zmieniać tarcze, wiadomo krokomierz i pulsometr, budzik stoper, zmiena odtwarzanej piosenki na telefonie, kompas, wyzwalacz migawki to chyba tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Część kupiłem w końcu alcatela i mam taki problem że nie wyświetlają mi się powiadomienia aplikacji a dałem już wszystkie uprawnienia dla aplikacji move i dalej to samo.Nie wiesz może co może pomóc?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...