Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działa bez problemu. Wpisuję już kolejny wyraz i się nie wysypuje.

Odkryłem. Wysypuje się aplikacja Internet przy wpisaniu słów oddzielonych spacją.

Szukanie w powiadomieniach działa.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Nóż kurcza. Napisałem ten post, sprawdzam i już działa:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Redmi2 napisał:

Nie działa. W przeglądarce w pasek adresu wpisuj.

U mnie wywala przy każdym słowie nie trzeba do tego spacji.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

A myślisz, że gdzie to wpisywałem? ;)

8 godzin temu, Pietr napisał:

Screenshot_2016-06-13-22-22-29-396_com.android.browser.png

Screenshot_2016-06-14-07-02-09-428_com.android.browser.pngScreenshot_2016-06-14-07-02-11-952_com.android.browser.pngScreenshot_2016-06-14-07-02-14-721_com.android.browser.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Acid napisał:

Chodzi o search z paska powiadomień a nie przeglądarki. Nie działa. Brakuje jakiegoś stringa którego nie ma... w całym romie.

To w końcu gdzie...? Jednemu nie działa w przeglądarce a teraz w pasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do apki "kontakty" ; gdy wchodze na poszczególne kontakty tło jest w kilku różnych kolorach. Czy jest jakis klucz ,system przypisywania kolorów do kontaktu czy to losowe dobieranie ?

Pewnie tak jak w czystym androidzie. Kolor dopisany do pierwszej litery imienia lub nazwiska.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 6.12 bateria tragedia w 6.8 było bosko. Tak u mnie na 6.6.12 bateria poszła d233137f82d0a7e61c13bcff1ff12105.jpg

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Musisz mieć coś nie tak. Ewidentnie coś umknęło w pamięci.

Ja mam wykres spokojny. Dla mnie wydanie bardzo udane. Nawet nie zmieniam na 6.6.13 z obawy o wysyp usług itp

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba naprawili zasięg na 2G u mnie na 6.6.13. Czas braku sygnału 0% przez 12 godzin. Teraz prawie cały czas mam pełny zasięg. Rozmowy nadal czasami przerywają/szarpią :( . 

ps Dodali także wibrację przy wybieraniu numeru, której nie można wyłączyć. Tylko nie wiem po co. Bateria jak skała w standby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w miui 8 dali systemową klawiaturę, która obsługuje (lub można by zrobić aby obsługiwała) polskie znaki? W filmiku na yt gdzie pokazują nową apkę notatek miui 8 można zauważyć klawiaturę, która naprawdę ładnie wygląda z całością, tyle że nie wiem czy to jakaś osobna czy standardowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maniman303 napisał:

Czy w miui 8 dali systemową klawiaturę, która obsługuje (lub można by zrobić aby obsługiwała) polskie znaki? W filmiku na yt gdzie pokazują nową apkę notatek miui 8 można zauważyć klawiaturę, która naprawdę ładnie wygląda z całością, tyle że nie wiem czy to jakaś osobna czy standardowa :)

Przecież to zwykła klawa google :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...