Skocz do zawartości
  • 0

800 złotych, sprecyzowane wymagania


Exodisss

Pytanie

Witam. Od jakiegoś czasu mam zamiar wymienić swojego LG G2 na coś (mam nadzieję) lepszego.

Xiaomi zainteresowalo mnie z tego względu że mam Mi Banda 1S i zrobiłbym sobie na niego odblokowanie ekranu :))

Rozmiar wyświetlacza 5-5,7 cala.

Poszukuje telefonu do około 800 zł ale rzecz jasna im mniej tym lepiej, mam zamiar zakupić go na Aliexpress bo na Allegro będę przynajmniej 100 zł w plecy.

Jak narazie mam na oku :

- Mi Note

- Redmi 3 lub Redmi 3 Pro

- Redmi Note 3

- Xiaomi MI4

Zależy mi głównie na jakości ekranu, audio oraz jakości wykonania, G2 pod tym względem trochę rozczarowuje :))

Czy ktoś jest w stanie pomóc mi wybrać konkretny model?

Jak narazie kusi MI4 za 130 dolców ale martwi mnie te tylko 16 GB :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

witam

podłącze się do pytania również szukam modelu xiaomi do 800zł, przekatna do 5,5 cala. Chciałem go zakupić w xiaomi.com.pl chyba że macie lepszą propozycje:) sklepową i cenową

Mam 5 sztuk do wyboru który z nich wybrać?chciałbym żeby były jeszcze jakieś aktualizacje do niego i żeby był trwały. Zdecydowany byłem na Mi4 ale troche jest stary czy na androdzie 6 będzie chodził ładnie? i teraz już sam nie wiem co wybrać

http://xiaomi.com.pl/produkt/xiaomi-redmi-3-216gb-lte/#reviews

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-2-16gb-lte/

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-2-32gb-lte/

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note3-16gb-lte/

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-mi4-16gb-lte/#reviews

sam nie będę nic w nim zmieniał, więc musi byc wgrane miu polska 7.

A jak jest z aktualizacjami na te telefony tak samo aktuzalizuje się automatycznie jak np nowy android jest czy wtedy tracimy np język polski?

dziekuje za pomoc, dziś chciałem zamówić więc prosiłbym o jakos podpowiedz

a i telefon nie może być zablkowany

Edytowane przez sebastian88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tu akurat musisz sprecyzować. Ja na przykład potrzebowałem dual sim więc mi 4 odpadł w przedbiegach. Chciałem 32 GB więc redmi note 2, 3 też odpadł, i został redmi note 2 prime (budżet miałem do 800 a kupiłem za niecałe 700 u polskiego sprzedawcy z wgranym miuipolska choc to nie był priorytet u mnie bo sam bym to ogarnął), nie ma blokady bootloadera choc zgodę na odblokowanie mam. Nie ma aktualizacji automatycznych więc rom trzeba co tydzień pobrać samemu i wgrać z poziomu twrp choc nie są obowiązkowe.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
30 minut temu, sebastian88 napisał:

zostały mi 4 modele do wyboru

redmi note 2 prime 2/16

redmi note 3 2/16

mi4 2/16 lte

mi4c 2/16 lte

:)

dual sim niekonieczne, ani wejście na kartę, trudne te pobieranie aktualizacji i wgrywanie jest? zielony jestem :)

u kogo kupiłes? jestes zadowolony?

Nie jest trudne, przynajmniej na Mi4, na Mi4c także, o ile nie ma blokady BL (warto pytać się sprzedawcy). Redmi Note 3 ma blokadę BL na pewno, więc będziesz musiał prosić Xiaomi o jej zdjęcie (ok 2 tygodnie czekania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zostały mi 4 modele do wyboru

redmi note 2 prime 2/16

redmi note 3 2/16

mi4 2/16 lte

mi4c 2/16 lte

dual sim niekonieczne, ani wejście na kartę, trudne te pobieranie aktualizacji i wgrywanie jest? zielony jestem

u kogo kupiłes? jestes zadowolony?

Kupiłem u technos i tak, jestem zadowolony. Wystarczyło iż zdałem sobie sprawę czego oczekuję od telefonu i dziś wiem że to był dobry wybór. Co prawda na początku chciałem mi4c w wersji 32 GB ale stwierdziłem iż nie potrzebuję tak wydajnego telefonu na tyle by za niego dopłacić różnice między redmi note 2 prime.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, sebastian88 napisał:

to  chyba zdecyduje sie  na mi4 ogolnie to moj faworyt ale czy nie jest za stary juz? na tym androidzie 6,0 ładnie chodzi?

na xiaomi com.pl nic nie jest napisane zeby note 3 miał blokade juz??

Ale ma, trzeba się z nimi skontaktować, a to proste nie jest. Chodzi ładnie, to jest wciąż bardzo dobry telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

widze że też masz mi4 :) czyli smiało mozna kupowac i sie nie martwic? to co dostanę czyli miu7 i android 6 wystarczy? do tej pory miałem xperie z wydaję mi sięze ten mi4 jest wydajniejszy, a masz do polecenia jakiś sklep gdzie kupić z wysyłką z Polski, mozesz pisac na priv

gry nie gram raczej chodzi mi o płynne działanei sytemu zeby nie muliło.

ewentualnie mi4c ale czy warto dopłacac a miec gorszą obudowe? ciut lepsze bebechy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 minut temu, sebastian88 napisał:

widze że też masz mi4 :) czyli smiało mozna kupowac i sie nie martwic? to co dostanę czyli miu7 i android 6 wystarczy? do tej pory miałem xperie z wydaję mi sięze ten mi4 jest wydajniejszy, a masz do polecenia jakiś sklep gdzie kupić z wysyłką z Polski, mozesz pisac na priv

gry nie gram raczej chodzi mi o płynne działanei sytemu zeby nie muliło.

ewentualnie mi4c ale czy warto dopłacac a miec gorszą obudowe? ciut lepsze bebechy?

Mi4c może i jest plastikowy, ale z tego co piszą tutaj na forum, to jakością nie odbiega od tego, co mamy w Mi4, a jeżeli chcesz połączyć Mi4 z Mi4c to jest też Mi4s :D. Mulić to on nie będzie, z tymi bebechami nie ma prawa :D. Android 6.0 jest, w maju wychodzi MIUI 8 więc dojdzie kilka "smaczków" :). Mi4 pewnie jeszcze przez dłuższy czas będzie wspierany :D. No i instalacje na Mi4 są banalnie proste, pobierasz paczuszkę ze strony miuipolska.pl, wrzucasz na telefon, instalujesz przez aplikację aktualizacje, a reszta robi się sama :D. No i koniecznie dorwij gdzieś jeszcze bambusowe plecki do Mi4! To jest wymagane! Mi4 dopiero z tymi pleckami prezentuje się nieziemsko :D.

Sklepy... Technos, XFS... Na forum w dziale "Opinie o sprzedawcach" troszkę tego jest... Jeżeli nie zależy Ci na gwarancji i kontakcie ze sprzedawcą, to możesz brać w xiaomi.com.pl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak szczerze to chce się zamknąc w 700zł , wysyłka z Polski, jakaś gwarancja konieczna, i oczywiście najlepiej od razu system po polsku,

szkoda że nie ma jakiejśc tabelki które sklepy polecane tylko trzeba wejśc na wszytskie i czytać opinie, a tam są dobre jak i złe

to jestem zdecydowany na mi4 tylko teraz sklep...

a te xiaomiforsale to z zagranicy wysyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 minut temu, sebastian88 napisał:

tak szczerze to chce się zamknąc w 700zł , wysyłka z Polski, jakaś gwarancja konieczna, i oczywiście najlepiej od razu system po polsku,

szkoda że nie ma jakiejśc tabelki które sklepy polecane tylko trzeba wejśc na wszytskie i czytać opinie, a tam są dobre jak i złe

to jestem zdecydowany na mi4 tylko teraz sklep...

a te xiaomiforsale to z zagranicy wysyłka?

Z Czech, więc VAT masz już opłacony, różnica jest w czasie dostawy po prostu, bo zamiast ~2dni idzie 3/4. Na stronie miuipolska.pl na górze masz również zakładkę z polecanymi sklepami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 minut temu, sebastian88 napisał:

aha i w tym xioami eu jest po prostu jezyk polski?

o tym sklepie mowimy https://www.xiaomiforsale.com/pl/order

najtaniej na tym xiaomiforsale gwarancja ponoc w serwisie we wrocławiu realizaowana?

Nie. W Czechach. Na Xiaomi.eu masz wszystkie europejskie języki. Sprawdź jeszcze dobrze inne oferty, bo z tego co wiem, XFS już chyba nie sprzedaje Mi4 w wersji 3/16LTE, a jedynie 2/16LTE, dla większości ludzi to nie problem, ale niektórzy ten 1Gb ram więcej sobie cenią :P, ale chyba wersja z 3Gb RAM jest na wymarciu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, tpawel napisał:

Ja kupiłem dziś Mi4 od Goldwaya z ubezpieczeniem od VAT wyszło ok 550zl. To mój czwarty telefon od nich. Za każdym razem max 2 tyg i w domu. Może warto chwilę dłużej poczekać i trochę zaoszczędzić?

Ale co z gwarancja Wtedy.? Odsylasz Do Chin i dlugi Czas bez telefonu zostajesz? A wgrywaja Xiaomi eu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do 800 zł polecam Xiaomi Redmi Note 3 Pro w wersji 2GB ramu i 16 GM romu z opcją rozszerzenia pamięci o kartę SD jak by komuś było mało ;) Na geekbuying jest za 179.99$ minus 5% z kuponem "VNWJBBZC" co wychodzi mniej niż 700zł z dostawą na darmo do Polski. Plus jest też taki że ten model na oficjalny Global Dev Rom z językiem polskim :)

http://m.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-2GB-16GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Gold-362399.html

Tak więc zostaje jeszcze kaska na etui, szkło na ekran, obiad i czteropak zimnego piwka 🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 godzin temu, Nezumi napisał:

Z C tyzech, więc VAT masz już opłacony, różnica jest w czasie dostawy po prostu, bo zamiast ~2dni idzie 3/4. Na stronie miuipolska.pl na górze masz również zakładkę z polecanymi sklepami.

A gwarancje Telefon do nich odsylaM na jaki adres czeskiego nie widze Tylko chinski? A sklep google Play bedzie Wgrany z tym xiaomi eu Czy samemu jakos Trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ale co z gwarancja Wtedy.? Odsylasz Do Chin i dlugi Czas bez telefonu zostajesz? A wgrywaja Xiaomi eu?

A w Polsce to krótko trwa gwarancja? Oddawałem sony i lg. Sony prawie dwa miechy spędził we wrocku.

Goldway jest dobrym sprzedawcą, 5 lat już handluje, ma na telchinie przedstawiciela, który w razie potrzeby pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, sebastian88 napisał:

A gwarancje Telefon do nich odsylaM na jaki adres czeskiego nie widze Tylko chinski? A sklep google Play bedzie Wgrany z tym xiaomi eu Czy samemu jakos Trzeba?

Jest GP, wysyłasz do Czech, w razie problemów piszesz do nich, a oni wysyłają Ci dokumenty i adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ibuygou tu znalazłem najtaniej niecałe 600zł z wysyłkami i kodem rabatowym warto?

jak przyjdzie z wersją jakoś dziwną to da się wszytsko zrobić przez forum na spokojnie?

https://www.ibuygou.com/p-white-xiaomi-mi4-2gb-ram-16gb-rom-fdd-lte-7337.html

ubezpieczenie od cła, jak ci nalicza cło to jak wyglada zwrot od nich? i czy to dobry sklep godny polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

IBG wysyła z... chyba oryginalnym softem... albo xiaomi.eu... nie pamiętam co tam wgrywają, ale nic złego. Wszystkie poradniki masz na forum. Cła nie ma, tylko VAT. Płacisz go, wysyłasz do nich świstek z urzędu, ze zapłaciłeś, a oni go zwracają... Tak godny polecenia, masz gwarancję w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja od IBG dostalem z oryginalnym softem chinskim ( jest angielski tez)

Cla nie ma, od vatu mozesz ubezpieczenie kupic za pare dolców (wtedy jak Ci dolicza vat to dostaniesz zwrot)

Pierwszy raz u nich kupowalem i wszystko ok. Tydzien od zamowienia tel u mnie DHLem

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co czytalem to z ibg i dhlem rzadko doliczaja vat.

Mi zapakowali w papier do prezentow (w misie;) i napisali w protokole ze to mediaplayer za 20$

Ale jak wyglada procedura jak doliczą to nie wiem.

Poczutaj na forum gdzies ktos pisał co i jak

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, sebastian88 napisał:

Płatność PayPal myślicie że sporo za przewalutowabie przelicza 156 dolarów? Bo jak z 50 zł to oferta już nie jest dobra:)

4% bodajże chcą teraz za przewalutowanie, jak kupowałem w XFS w sierpniu przez PP to wyszło +200zł przy kwocie 2.160zł (tak wychodziło na "czysto" bez prowizji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...