Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, tpawel napisał:

Generalnie nie mam jakiegoś problemu zeby zrobić factory reset więc chyba wzuce przez Updater. Nigdy nie robiłem nic w twrp więc się bronie jak dziewica ;) Rozumiem że 6.6.4 xiaomi eu ma już działający Budzik? :D przydałoby się wstać jutro do pracy;)

Przez TWRP możesz przecież wgrywać ROMy nie robiąc factory resetu. ;) A budzik mi działał nawet jak nastawiłem po angielsku, a potem zmieniłem na polski język. I tak zadzwonił. Tylko sama apka Zegar kraszowała. A teraz już widzę działa wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję nie pisać co update o Kalkulatorze. To nie zostanie poprawione od tak ponieważ ta aplikacja jest tylko w wersji EN/CN i nawet w Alfa Global jest to samo. Nie ma wsparcia przecinków do rozdzielania liczb - stąd tylko 3 cyfry i FC w przeliczaniu walut itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wgrałem Miui 8 Alpha :) Pozbyłem się problemu ze złą jakością połączenia (super) Jednak mam cały czas jeden problem z tą wersją. Po jakimś czasie ekran zaczyna mi migać. Nie mogę nic zrobić z tel. muszę go wyłączyć i włączyć od nowa. Nie mam pojęcia co może być tego powodem. Ktoś miał podobny problem? Czy możliwe, że coś działającego w tle ma konflikt z nowym systemem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcin19883 napisał:

Czy poprawili aplikacje aparatu?

Zawsze myślałem, że na redmi 2 mam kiepski aparat, bo nie działał płynnie. Jak siedzę na cm13 to aparat dużo lepszy. Więc to appka aparatu na miui skopana.

Nikt Ci nas to nie odpowie, bo nie ma Alfy na Redmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Redmi2 napisał:

I mi sie wydaje ze 17 czerwca raczej na redmi nie wyjdzie miui8, ale moge sje mylić.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

A nie mam pojęcia tak szczerze... coś mi się obija o czaszkę, że ma być 2tyg. po premierze bety dla serii Mi, ale uciąć sobie nic nie dam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dziś mój MI 4 zaskoczył mnie dwa razy, w trakcie przychodzącej rozmowy dzwonił dzwonek, ekran pozostawał czarny, przyciski nie reagowały, dzwoniący nie zapisał się w połączeniach. Telefon widział z jakiej grupy jest numer, różne dzwonki. MIUI 8 6.6.4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach wibracji jest całkowicie pomieszane tłumaczenie. Reszta działa i buczy. Głośnik główny/dolny gra jakby głośniej, aż czułem wibracje od membrany. Ustawienie własnego skrótu do aplikacji od prawej strony na ekranie blokady powoduje podmianę skrótu do aparatu. Animacja przejścia do niego zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Mi3/64gb wrzuciłem u siebie 6.4 z xiaomi eu bez wipa tak normalnie jak cotygodniową aktualizację i działa mnie to fajnie ,  jest wszystko takie "nowsze" przejrzyste , nawet ten srajsungowy pasek nie kuje w oczy , super że wreszcie można normalnie regulować dźwięki nie tylko dzwonka ale i multimediów i budzika  , bardzo dużo ostawień odnosnie bat. nawet mam wrażenie że MIUI ostatnio nas specjalnie z każdą nową aktualizacją przygotowywało do drenażu baterii by z wyjściem MIUI8 każdy Powiedział:  "WOW moja bateria już dawno tyle nie trzymała" bo pod tym względem jest w końcu tak jak kiedyś, jak w KK . No i teraz nie mam ciągle wyskakującego Romingu i nawet wyświetla mi się nazwa własna operatora Virgin a nie tylko Play albo t-mobile jako Roming. Odblokowywanie za pomocą Mibanda też już jest niezauważalne jest to natychmiastowe i nawet nie widać napisu "odblokowano za pomocą Bt" jak to było ostatnio. Kalkulator też jest taki że żałuje że nie chodzę już do szkoły , bo można przeliczyć waluty, objętość, pole, prędkość , wagę, stopnie itp

 

 

Edytowane przez Kupiec1985
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam Mi5 i mam problem z roamingiem na Play

Ktoś z Was tak ma ?

Próbuje wymusić np T-mobile, Plus czy Orange i na chwilę wskaskuje "R" ale zaraz dostaję info ( 1-2 sek ) że Brak usługi - wybrana sieć nie dostępna i wraca do Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

Bzdura będzie miał najlepsza jakość rozmowy tam gdzie ma Najsilniejszy i nastabilniejszy sygnał.

jesteś tak głupi czy udajesz? Czytam twoje wypociny na tym forum. Próbujesz być mądrym w każdym wątku, nabijasz te posty bez sensu, ale wiedzy jeszcze dużo Ci brakuje. Jedna kreska 3G i HD Voice da o niebo lepsza jakość niż pełny zasięg 2G czy zasięg innej sieci.

Artykuł też w sumie polecę:

http://www.itl.waw.pl/czasopisma/TiTI/2010/1-2/54.pdf

Edytowane przez przemekamag
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, korc napisał:

Czy ktoś siedzący na global china może się wypowiedzieć czy ma restarty telefonu co kilka dni? Bo odnoszę wrażenie że to problem głównie na romach xiaomi.eu. Obym się mylił.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Xiaomi.eu testuje od 6.6.2, żadnego restartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, preston2009 napisał:

@korc nie przywracałeś przypadkiem aplikacji z kopii?

Ja po zainstalowaniu wczoraj xiaomi.eu MIUI8 6.6.4 nie mam restartów. Zresztą nigdy nie miałem :)  MI4W 3GB/16GB

ps Instalował ktoś 6.6.7 ??? Do pobrania jest.

Tak zainstalowałem, działa różnicy na szybko nie stwierdziłem ( kalkulator nadal kuleje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...