Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, szczuru napisał:

Podobnie nie wyobrażałem sobie przejścia z 4" na 5,5" ;) A znam osoby, które szukają tej wielkości telefonu lub nawet większego :P Kwestia gustu :)

nie no, żeby nie było, sam przez bardzo długi czas używałem 5,5 calowych telefonów (galaxy note 2, redmi note 2, letv x600). obecnie mam 5 cali (redmi 3) i ten rozmiar mi najbardziej odpowiada, poręczny i jednocześnie w miarę komfortowo przegląda się na nim treści multimedialne. ale 6,5 cala...? dla mnie "outer space" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcin19883 napisał:

Jak myślicie, czy miui8 będzie bazował na andku 6 dla wszystkich? Bo czytam o funkcjach usypiania aplikacji, czyli coś jak doze a ono jest w andku 6

Wysłano z Xiaomi Redmi 2

Nie. MIUI ma własne rozwiązania, nie sugeruj się tutaj funkcjami Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz 6 z przodu to odpalasz Root Explorer, wchodzisz na partycję /system. Znajduje się tam plik build.prop (czy jakoś tak) i możesz sobie nawet Android 69 (͡° ͜ʖ ͡°) ustawić.

W MIUI nie patrz się na cyferkę od wersji na Androida, lecz na wersję MIUI. Bo sama zmiana da Ci... No z LP do MM nic nie da bo sam Android został tak wykastrowany, że nie ma multiwindows, doze etc... Największa różnica jest pomiędzy kitkatem a wyższym Androidem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zaku83 napisał:

A czy Android 6 pojawi się na MI Note Pro wraz Miui8 ? Czy dalej będzie bazowało na 5.1??

Nie. Nie ma żadnych oficjalnych informacji, a jak na razie jedyny tel, który (być może) dostanie 6.0 to RN3Pro (ale i tutaj żadnej większej pewności, niby Acid pisał, że rom na 6.0 się gdzieś pojawił, ale zanim to wejdzie w życie, zanim xiaomi się tym pochwali to jeszcze wiele wody w rzekach upłynie). No i jak już wyżej pisali, numerek androida nie ma tutaj wiele do rzeczy. Nadal jest masa urządzeń na 4.4, a MIUI8 dostaną, gdzie w MIUI8 są zastosowane różne opcje z wyższych androidów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona wcześniej...

6 godzin temu, Acid napisał:

Spoko każde Redmi dostanie MIUI 8. Już się tak nie gorączkujcie. Po prostu alfa i pierwsze test będą dla Mi. Ale zgodnie z tym: " MIUI 8 Developer Edition Supported models include: millet 2 / 2S / 3/4 / 4C / 4S / 5 / Max, red rice, red rice and millet Note Note series. Basically 1 except millet and rice 2A, covering the full range of models. "

Wszystko poza mi1 i tym 2a dostanie update.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cichq napisał:

Ktoś wytłumaczy mi o co tu chodzi? Będzie można wybierać np. karty w chrome w miejscu ostatnich aplikacji?

15-48-07-forum.jpg

Mi się zdaje że coś takiego było na moim Redmi Note 2 

I to można było wyłączyć chyba w ustawieniach Chrome 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 8 będzie dla wszystkich prócz wymienionych Mi1 i 2A i jeszcze jak widzę to prócz Mi4i i może MiPadów (ale tu nie wiem tylko strzelam). Mi4i stracił dev chiński i pozostaje z global więc na pewno MIUI 8 nie dostanie z buta. Zresztą ja bym nie płakał, ten telefon jest mało atrakcyjny i raczej nikt nie powinien się z nim wiązać na długo. 

A reszta dostanie. Posiadacze redmi niech nie płaczą bo kiedyś tam dostaną MIUI 8. Może nie tak szybko jak seria Mi ale no... to było oczywiste ;p

Na forum już są zapiski na testowanie MIUI 8 dla cancro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nezumi napisał:

@enesas Bo pierwsze dostaną MIUI8 modele Mi (prócz Mi2a i Mi1... nie wiem jak z Mi4i, nie jest wypisany nigdzie, więc chyba to będzie jedyny Mi bez MIUI8 na chwilę obecną). Więc na początku MIUI8 nie będzie na Redmi ale ogólnie cała seria Redmi ma dostać.

A nie mówiłem, że Redmi zawsze olewka na starcie, dostaną pewnie za 2-3 miechy... ale ktoś mówił że wszystkie równo:

" U Xiaomi wszystkie telefony dostają w tym samym czasie :). Ludzie to nie jest android i samsung, który olewa każdy swój model po miesiącu! :D " wypowiedź z 28 kwietnia :P

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, r0bertt napisał:

A nie mówiłem, że Redmi zawsze olewka na starcie, dostaną pewnie za 2-3 miechy... ale ktoś mówił że wszystkie równo:

" U Xiaomi wszystkie telefony dostają w tym samym czasie :). Ludzie to nie jest android i samsung, który olewa każdy swój model po miesiącu! :D " wypowiedź z 28 kwietnia :P

Pozdrawiam :) 

Ale skąd wiesz, że nie dostaniemy 17 czerwca, wtedy wychodzi przecież DEV Rom? Od 1 czerwca są beta testy pewnie na urządzeniach MI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie.

Ale cofnijmy się w czasie. Wiesz kiedy była oficjalna prezentacja miui 6 ? 16.08.16. Wiesz ile czekałem na oficjalne miui polska na redmi 1s (miui v6) który był w tym czasie odpowiednikiem redmi 3? 8 miesięcy (10.04.2016). Tak seria redmi jest tak samo wspierana jak flagowa mi.

z Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, r0bertt napisał:

A nie mówiłem, że Redmi zawsze olewka na starcie, dostaną pewnie za 2-3 miechy... ale ktoś mówił że wszystkie równo:

" U Xiaomi wszystkie telefony dostają w tym samym czasie :). Ludzie to nie jest android i samsung, który olewa każdy swój model po miesiącu! :D " wypowiedź z 28 kwietnia :P

Pozdrawiam :) 

Ale my tutaj na razie rozmawiamy o BETA i ALFA testach, także ten... pogadamy gdy wyjdzie pełnoprawna wersja, ale jeżeli tak Ci źle, że Redmi dostanie później, to zmień na Samsunga, tam tego problemu nie ma, nie dostajesz ŻADNEGO aktu :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, asffaf napisał:

 

Nie wie.

 

Ale cofnijmy się w czasie. Wiesz kiedy była oficjalna prezentacja miui 6 ? 16.08.16. Wiesz ile czekałem na oficjalne miui polska na redmi 1s (miui v6) który był w tym czasie odpowiednikiem redmi 3? 8 miesięcy (10.04.2016). Tak seria redmi jest tak samo wspierana jak flagowa mi.

 

z Mi4 LTE

Dokładnie, znam temat bo miałem ten problem z Redmi 1, potem Redmi 2 - historia lubi się powtarzać ... Mnie tam nie zależy ale tylko chciałem przypomnieć jak traktowane sa redmi I seria MI. a niby wszystkie miui wychodzą w tym samym czasie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, asffaf napisał:

Nie wie.

Ale cofnijmy się w czasie. Wiesz kiedy była oficjalna prezentacja miui 6 ? 16.08.16. Wiesz ile czekałem na oficjalne miui polska na redmi 1s (miui v6) który był w tym czasie odpowiednikiem redmi 3? 8 miesięcy (10.04.2016). Tak seria redmi jest tak samo wspierana jak flagowa mi.

z Mi4 LTE

Walnąłeś się datach i to co najmniej o 2lata, jeżeli mówimy o MIUI6 :P, a MIUI7 każdy telefon dostał w przybliżonym terminie, a nawet pierwszy był Redmi Note 2, jeżeli mamy być szczegółowi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do tego 17 czerwca I zobaczymy co jest wart miui 8, na chińskim forum jak to zwykle same superlatywy I podziękowania za kolejna wersję nakładki, zobaczymy ile nowości I użytecznych funkcji względem 7-mki będzie w nowej wersji miui ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...