Skocz do zawartości

Mi4C - wersje telefonów


bennym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zainteresowałem się ostatnio Mi4C - chciałbym kupić tańszą wersję (16GB/2GB) bezpośrednio z chin.

Zwróciłem uwagę, że niektórzy sprzedawcy na AliExpress (Fantacy, X Show) podają, że istnieją dwie wersje tego telefonu:

Xiaomi Mi4C (FDD) (2015561)

Xiaomi Mi4C (TDD) (2015562)  - unlocked.

I teraz pytanie - czy mam się obawiać wersji, którą kupuję ? - wiecie co oznacza, że telefon został odblokowany ?

Jeżeli dobrze rozumiem to właśnie FDD - pytanie w jaki sposób ?

Czy tak jak w Redmi 2 Note nie ma to wielkiego znaczenia - tam wersja FDD ponoć różni sie tym, że tylko slot 1 obsługuje FDD LTE/WCDMA.

Może ktoś z forumowiczów posiada wersję 2015562 ?

Jak z wgraniem potem MIUI Polska ?

Cenowo różnica jest spora - 152 vs 168 USD.

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

 

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję. 2015562 z XFS.

Większych problemów nie mam, choć na Miui czasem, mimo zasięgu, wyświetla mi się komunikat o braku sieci oraz jestem niedostępny. Pomaga dopiero restart. Jak na razie problemu tego nie ma na CM 13.1

Telefon dotarł do mnie z odblokowanym bootloaderem, wgranym TWRP oraz romem Xiaomi.eu więc wystarczyła tylko aktualizacja do najnowszego romu.

Wysłane z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć potrzebuję pomocy. Poczytałem trochę postów, ale nie do końca wiem o co chodzi z różnymi wersjami roomów. też mam wersję 2015562 z multilanguage zakupiony na Goldwayu. Miui 7.0.4.0 stable, android 5.1.1. - wszystko działa, ale trochę się grzeje przy robieniu zdjęć, które są dosyć słabe. Myślę, że to kwestia uaktualnienia. Co najlepiej zrobić, żeby działał odpowiednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2016 o 08:20, Acid napisał:

Nie jest to... Oczywiste? Wgraj prawdziwy rom MIUIPolska. To co masz to staroć i w ogóle nie powinieneś go mieć.

Z MI Note

Skoro jest coś oczywiste, to nie należy nad tym debatować. Dzieci pokazały mi już, że mogę po prostu wgrać Miui Polska. Dzięki za odpowiedź.

ps. Gratuluję dobrej roboty na tym portalu

pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...