Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednie moje wątpliwości rozwialiście, ale czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć co oznaczają znaczki które nieraz mi sie pojawiają w pogodzie na belce? Pare razy miałem tan napisane Cloudy AQI i jakaś cyfra, pare razy też mi sie wyświetliła informacja aby ustawić pogode, mimo że po wejściu w apke wszystko było ustawione, gps włączony. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nezumi napisał:

Chyba znalazłem bug na tej wersji, rozmowy są strasznie głośne i za nic nie można ich ściszyć, nie reaguje na przyciski Vol+/-.

Jak dla mnie jest w porządku. Chociaż mała jest różnica między najgłośniejszym, a najcichszym dźwiękiem. Prawie niezauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nie_pitol napisał:

Jak dla mnie jest w porządku. Chociaż mała jest różnica między najgłośniejszym, a najcichszym dźwiękiem. Prawie niezauważalna.

No właśnie, wygląda na to, że nie reaguje na zmianę głośności, ustawiło się na "sztywno" to co było przy ostatniej rozmowie i za Chiny ludowe tego nie ruszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Nezumi napisał:

No właśnie, wygląda na to, że nie reaguje na zmianę głośności, ustawiło się na "sztywno" to co było przy ostatniej rozmowie i za Chiny ludowe tego nie ruszysz.

Jest taka możliwość, że nie zwrócłeś na to wcześniej uwagi, bo na 6.6.13 próby z vol+/- podczas rozmowy też dają mizerny skutek. I mam wrażenie tak jest już od kilku wydań.

System chyba prosi o wipe data :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, korc napisał:

Jest taka możliwość, że nie zwrócłeś na to wcześniej uwagi, bo na 6.6.13 próby z vol+/- podczas rozmowy też dają mizerny skutek. I mam wrażenie tak jest już od kilku wydań.

System chyba prosi o wipe data :)

No właśnie na 6.6.13 nie byłem, ominąłem to wydanie :P. Na 6.6.12 było wszystko ok z tym, a teraz.. cóż...  Na razie zrobiłem podstawę, czyli cache/dalvik, a potem będę kombinować dalej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Smigoll napisał:

Też tak mam... na MIUI 7

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

W takim razie musiałem coś przespać bo ostatni dev jaki miałem to był gdzieś z lutego i przeszedłem na stable gdzie powiadomień przy muzyce brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na XDA w dziale dla REDMI NOTE 2 pojawila sie informacja ze wersja beta miui v8 jest na androidzie 5.0.1 . Screeny sa dla potwierdzenia mozna rowniez pobrac wersje chinska jest link. Nie wiem na ile prawdziwe jest to info.

Pzdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos htc w A9 gdzie jest ten sam procek potrafilo zrobic aktualizacje do androida 6. Xiaomi ma wywalone na uzytkownikow, oni nawet do mi4, ktory ma przeciez snapdragona zrodla udostepnili po paru latach. O czym tu gadac... lepiej co 2 tygodnie publikowac odswiezone kotlety.B ardzo dobrze, ze sprzedaz im spadla, niech gina.

Szkoda, ze sie przyzwyczailem do miui bo wedlug mnie jest duzo lepsza wersja od aosp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, redminote2 napisał:

 

Jakos htc w A9 gdzie jest ten sam procek potrafilo zrobic aktualizacje do androida 6. Xiaomi ma wywalone na uzytkownikow, oni nawet do mi4, ktory ma przeciez snapdragona zrodla udostepnili po paru latach. O czym tu gadac... lepiej co 2 tygodnie publikowac odswiezone kotlety.B ardzo dobrze, ze sprzedaz im spadla, niech gina.

 

Szkoda, ze sie przyzwyczailem do miui bo wedlug mnie jest duzo lepsza wersja od aosp.

A ile razy można pisać i wbijać wam do łba, że MIUI to MIUI, a Android to Android? Tutaj masz MIUI, androidem nikt nie powinien się przejmować. "Ma wywalone na użytkowników" powiedz to użytkownikom Redmi 1S/1/Note Mi2/2S, uśmieją się :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fyme @Nezumi @Nezumi miui w wersji android 6 to tez kernel pod android 6 = custom romu z androidem 6. A poza tym z changeloga 5.1 wsparcie dla smartfonow obslugujacych wiele kart sim - moze to daloby mozliwosc na custom romach przelaczania 4g miedzy slotami bo teraz nie da sie tego zrobic (no chyba, ze bylyby zrodla...)

I co wciaz bedziecie powtarzac te brednie w kazdym temacie, ze to tylko cyferki, +10 lansu itp.?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, redminote2 napisał:

@fyme @Nezumi @Nezumi miui w wersji android 6 to tez kernel pod android 6 = custom romu z androidem 6. A poza tym z changeloga 5.1 wsparcie dla smartfonow obslugujacych wiele kart sim - moze to daloby mozliwosc na custom romach przelaczania 4g miedzy slotami bo teraz nie da sie tego zrobic (no chyba, ze bylyby zrodla...)

I co wciaz bedziecie powtarzac te brednie w kazdym temacie, ze to tylko cyferki, +10 lansu itp.?

Jak byś kupił telefon na snapie to byś nie płakał. Ogólnie to trzeba się z tym liczyć. Tak samo jak z Exynosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, redminote2 napisał:

@fyme @Nezumi @Nezumi miui w wersji android 6 to tez kernel pod android 6 = custom romu z androidem 6. A poza tym z changeloga 5.1 wsparcie dla smartfonow obslugujacych wiele kart sim - moze to daloby mozliwosc na custom romach przelaczania 4g miedzy slotami bo teraz nie da sie tego zrobic (no chyba, ze bylyby zrodla...)

I co wciaz bedziecie powtarzac te brednie w kazdym temacie, ze to tylko cyferki, +10 lansu itp.?

Przecież w miui między slotami się przełączysz, a cyan? Kogo on obchodzi? Bo na pewno nie Xiaomi, oni Cyana mają w... głębokim poważaniu, liczy się TYLKO I WYŁĄCZNIE MIUI. Chcesz się bawić w cyana to kup Nexusa... Tam masz aktu od samego Google..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinajcie się tak... Rozumiem @redminote2. Sam siedziałem kilka lat, i będę siedział na CyanogenMod. Tylko nie wiem kto kupuje telefon na MediaTeku i liczy na dobre wsparcie ze strony modderskiej... To jest strzelenie sobie w kolano. Sam miałem brać RN2. Ale Mediatek w bardzo dużym stopniu mnie zniechęcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, nie_pitol napisał:

Niestety, próbowałem na różnorakie sposoby. Może po wipe, jak wyjdzie beta przejdzie.

One często łapią dopiero po 2h prób nawet.. trzeba co chwilkę zerkać i dawać ponowną synchro, w końcu załapie. Serwery są w chinach i stabilność połączenia jest słaba...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak chwalicie że działanie na baterii w miui8 ale na moje to nadal szału nie ma. Telefon zostawiony na noc, miał 100%. Komunikator Disa nie jest problemem, bez niego bateria ucieka identycznie ;) Usługi xiaomi szaleją ale najbardziej dziwi mnie Mi Remote tak wysoko skoro nawet go nie uruchomiłem po instalacji... 

Screenshot_2016-06-15-12-51-07-140_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2016-06-15-12-51-11-867_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2016-06-15-12-51-14-695_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez skubi07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...