Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

Wipe cache i dalvik nie pomógł w żadnym bugu.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Lol. Serio ktoś myśli, że takie FC naprawia Wipe dalvik? Dalvik i cache to coś zupełnie innego niż myślicie.

FC w Browser to wynik braku stringa. Log pisze o tym jak byk.

Z MI 5

Jak będzie wyglądać sprawa z innymi modelami, np. moim note 3 pro? Wychodzi też w piątek rom? Czy jest szansa że będzie używalny czy raczej 2-3 aktualizacje lepiej będzie czekać? Wiadomo coś?

Wiadomo. Poczekaj na 17 czerwca. Wróżek tu nie ma.

Z MI 5

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Redmi2 napisał:

 

W 6.6.12 nie ma tego błędu już, był w (chyba 6.6.7) i napewno w 6.6.8

 

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Przechodziłem z 6.6.7 na 6.6.8 i mam problem :(

 

Dobra 6.6.12 jest po 6.6.8 :P

Edytowane przez nie_pitol
przeoczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było. Ale jest FC przy wykonywaniu / optymalizowaniu systemu, jeśli wejdziemy w panel sterowania >> bateria >> sprawdź użycie baterii >> (po znalezieniu problemu drenażu) klikam wykonaj i pojawia się FC.

Miałem już to na 6.6.7 i teraz na 6.6.12.

java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke interface method 'java.util.Iterator java.util.List.iterator()' on a null object reference

at com.miui.powercenter.deepsave.f.au(Unknown Source)

at com.miui.powercenter.deepsave.E.ax(Unknown Source)

at com.miui.powercenter.quickoptimize.QuickOptimizeActivity.gd(Unknown Source)

at com.miui.powercenter.quickoptimize.QuickOptimizeActivity.h(Unknown Source)

at com.miui.powercenter.quickoptimize.v.onAnimationEnd(Unknown Source)

at com.miui.common.a.b.onAnimationEnd(Unknown Source)

at android.view.animation.Animation$3.run(Animation.java)

at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java)

at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)

at android.os.Looper.loop(Looper.java)

at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)

at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)

at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)

at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, być może odrobinę za szybko.. Ale wydaje mi się, że już mam na tyle wyraźne porównanie, czas pracy na baterii ZDECYDOWANIE lepszy na 6.6.12, niż na wcześniejszej alfie z 6.6.7.

Statystyki zużycia, procesy usługi, porównam jutro, na spokojnie.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kulig007 napisał:

 

 

Wiem, być może odrobinę za szybko.. Ale wydaje mi się, że już mam na tyle wyraźne porównanie, czas pracy na baterii ZDECYDOWANIE lepszy na 6.6.12, niż na wcześniejszej alfie z 6.6.7.

 

 

Statystyki zużycia, procesy usługi, porównam jutro, na spokojnie.

 

 

Wysłane z mojego MI 4W

Oby..., bo na 6.6.8. Bateria mimo rozważnego używania telefonu spadła do 2% w przeciągu 27 godzin, co mnie trochę przeraziło. Przy takim samym użytkowaniu na 6.5.31 dawało mi to czasy ponad 34/35 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie podniecacie tą baterią, że aż nie mogę się doczekać. Tylko żeby nie było jakiejś klapy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dla mnie to jest dość ważny warunek. Stabilność aktualnie jest brana z poprawką, bo to wersja alfa... Ale jak widzę poprawę czasu pracy baterii, to jest się z czego cieszyć. Choć programiści Xiaomi są zdolni popsuć to w kolejnym wydaniu.

A z Twojego podpisu wynika, że masz RM Note 3, więc to nie oznacza tak samo dobrego wydania pod Twój model. Tak to już bywa w MIUI.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest dość ważny warunek. Stabilność aktualnie jest brana z poprawką, bo to wersja alfa... Ale jak widzę poprawę czasu pracy baterii, to jest się z czego cieszyć. Choć programiści Xiaomi są zdolni popsuć to w kolejnym wydaniu.

A z Twojego podpisu wynika, że masz RM Note 3, więc to nie oznacza tak samo dobrego wydania pod Twój model. Tak to już bywa w MIUI.

Wysłane z mojego MI 4W

Dlatego napisałem żeby nie było jakiejś klapy. Żałuję że kupiłem wersje MTK bo wersja na snapie jest bardziej rozwinięta

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2016 o 20:45, M4asas napisał:

 

Wyłączyć "Second Space" można w taki sposób:     Jak uruchomisz "Second Space" to na pulpicie masz ikonę "Manage" i w niej po skonfigurowaniu na samym dole masz usunięcie "Second Space"

Edytowane przez Grzesiuso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pietr napisał:

No mi zaś baterię wciąga jak narkoman narkołyki. Mam jeszcze 55% i tylko 1h i 11min na ekranie.

 

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

 

Dodam, że od 3 wersji xiaomi.eu mam włączone oszczędzanie baterii i nie powoduje to żadnych dziwnych akcji ani problemów w miui8 jak miało to miejsce w miui7.

 

Z apek ubija czasem tylko gg.

 

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Co do bateri to nie dramatyzujcie tak... U mnie na stable 7.3.2 sytuacja wygląda w ten sposób... Jasność na minimum, inteligetne oszczędzanie wyłączone, bez profili .. no wszystko co możliwe już zrobione. Więcej niż 2,5h sie nie udało wyciągnąć, no chyba że fon naładowany na 100% i korzystanie z navi to wtedy miałem raz prawie 6h. W spoczynku bateria na kazdym romie leci u mnie jak szalona. 

 

Screenshot_2016-06-13-17-53-59_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zielonyBB napisał:

Tak sobie testuje lajtowo na MI4. Czy dobrze widzę że nie ma już możliwości definiowania własnych profili baterii ?

Wysłane z MI5

Tia, zniknęło to gdzieś, są jakieś inne ustawienia, ale nie wiem do końca jak one działają i czy w ogóle działają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...