Skocz do zawartości

ROOT i wgranie PL: Xiaomi Red Rice


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem w instrukcji wyżej... Jeżeli masz polskie MIUI to znowu zrób instalację fabrycznego SPFlash Toolem. I znowu instrukcja jak wyżej od roota poczynając.

 

Daj znać jak będziesz mieć CZYSTY, chiński, fabryczny soft po instalacji SPFlash Toolem. Wtedy napisz. Wtedy zrób według instrukcji jaką podałem wcześniej, poczynając od vroota bo widzę przecież, że robisz inaczej. Dodatkowo jesteś na polskim MIUI teraz a masz być na fabrycznym, chińskim!

Edytowane przez Re4ctioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a to widzisz już wiem gdzie błąd ale i tak wyjdzie pewnie na to samo.Spróbuje. Vroota zrobiłem po załadowaniu polaka poprzez recovery te chinskie 3e


Wydaję sie mi że root od vroot  i root po załadowaniu polskiego miui to to samo bo w końcu chodzi o prawa dostepu. dla mobile uncle tools nie ma znaczenia czy ma prawa od vroot czy od framaroot czy od czegoś innego.  Ale mogę się mylić.


mam już czystego chińczyka :) zaraz ładuje vroot


congratulations , ROOT sukces reboting :)


Tak jak pisałem wcześniej. kolorowe kafelki jak na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dwie wersje mobile uncle 3.2.7 oraz 2.9.9. Efekt ten sam. TWRP sie ładuję prawidłowo. CWM od Ciebie, z tutka i z miui eng forum juz nie.


mam tez plik recovery 3e i on też się pięknie ładuje i działa.


nazywa sie recovery-stock-5.0-WCDMA.img


Wydaje mi się że lepiej już nie będzie. Na codzień będe miał TWRP do backupow bo troche mieszam z softem ale gdy bedzie aktualizacja to wtedy wrzuce stokowe recovery i poznej poprzez mobile uncle powrót do TWRP. I kwita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem... Ostatnią deską ratunku byłoby to chyba:
http://en.miui.com/thread-17437-1-1.html
Ale tutaj i tak zainstalujesz TWRP, które z tego co wiem Stable 17 nie zainstaluje, a mówisz, że są jakieś problemy jeszcze z wipem.

Szczerze mówiąc kończą mi się pomysły. :P Albo popełniasz gdzieś błąd ale z tego co piszesz to już chyba postępujesz prawidłowo tak jak poleciłem. Albo jest problem natury sprzętowej. Są osoby na forum, którę mają chip micron i nie widziałem, aby miały problemy, poza jakimiś dziwnymi spadkami wydajności w grach 2D. Stawiałbym na to, że coś jest uszkodzone sprzętowo.

Może ktoś jeszcze coś świeżego doda do tematu? Mi brakuje już powoli rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może mój egzemplarz pomimo że orginał jest jakiś trafiejny. I dlatego za jakiś czas wymienie go na chyba nexusa 5 32 Gb.


Dziękuje za fachową pomoc :):) RR nie jest moim pierwszym chińczykiem bo zaczynałem zabawe od lenovo A820, 830. ZTE V980 chyba. I nigdy nie miałem takiej muki co tu.


Jak mogę podziękować dobry człowieku ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy "dziękuję". ;) W sumie nie ma za co nawet dziękować bo nie udało się rozwiązać problemu co niemiłosiernie denerwuje. Daj znać czy chociaż udało się zainstalować jakimkolwiek sposobem MIUIPolska Stable 17 abyś mógł z telefonu normalnie korzystać. ;)

Edytowane przez Re4ctioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miui polska 17 stable mozna zainstalować poprzez właśnie recovery 3e. Robiłem już to wielokrotnie w ciagu dnia. Wcześniej znalazłem gdzieś na włoskiej czy portugalskiej stronie miui unbricked ale v 4.0. I tez to samo.


Dziękuję :-P raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...