Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie są takie firmy,ale z tego co się zorientowałem kilka lat temu to jest koszt kilku-kilkunastu nawet tysiakow. A za tyle to ja sobie nowe wspomnienia zrobię;)

Żeby nie było że nie w temacie. Updatowalem z 6.6.12 do 6.6.14. Bateria w końcu wróciła do normy. Wczoraj nawet 3h SoT nie dałem rady wykręcić. Dziś mam już dwie godziny po aktualizacji i 70% baterii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieco innego pytanie i być może tylko zaśmiecę forum, ale czy to ze jutro bedzie premiera wersji MIUI 8 developerskiej jest równoznaczne z tym że i można się spodziewać wersji Polskiej czy zgodnie z motto Acida " będzie kiedy będzie" ?

Chodzi mi o MIUI8 na Redmi3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vergiliusz napisał:

A ja mam nieco innego pytanie i być może tylko zaśmiecę forum, ale czy to ze jutro bedzie premiera wersji MIUI 8 developerskiej jest równoznaczne z tym że i można się spodziewać wersji Polskiej czy zgodnie z motto Acida " będzie kiedy będzie" ?

Chodzi mi o MIUI8 na Redmi3

"będzie, kiedy będzie" to motto jest idealne do każdego wydania :).

33 minuty temu, Pawel978 napisał:

Czyli jutro będzie właśnie xiaomi.eu 6.6.17 do pobrania czy 6.6.16?

Takie, jakie jest na en.miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Acid napisał:

I to i to. Część dostała poprawki dziś.

Z MI 5

Niestety wygląda na to że Note 3 dostanie oficjalnie 5.1. Aktualizacja do 6.0 nie jest jeszcze publiczna.

Z MI 5

Może to i lepiej, podobno były jeszcze błędy w wersji 6.0 a na 5.1 beta jest ok. Lepiej poczekać niż dostać coś słabego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Redmi2 napisał:

 

A kto to wie :-)

 

miui_HMNote3Pro_6.6.16_58ec08ab5b_6.0

 

Taki rom jest pod wersje pro :-) chcesz :-P ?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

A warto wgrać? Tzn nie wysypie się (mam stable xiaomi.eu ostatnie)? Chyba że backup zrobię full. Rozumiem że to china dev z angielskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Redmi2 napisał:

 

Tak china dev.

Wysypać się nie powinno, ale różne cuda są możliwe z miui :-)

Myślę, że warto. Nie wiem nie mam redmi note 3 pro :-)

 

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Nie wiem na ile wiarygodne jest xda ale tam piszą że nie ma fingerprint np. w tym romie. A przywrócę normalnie potem przez twrp full backup to co mam teraz? I nie blokuje bootloadera przypadkiem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Redmi2 napisał:

Ja mam link z bigota nie wchodze na xda

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Tam też wrzucony jest link bigota z tym romem co pisałeś (ok. 1gb), ściągam tylko wolę się upewnić czy w razie czego bez problemu full backup jak zrobię to potem przywrócę przez twrp i np. twrp mi nie skasuje i zablokuje bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Redmi2 napisał:

No u mnie na redmi2 wywołało błąd znany z play store, więc usunąłem konto a teraz nie mogę dodać konta cały czas napis sprawdzam dane.

Szybkość 5.1 na 1GB sie poprawiła, ale dalej to nie to co 4.4 pod tyn względem.

Jedno jest pewne bateria dużo dłużej trzyma.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Zobaczę jak u mnie będzie to latać i czy szybko nie wrócę na 7, napiszę potem skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nie_pitol napisał:

Muszę przyznać, że na 6.6.14 na mi4 po drugim ładowaniu już bateria się ustabilizowała:) po 8 godzinach użytkowania spadło tylko 13 procent. Moje obawy odnośnie baterii są już nieaktualne :)

Dziwnym trafem u mnie stała sie ta sama magia i nie wiem czy wpływ na to miało wyłaczenie synchronizacji zdjęć z chmurą bo korzystam z onedrive więc xiaomi mi niepotrzbne, czy po prostu telefon sam z siebie tak działa o.O Przez 6h w spoczynku spadło mi 2% więc wynik uważam teraz za jak najbardziej na plus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kosinho4 napisał:

jeśli będę chciał zainstalować jutro miui8, a mam na obecnym romie 6.5.26 zainstalowane xposed, to instalacja przebiega jak normalna aktualizacja cotygodniowa tyle, że z pominięciem frameworka w twrp?

Ja dla bezpieczeństwa zainstalowałem na czysto bo nie jestem pewien czy obecny xposed dla miui zadziała z nowym frameworkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrócić przez twrp backup to się okazało że zablokował mi bootloader nie wiem czemu i brick. Dopiero miflash pomógł na czysto.. ehh.. coś musiałem spier*****. Zachciało się roma dzień wcześniej.. Będę miał nauczkę.. Dobrze że jest konto xiaomi to chociaż dane są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło szybko. Powiedziałbym nawet , że bardzo szybko...

57 minut temu, Redmi2 napisał:

Już jest miui8 6.6.16/17 xiaomi.eu pod wszystkie telefony ... {ciach} Pamiętajcie, że przy pierwszym update do 8, najpierw dlugo bardzo wisi na napisie mi, potem długo na mi z napisem android, a dopiero na koncu pasek postępu z %, żeby ktoś się nie przestraszył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Redmi2 napisał:

Zalezy jaki telwfon.

U mnie zarówno na alfie na mi4 jak i na redmi note 2 i redmi 2 wisiało długo bardzo na mi a potem tak jak opisałem.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Redmi Note 3 PRO, nie chcę pisać głupot ale mam  wrażenie, że dobre 30-40 procent szybciej niż MIUI7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...